Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA KIMUAK ZESTA PUNTA AZKEN FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/04/26
19:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B (Muñoz - Perez)
  • EKIZA USTARROZ, A.
  • MUÑOZ MIRA, C.
16  - 30 BERRIOZAR A (Lusarreta - Galvez)
  • LUSARRETA LARREY, J.
  • GALVEZ MEJIA, A.
2018/04/29
10:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Jimenez - Lete)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LETE BERDONCES, A.
15  - 30 NOAIN (Vera - Ontoria)
  • VERA GALAN, E.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
2018/04/29
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Iturbide - Luengo)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • LUENGO MARTINEZ, A.
23  - 30 NOAIN (Merallo - Azpiroz)
  • MERALLO GOMEZ, P.
  • AZPIROZ SERRANO, M.
 Deialdia 2
2018/05/03
19:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A (Lusarreta - Galvez)
  • ESANDI ELIA, A.
  • EKIZA USTARROZ, A.
22  - 30 NOAIN (Iturbide - Luengo)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • LUENGO MARTINEZ, A.
2018/05/06
18:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Vera - Ontoria)
  • VERA GALAN, E.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
30  - 11 BERRIOZAR B (Muñoz - Perez)
  • LUSARRETA LARREY, J.
  • GALVEZ MEJIA, A.
2018/05/06
18:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Merallo - Azpiroz)
  • MERALLO GOMEZ, P.
  • AZPIROZ SERRANO, M.
30  - 16 CABANILLAS (Jimenez - Lete)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LETE BERDONCES, A.
 Deialdia 3
2018/05/10
19:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B (Muñoz - Perez)
  • MUÑOZ MIRA, C.
  • PEREZ JIMENEZ, A.
9  - 30 NOAIN (Iturbide - Luengo)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • LUENGO MARTINEZ, A.
2018/05/11
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Jimenez - Lete)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LETE BERDONCES, A.
30  - 25 BERRIOZAR A (Lusarreta - Galvez)
  • LUSARRETA LARREY, J.
  • GALVEZ MEJIA, A.
2018/05/13
18:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Vera - Ontoria)
  • VERA GALAN, E.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
23  - 30 NOAIN (Merallo - Azpiroz)
  • MERALLO GOMEZ, P.
  • AZPIROZ SERRANO, M.
 Deialdia 4
2018/05/17
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B (Muñoz - Perez)
  • MUÑOZ MIRA, C.
  • PEREZ JIMENEZ, A.
18  - 30 NOAIN (Merallo - Azpiroz)
  • MERALLO GOMEZ, P.
  • AZPIROZ SERRANO, M.
2018/05/17
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A (Lusarreta - Galvez)
  • LUSARRETA LARREY, J.
  • GALVEZ MEJIA, A.
12  - 30 NOAIN (Vera - Ontoria)
  • VERA GALAN, E.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
2018/05/18
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Iturbide - Luengo)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • LUENGO MARTINEZ, A.
30  - 16 CABANILLAS (Jimenez - Lete)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LETE BERDONCES, A.
 Deialdia 5
2018/05/25
20:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Merallo - Azpiroz)
  • MERALLO GOMEZ, P.
  • AZPIROZ SERRANO, M.
30  - 10 BERRIOZAR A (Lusarreta - Galvez)
  • LUSARRETA LARREY, J.
  • GALVEZ MEJIA, A.
2018/05/25
20:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Vera - Ontoria)
  • LARA MARTINEZ, H.
  • VERA GALAN, E.
30  - 26 NOAIN (Iturbide - Luengo)
  • ITURBIDE COMPAINS, A.
  • LUENGO MARTINEZ, A.
2018/05/26
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Jimenez - Lete)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LETE BERDONCES, A.
29  - 30 BERRIOZAR B (Muñoz - Perez)
  • MUÑOZ MIRA, C.
  • PEREZ JIMENEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 NOAIN (Merallo - Azpiroz)   10 5 5 0 0 150 90
2 NOAIN (Vera - Ontoria)   9 5 4 1 0 143 94
3 NOAIN (Iturbide - Luengo)   8 5 3 2 0 139 107
4 BERRIOZAR A (Lusarreta - Galvez)   6 5 1 4 0 99 136
5 CABANILLAS (Jimenez - Lete)   6 5 1 4 0 106 145
6 BERRIOZAR B (Muñoz - Perez)   6 5 1 4 0 84 149