Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ KOPA URT MAR - KADETE ETA GAZTE ESKUZ KADETE ESKUZ BINAKA LEHENENGOA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/18
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • AYESA LARRAŅETA, O.
  • ESQUIROZ REDIN, I.
22  - 10 ZUGARRALDE C
  • MUGIRO MARIŅELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2013/01/20
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE A
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
6  - 22 TXARUTA A
  • ANTSO ETXANDI, E.
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
 Deialdia 2
2013/01/26
10:00
Irurita - Aranabia TXARUTA A
  • ANTSO ETXANDI, E.
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
14  - 22 ZUGARRALDE A
  • AYESA LARRAŅETA, O.
  • ESQUIROZ REDIN, I.
2013/01/27
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE A
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
22  - 4 ZUGARRALDE C
  • MUGIRO MARIŅELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
 Deialdia 3
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • MUGIRO MARIŅELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
5  - 22 TXARUTA A
  • ANTSO ETXANDI, E.
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • AYESA LARRAŅETA, O.
  • ESQUIROZ REDIN, I.
22  - 17 BI-AIZPE A
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
 Deialdia 4
2013/02/07
19:00
Irurita - Aranabia TXARUTA A
  • ANTSO ETXANDI, E.
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
22  - 14 BI-AIZPE A
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
2013/02/09
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • MUGIRO MARIŅELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
6  - 22 ZUGARRALDE A
  • AYESA LARRAŅETA, O.
  • ESQUIROZ REDIN, I.
 Deialdia 5
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • AYESA LARRAŅETA, O.
  • ESQUIROZ REDIN, I.
22  - 12 TXARUTA A
  • ANTSO ETXANDI, E.
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
2013/02/16
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • MUGIRO MARIŅELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 13 BI-AIZPE A
  • GORRITI RAZKIN, J.
  • BERAZA VILTXES, U.
 Deialdia 6
2013/02/23
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
22  - 19 ZUGARRALDE C
  • MUGIRO MARIŅELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2013/02/24
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE A
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
22  - 21 ZUGARRALDE A
  • ESQUIROZ REDIN, I.
  • AYESA LARRAŅETA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE A   11 6 5 1 0 131 81
2 TXARUTA A   10 6 4 2 0 114 88
3 BI-AIZPE A   8 6 2 4 0 94 113
4 ZUGARRALDE C   7 6 1 5 0 66 123
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/18
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
22  - 13 ZUGARRALDE D
  • VENTURA ETXAIDE, M.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
2013/01/20
11:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • ESPELOSIN GOIZUETA, I.
22  - 15 IRURTZUN
  • ZUDAIRE ANDUEZA, J.
  • USTARROZ AGEA, X.
 Deialdia 2
2013/01/26
10:00
Irurita - Aranabia TXARUTA B
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • ESPELOSIN GOIZUETA, I.
22  - 6 ZUGARRALDE D
  • VENTURA ETXAIDE, M.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
2013/01/26
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • ZUDAIRE ANDUEZA, J.
  • DE LA CRUZ HERNANDEZ, A.
22  - 18 ZUGARRALDE B
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
  • ESEVERRI RECALDE, J.
 Deialdia 3
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • VENTURA ETXAIDE, M.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
21  - 22 IRURTZUN
  • USTARROZ AGEA, X.
  • ZUDAIRE ANDUEZA, J.
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
22  - 17 TXARUTA B
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • ESPELOSIN GOIZUETA, I.
 Deialdia 4
2013/02/09
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • VENTURA ETXAIDE, M.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
5  - 22 ZUGARRALDE B
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
2013/02/09
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • ZUDAIRE ANDUEZA, J.
  • DE LA CRUZ HERNANDEZ, A.
22  - 2 TXARUTA B
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • GAZTELU ITURREGI, X.
 Deialdia 5
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • VENTURA ETXAIDE, M.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
8  - 22 TXARUTA B
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • ESPELOSIN GOIZUETA, I.
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
16  - 22 IRURTZUN
  • ZUDAIRE ANDUEZA, J.
  • USTARROZ AGEA, X.
 Deialdia 6
2013/02/23
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • ZUDAIRE ANDUEZA, J.
  • DE LA CRUZ HERNANDEZ, A.
22  - 14 ZUGARRALDE D
  • VENTURA ETXAIDE, M.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
2013/02/23
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • ANTSO DENDARIETA, I.
  • ESPELOSIN GOIZUETA, I.
19  - 22 ZUGARRALDE B
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN   11 6 5 1 0 125 93
2 ZUGARRALDE B   10 6 4 2 0 122 98
3 TXARUTA B   9 6 3 3 0 104 95
4 ZUGARRALDE D   6 6 0 6 0 67 132