Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ PALAZ PLARRUZ KUME 4ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Guille-Gabri) 30  - 11 F.LOPEZ (Vilella-Mateo)
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Oier Ag-Markel) 30  - 29 S.IGNACIO (Arcaya II-Hugo-Jorge)
 Deialdia 2
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Oier Ag-Markel) 27  - 30 F.LOPEZ (Vilella-Mateo)
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Arcaya II-Hugo-Jorge) 25  - 30 F.LOPEZ (Guille-Gabri)
 Deialdia 3
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F.LOPEZ (Vilella-Mateo) 12  - 30 S.IGNACIO (Arcaya II-Hugo-Jorge)
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F.LOPEZ (Guille-Gabri) 30  - 28 AMAYA (Oier Ag-Markel)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Guille-Gabri)   6 3 3 0 0 90 64
2 S.IGNACIO (Arcaya II-Hugo-Jorge)   4 3 1 2 0 84 72
3 AMAYA (Oier Ag-Markel)   4 3 1 2 0 85 89
4 F.LOPEZ (Vilella-Mateo)   4 3 1 2 0 53 87
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Labat-Armendariz-Gabri) 30  - 29 S.IGNACIO (Garate-Cuello)
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 LARRAINA (Ruben Gª-Mario-Mendiburu) 30  - 25 AMAYA (Santesteban I-II-Imanol)
 Deialdia 2
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 LARRAINA (Ruben Gª-Mario-Mendiburu) 30  - 23 S.IGNACIO (Garate-Cuello)
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Santesteban I-II-Imanol) 30  - 20 S.IGNACIO (Labat-Armendariz-Gabri)
 Deialdia 3
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Garate-Cuello) 30  - 28 AMAYA (Santesteban I-II-Imanol)
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Labat-Armendariz-Gabri) 29  - 30 LARRAINA (Ruben Gª-Mario-Mendiburu)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Ruben Gª-Mario-Mendiburu)   6 3 3 0 0 90 77
2 AMAYA (Santesteban I-II-Imanol)   4 3 1 2 0 83 80
3 S.IGNACIO (Garate-Cuello)   4 3 1 2 0 82 88
4 S.IGNACIO (Labat-Armendariz-Gabri)   4 3 1 2 0 79 89
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Eseverri-Lauroba) 30  - 27 S.IGNACIO (Marquez-Montoya)
2013/01/27
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Jimenez-De La Maza-Belzunce) 30  - 18 F.LOPEZ (Vega-Yoldi)
2013/01/27
-
- REDIN (Iñaki Fdez-Garzon)   Descanso
 Deialdia 2
2013/02/03
-
- Descanso   F.LOPEZ (Jimenez-De La Maza-Belzunce)
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Marquez-Montoya) 30  - 21 REDIN (Iñaki Fdez-Garzon)
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Vega-Yoldi) 21  - 30 F.LOPEZ (Eseverri-Lauroba)
 Deialdia 3
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Marquez-Montoya) 30  - 14 F.LOPEZ (Vega-Yoldi)
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Eseverri-Lauroba)   Descanso
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Iñaki Fdez-Garzon) 21  - 30 F.LOPEZ (Jimenez-De La Maza-Belzunce)
 Deialdia 4
2013/02/17
-
- Descanso   S.IGNACIO (Marquez-Montoya)
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F.LOPEZ (Jimenez-De La Maza-Belzunce) 30  - 9 F.LOPEZ (Eseverri-Lauroba)
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Iñaki Fdez-Garzon) 30  - 24 F.LOPEZ (Vega-Yoldi)
 Deialdia 5
2013/02/24
-
- F.LOPEZ (Vega-Yoldi)   Descanso
2013/02/24
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Marquez-Montoya) 18  - 30 F.LOPEZ (Jimenez-De La Maza-Belzunce)
2013/02/24
18:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Eseverri-Lauroba) 19  - 30 REDIN (Iñaki Fdez-Garzon)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Jimenez-De La Maza-Belzunce)   8 4 4 0 0 120 66
2 S.IGNACIO (Marquez-Montoya)   6 4 2 2 0 105 95
3 REDIN (Iñaki Fdez-Garzon)   6 4 2 2 0 102 103
4 F.LOPEZ (Eseverri-Lauroba)   6 4 2 2 0 88 108
5 F.LOPEZ (Vega-Yoldi)   4 4 0 4 0 77 120
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Sarobe-Pinillos-Arraiza) 18  - 30 S.IGNACIO (Ciordia-G.Arbizu)
2013/01/27
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Ibai-Ibai) 30  - 29 F.LOPEZ (Cia-Cia)
2013/01/27
-
- F.LOPEZ (Cruchaga-Rus-Suarez III)   Descanso
 Deialdia 2
2013/02/03
-
- Descanso   F.LOPEZ (Ibai-Ibai)
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ciordia-G.Arbizu) 21  - 30 F.LOPEZ (Cruchaga-Rus-Suarez III)
2013/02/03
18:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Cia-Cia) 26  - 30 S.IGNACIO (Sarobe-Pinillos-Arraiza)
 Deialdia 3
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ciordia-G.Arbizu) 30  - 27 F.LOPEZ (Cia-Cia)
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Sarobe-Pinillos-Arraiza)   Descanso
2013/02/10
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Cruchaga-Rus-Suarez III) 30  - 12 F.LOPEZ (Ibai-Ibai)
 Deialdia 4
2013/02/17
-
- Descanso   S.IGNACIO (Ciordia-G.Arbizu)
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F.LOPEZ (Ibai-Ibai) 30  - 26 S.IGNACIO (Sarobe-Pinillos-Arraiza)
2013/02/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F.LOPEZ (Cruchaga-Rus-Suarez III) 30  - 0 * F.LOPEZ (Cia-Cia)
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2013/02/24
-
- F.LOPEZ (Cia-Cia)   Descanso
2013/02/24
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ciordia-G.Arbizu) 30  - 22 F.LOPEZ (Ibai-Ibai)
2013/02/24
18:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Sarobe-Pinillos-Arraiza) 20  - 30 F.LOPEZ (Cruchaga-Rus-Suarez III)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Cruchaga-Rus-Suarez III)   8 4 4 0 0 120 53
2 S.IGNACIO (Ciordia-G.Arbizu)   7 4 3 1 0 111 97
3 F.LOPEZ (Ibai-Ibai)   6 4 2 2 0 94 115
4 S.IGNACIO (Sarobe-Pinillos-Arraiza)   5 4 1 3 0 94 116
5 F.LOPEZ (Cia-Cia)   3 4 0 3 1 82 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik