Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA HAURRAK ESKUZ BINAKA 1. MAILA 2. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/12
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • OROZ ZUBIRI, X.
  • ETXAGUE ZABALZA, O.
18  - 15 PAZ ZIGANDA
  • PEĐALVER SEGURA, I.
  • MAYO GALLEGO, O.
2018/01/12
19:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
  BORTZIRIAK A (Fra. Competiciˇn)
  • LLUZIA BEORLEGI, U.
  • PAGOLA - LOPEZ, J.
2018/01/13
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
13  - 18 TXARUTA B
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
2018/01/13
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • BALERDI ECHART, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
18  - 11 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • RUIZ ESPINAL, E.
  • TIRADO GOĐI, J.
 Deialdia 2
2018/01/19
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A
  • RUIZ ESPINAL, E.
  • TIRADO GOĐI, J.
18  - 3 ARDOI A
  • ETXAGUE ZABALZA, O.
  • OROZ ZUBIRI, X.
2018/01/20
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
8  - 18 SAN MIGUEL A
  • BALERDI ECHART, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
2018/01/20
16:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • MAYO GALLEGO, O.
  • PEĐALVER SEGURA, I.
10  - 18 ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
2018/01/21
-
- BORTZIRIAK A (Fra. Competición)   TXARUTA A
 Deialdia 3
2018/01/27
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • BALERDI ECHART, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
18  - 3 ARDOI A
  • OROZ ZUBIRI, X.
  • ETXAGUE ZABALZA, O.
2018/01/27
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
7  - 18 PAZ ZIGANDA
  • MAYO GALLEGO, O.
  • PEĐALVER SEGURA, I.
2018/01/27
17:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
18  - 10 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • TIRADO GOĐI, J.
  • INDURAIN IRAĐETA, E.
2018/01/28
-
- TXARUTA B   BORTZIRIAK A (Fra. Competiciˇn)
 Deialdia 4
2018/02/02
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A
  • RUIZ ESPINAL, E.
  • TIRADO GOĐI, J.
18  - 6 TXARUTA A
  • ITURRALDE OLAVE, A.
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
2018/02/02
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • SETUAIN GARCIA, L.
  • OROZ ZUBIRI, X.
1  - 18 ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
2018/02/03
12:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • MAYO GALLEGO, O.
  • PEĐALVER SEGURA, I.
18  - 8 TXARUTA B
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
2018/02/04
-
- BORTZIRIAK A (Fra. Competición)   SAN MIGUEL A
 Deialdia 5
2018/02/10
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • BALERDI ECHART, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
18  - 13 ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
2018/02/10
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
10  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • RUIZ ESPINAL, E.
  • TIRADO GOĐI, J.
2018/02/10
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
16  - 18 ARDOI A
  • OROZ ZUBIRI, X.
  • ETXAGUE ZABALZA, O.
2018/02/11
-
- BORTZIRIAK A (Fra. Competición)   PAZ ZIGANDA
 Deialdia 6
2018/02/16
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ETXAGUE ZABALZA, O.
  • OROZ ZUBIRI, X.
17  - 18 TXARUTA B
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
2018/02/16
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
18  - 8 TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
2018/02/17
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • BALERDI ECHART, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
18  - 6 PAZ ZIGANDA
  • MAYO GALLEGO, O.
  • PEĐALVER SEGURA, I.
2018/02/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN A   BORTZIRIAK A (Fra. Competiciˇn)
 Deialdia 7
2018/02/24
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • LAKOSTA MARIEZKURRENA, A.
  • BALLARENA SARRATEA, I.
7  - 18 ERREKA A
  • ILARREGI ARIZTEGI, X.
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
2018/02/24
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
5  - 18 SAN MIGUEL A
  • BALERDI ECHART, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
2018/02/24
12:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • MAYO GALLEGO, O.
  • PEĐALVER SEGURA, I.
9  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • RUIZ ESPINAL, E.
  • TIRADO GOĐI, J.
2018/02/25
-
- BORTZIRIAK A (Fra. Competición)   ARDOI A
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL A   12 6 6 0 0 108 46
2 ERREKA A   11 6 5 1 0 103 54
3 P.P.SAN SEBASTIAN A   10 6 4 2 0 93 64
4 PAZ ZIGANDA   8 6 2 4 0 76 87
5 ARDOI A   8 6 2 4 0 60 103
6 TXARUTA B   8 6 2 4 0 69 102
7 TXARUTA A   6 6 0 6 0 55 108
8 BORTZIRIAK A (Fra. Competiciˇn)   0 0 0 0 0 0 0