Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ PGOMAZ NESKAK PGOMAZ GAZTE NESKAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/26
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fuertes-Colio)
  • ESCALA NAVARRO, A.
  • FUERTES PEREZ DE MENDIGUREN, M.
20  - 25 OBERENA (Unanua-Lusarreta)
  • UNANUA ULAIAR, A.
  • LUSARRETA MONREAL, A.
2013/01/26
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO   G.PILOTA (Parot-Ansotegi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
 Deialdia 2
2013/02/02
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO   OBERENA (Unanua-Lusarreta)
  • UNANUA ULAIAR, A.
  • LUSARRETA MONREAL, A.
2013/02/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Parot-Ansotegi)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 18 OBERENA (Fuertes-Colio)
  • FUERTES PEREZ DE MENDIGUREN, M.
  • ESCALA NAVARRO, A.
 Deialdia 3
2013/02/09
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Unanua-Lusarreta)
  • LUSARRETA MONREAL, A.
  • UNANUA ULAIAR, A.
14  - 25 G.PILOTA (Parot-Ansotegi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
2013/02/09
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Fuertes-Colio)   AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO
 Deialdia 4
2013/02/16
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Unanua-Lusarreta)
  • UNANUA ULAIAR, A.
  • LUSARRETA MONREAL, A.
14  - 25 OBERENA (Fuertes-Colio)
  • ESCALA NAVARRO, A.
  • FUERTES PEREZ DE MENDIGUREN, M.
2013/02/16
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Parot-Ansotegi)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO
  • MARTINEZ AGORRETA, O.
  • SANCHEZ CARBALLO, N.
 Deialdia 5
2013/02/23
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Unanua-Lusarreta)   AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO
2013/02/23
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Fuertes-Colio)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 G.PILOTA (Parot-Ansotegi)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
 Deialdia 6
2013/03/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Parot-Ansotegi)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
20  - 25 OBERENA (Unanua-Lusarreta)
  • LUSARRETA MONREAL, A.
  • UNANUA ULAIAR, A.
2013/03/02
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO   OBERENA (Fuertes-Colio)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Parot-Ansotegi)   7 4 3 1 0 95 57
2 OBERENA (Unanua-Lusarreta)   6 4 2 2 0 78 90
3 OBERENA (Fuertes-Colio)   4 4 1 2 1 63 89
4 AUÑAMENDI (Martinez-Sanchez) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0