Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ PALAZ PLARRUZ KUME 1¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- AMAYA (Nerea-Gurrea)   Descanso
2013/01/27
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Larra-Boza I) 27  - 30 S.IGNACIO (X.Larumbe-Maisterra)
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   S.IGNACIO (Larra-Boza I)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Nerea-Gurrea) 21  - 30 S.IGNACIO (X.Larumbe-Maisterra)
 Deialdia 3
2013/02/24
-
- S.IGNACIO (X.Larumbe-Maisterra)   Descanso
2013/02/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Larra-Boza I) 22  - 30 AMAYA (Nerea-Gurrea)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (X.Larumbe-Maisterra)   4 2 2 0 0 60 48
2 AMAYA (Nerea-Gurrea)   3 2 1 1 0 51 52
3 S.IGNACIO (Larra-Boza I)   2 2 0 2 0 49 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ro-Jaime Armendariz) 30  - 12 S.IGNACIO (Zu˝iga-Adolfo-Ronchel)
2013/01/27
-
- F.LOPEZ (Mendiluce-Alzu)   Descanso
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   S.IGNACIO (Ro-Jaime Armendariz)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Mendiluce-Alzu) 30  - 8 S.IGNACIO (Zu˝iga-Adolfo-Ronchel)
 Deialdia 3
2013/02/24
-
- S.IGNACIO (Zuñiga-Adolfo-Ronchel)   Descanso
2013/02/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ro-Jaime Armendariz) 30  - 28 F.LOPEZ (Mendiluce-Alzu)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Ro-Jaime Armendariz)   4 2 2 0 0 60 40
2 F.LOPEZ (Mendiluce-Alzu)   3 2 1 1 0 58 38
3 S.IGNACIO (Zu˝iga-Adolfo-Ronchel)   2 2 0 2 0 20 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- S.IGNACIO (J.Amatriain-Gratelli)   Descanso
2013/01/27
17:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Jon Gª-Unai) 30  - 11 AMAYA (Beorlegui-Frauca)
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   AMAYA (Jon G¬-Unai)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J.Amatriain-Gratelli) 30  - 29 AMAYA (Beorlegui-Frauca)
 Deialdia 3
2013/02/24
-
- AMAYA (Beorlegui-Frauca)   Descanso
2013/02/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Jon Gª-Unai) 30  - 22 S.IGNACIO (J.Amatriain-Gratelli)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Jon G¬-Unai)   4 2 2 0 0 60 33
2 S.IGNACIO (J.Amatriain-Gratelli)   3 2 1 1 0 52 59
3 AMAYA (Beorlegui-Frauca)   2 2 0 2 0 40 60
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
17:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Escala-Busto-Galardi) 24  - 30 S.IGNACIO (Prat-Gazta II)
2013/01/27
-
- AMAYA (A.Esparza-Astiz)   Descanso
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   S.IGNACIO (Escala-Busto-Galardi)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (A.Esparza-Astiz) 30  - 18 S.IGNACIO (Prat-Gazta II)
 Deialdia 3
2013/02/24
-
- S.IGNACIO (Prat-Gazta II)   Descanso
2013/02/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Escala-Busto-Galardi) 17  - 30 AMAYA (A.Esparza-Astiz)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (A.Esparza-Astiz)   4 2 2 0 0 60 35
2 S.IGNACIO (Prat-Gazta II)   3 2 1 1 0 48 54
3 S.IGNACIO (Escala-Busto-Galardi)   2 2 0 2 0 41 60
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik