Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA GAZTEAK ESKUZ BINAKA 1. MAILA 2. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/19
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Fra. Comp)   ALDABIDE A
2018/01/20
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
10  - 22 G.PILOTA A
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2018/01/21
-
- Descanso   ZUGARRALDE B
 Deialdia 2
2018/01/26
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B   ARDOI (Fra. Comp)
2018/01/27
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
22  - 9 SAN MIGUEL
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
2018/01/28
-
- G.PILOTA A   Descanso
 Deialdia 3
2018/02/02
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
20  - 22 ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
2018/02/03
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
22  - 7 ZUGARRALDE B
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • ERROZ ARBIZU, A.
2018/02/04
-
- Descanso   ARDOI (Fra. Comp)
 Deialdia 4
2018/02/09
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Fra. Comp)   SAN MIGUEL
2018/02/10
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • ERROZ ARBIZU, A.
14  - 22 G.PILOTA A
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
2018/02/11
-
- Descanso   ALDABIDE A
 Deialdia 5
2018/02/16
18:45
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
22  - 0 * ZUGARRALDE B
*Equipo no presentado
2018/02/18
-
- G.PILOTA A   ARDOI (Fra. Comp)
2018/02/18
-
- SAN MIGUEL   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE A   6 3 3 0 0 66 29
2 G.PILOTA A   5 3 2 1 0 64 46
3 SAN MIGUEL   4 3 1 2 0 41 51
4 ZUGARRALDE B   2 3 0 2 1 21 66
5 ARDOI (Fra. Comp)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/20
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • LERGA OLITE, A.
8  - 22 ZUGARRALDE C
  • MARIN GERRIKO, U.
  • BALEZTENA TABERNA, M.
2018/01/21
-
- Descanso   OBERENA
2018/01/21
12:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
21  - 22 ERREKA A
  • BEREKOETXEA URANGA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
 Deialdia 2
2018/01/26
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
22  - 19 G.PILOTA B
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
2018/01/26
18:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • BEREKOETXEA URANGA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
22  - 8 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • LERGA OLITE, A.
2018/01/28
-
- ZUGARRALDE C   Descanso
 Deialdia 3
2018/02/02
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • MARIN GERRIKO, U.
20  - 22 ERREKA A
  • BEREKOETXEA URANGA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
2018/02/02
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • LERGA OLITE, A.
10  - 22 OBERENA
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2018/02/04
-
- Descanso   G.PILOTA B
 Deialdia 4
2018/02/09
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
22  - 6 ZUGARRALDE C
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • MARIN GERRIKO, U.
2018/02/09
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
22  - 13 ZUGARRALDE A
  • ARIZALETA AZKONA, B.
  • LERGA OLITE, A.
2018/02/11
-
- Descanso   ERREKA A
 Deialdia 5
2018/02/16
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • MARIN GERRIKO, U.
22  - 6 G.PILOTA B
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • ARAÑA SORALUZE, I.
2018/02/17
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • BEREKOETXEA URANGA, A.
  • AGUIRRE URROZ, G.
12  - 22 OBERENA
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2018/02/18
-
- ZUGARRALDE A   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA   8 4 4 0 0 88 47
2 ERREKA A   7 4 3 1 0 78 71
3 ZUGARRALDE C   6 4 2 2 0 70 58
4 G.PILOTA B   5 4 1 3 0 68 79
5 ZUGARRALDE A   4 4 0 4 0 39 88