Itzuli
NKJ 30 M PALETA GOMAZ KADETE/GAZTEAK NESKEN PGOMA F30M

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/02/28
-
- Descanso   LARRAUN (Saralegi - Galarza)
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Moreno - Arbizu)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
15  - 6 MENDILLORRI (Murugarren - Artazkoz)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Casillas - Senosiain)
  • CASILLAS LACOSTA, A.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
11  - 15 MENDILLORRI (Aramendi - Gorostiaga)
  • ARAMENDI OJER, T.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
 Deialdia 2
2018/03/01
-
- MENDILLORRI (Murugarren - Artazkoz)   Descanso
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Aramendi - Gorostiaga)
  • ARAMENDI OJER, T.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
15  - 4 MENDILLORRI (Moreno - Arbizu)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako LARRAUN (Saralegi - Galarza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
15  - 6 MENDILLORRI (Casillas - Senosiain)
  • CASILLAS LACOSTA, A.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
 Deialdia 3
2018/03/02
-
- Descanso   MENDILLORRI (Casillas - Senosiain)
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Murugarren - Artazkoz)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
3  - 15 MENDILLORRI (Aramendi - Gorostiaga)
  • ARAMENDI OJER, T.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Moreno - Arbizu)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
15  - 7 LARRAUN (Saralegi - Galarza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
 Deialdia 4
2018/03/03
-
- Descanso   MENDILLORRI (Aramendi - Gorostiaga)
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako LARRAUN (Saralegi - Galarza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
15  - 9 MENDILLORRI (Murugarren - Artazkoz)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Casillas - Senosiain)
  • CASILLAS LACOSTA, A.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
8  - 15 MENDILLORRI (Moreno - Arbizu)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
 Deialdia 5
2018/03/04
-
- MENDILLORRI (Moreno - Arbizu)   Descanso
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Aramendi - Gorostiaga)
  • ARAMENDI OJER, T.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
15  - 8 LARRAUN (Saralegi - Galarza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Murugarren - Artazkoz)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
15  - 9 MENDILLORRI (Casillas - Senosiain)
  • CASILLAS LACOSTA, A.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI (Aramendi - Gorostiaga)   8 4 4 0 0 60 26
2 MENDILLORRI (Moreno - Arbizu)   7 4 3 1 0 49 36
3 LARRAUN (Saralegi - Galarza)   6 4 2 2 0 45 45
4 MENDILLORRI (Murugarren - Artazkoz)   5 4 1 3 0 33 54
5 MENDILLORRI (Casillas - Senosiain)   4 4 0 4 0 34 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/03/02
-
- Descanso   MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako AUÑAMENDI (Saragueta - Erro)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ERRO ERBURU, I.
10  - 15 AUĐAMENDI (Urtasun - Ardanaz)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
 Deialdia 2
2018/03/03
-
- Descanso   AUĐAMENDI (Urtasun - Ardanaz)
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
15  - 9 AUĐAMENDI (Saragueta - Erro)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ERRO ERBURU, I.
 Deialdia 3
2018/03/04
-
- AUÑAMENDI (Saragueta - Erro)   Descanso
2018/03/04
10:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako AUÑAMENDI (Urtasun - Ardanaz)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
15  - 4 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUĐAMENDI (Urtasun - Ardanaz)   4 2 2 0 0 30 14
2 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)   3 2 1 1 0 19 24
3 AUĐAMENDI (Saragueta - Erro)   2 2 0 2 0 19 30
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik