Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KIMUAK ESKUZ BINAKA 3. MAILA 2. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/19
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE C
  • SAEZ LOPEZ, A.
  • ARISTIZABAL VICENTE, A.
2  - 18 IRURTZUN B
  • AMIANO SANTXEZ, X.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
2018/01/20
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU C
  • GASCO GARMENDI, U.
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
0  - 18 LAKUNTZA
  • AÑAZCO CARRION, I.
  • ZABALA GAMBOA, K.
2018/01/20
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
  • BARRIOLA ZOZAIA, E.
18  - 13 LARRAUN D
  • TORRADO BERAZA, M.
  • OLASCOAGA, M.
 Deialdia 2
2018/01/26
18:00
Lakuntza - Behar Zana LAKUNTZA
  • AÑAZCO CARRION, I.
  • ZABALA GAMBOA, K.
18  - 12 ALDABIDE C
  • ARISTIZABAL VICENTE, A.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
2018/01/27
10:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 5 AURRERA E
  • BARRIOLA ZOZAIA, E.
2018/01/27
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • TORRADO BERAZA, M.
12  - 18 PILOTAJAUKU C
  • URTEAGA LEIÑENA, P.
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
 Deialdia 3
2018/02/03
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU C
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
  • GASCO GARMENDI, U.
9  - 18 ALDABIDE C
  • ARISTIZABAL VICENTE, A.
  • SAEZ LOPEZ, A.
2018/02/03
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
  • BARRIOLA ZOZAIA, E.
9  - 18 LAKUNTZA
  • AÑAZCO CARRION, I.
  • ZABALA GAMBOA, K.
2018/02/04
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • TORRADO BERAZA, M.
1  - 18 IRURTZUN B
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
 Deialdia 4
2018/02/09
18:00
Lakuntza - Behar Zana LAKUNTZA
  • AÑAZCO CARRION, I.
  • ZABALA GAMBOA, K.
18  - 6 LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • TORRADO BERAZA, M.
2018/02/10
10:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE C
  • SAEZ LOPEZ, A.
  • ARISTIZABAL VICENTE, A.
18  - 12 AURRERA E
  • BARRIOLA ZOZAIA, E.
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
2018/02/10
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU C
  • GASCO GARMENDI, U.
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
7  - 18 IRURTZUN B
  • AMIANO SANTXEZ, X.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
 Deialdia 5
2018/02/16
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • AMIANO SANTXEZ, X.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
18  - 12 LAKUNTZA
  • ZABALA GAMBOA, K.
  • AÑAZCO CARRION, I.
2018/02/16
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
  • BARRIOLA ZOZAIA, E.
18  - 10 PILOTAJAUKU C
  • GASCO GARMENDI, U.
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
2018/02/17
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • TORRADO BERAZA, M.
11  - 18 ALDABIDE C
  • SAEZ LOPEZ, A.
  • ARISTIZABAL VICENTE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN B   10 5 5 0 0 90 27
2 LAKUNTZA   9 5 4 1 0 84 45
3 ALDABIDE C   8 5 3 2 0 68 68
4 AURRERA E   7 5 2 3 0 62 77
5 PILOTAJAUKU C   6 5 1 4 0 44 84
6 LARRAUN D   5 5 0 5 0 43 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/20
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GONZALEZ EL BUSTO, E.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
10  - 18 IRURTZUN C
  • YABEN AYESA, A.
  • ETXEBERRIA URRA, I.
2018/01/20
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA F
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARTZA RODRIGUEZ, A.
18  - 13 AURRERA D
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
2018/01/20
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • AZPIROZ HUITZI, M.
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
18  - 3 LARRAUN E
  • GARAIOA AREVALO, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
 Deialdia 2
2018/01/27
10:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • YABEN AYESA, A.
  • ETXEBERRIA URRA, I.
18  - 17 AURRERA F
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARTZA RODRIGUEZ, A.
2018/01/27
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
17  - 18 LARRAUN C
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
  • AZPIROZ HUITZI, M.
2018/01/27
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN E
  • GARAIOA AREVALO, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
10  - 18 PILOTAJAUKU B
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
 Deialdia 3
2018/02/03
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GONZALEZ EL BUSTO, E.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
18  - 12 AURRERA F
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARTZA RODRIGUEZ, A.
2018/02/04
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN E
  • GARAIOA AREVALO, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
18  - 17 AURRERA D
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
2018/02/04
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • AZPIROZ HUITZI, M.
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
18  - 16 IRURTZUN C
  • ETXEBERRIA URRA, I.
  • YABEN AYESA, A.
 Deialdia 4
2018/02/08
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • YABEN AYESA, A.
  • ETXEBERRIA URRA, I.
18  - 4 LARRAUN E
  • GARAIOA AREVALO, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
2018/02/09
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA F
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARTZA RODRIGUEZ, A.
18  - 16 LARRAUN C
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
  • AZPIROZ HUITZI, M.
2018/02/10
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GONZALEZ EL BUSTO, E.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
18  - 11 AURRERA D
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
 Deialdia 5
2018/02/16
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
8  - 18 IRURTZUN C
  • YABEN AYESA, A.
  • SARALEGI NAGORE, A.
2018/02/17
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN E
  • GARAIOA AREVALO, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
9  - 18 AURRERA F
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARTZA RODRIGUEZ, A.
2018/02/17
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • AZPIROZ HUITZI, M.
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
18  - 9 PILOTAJAUKU B
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
  • GONZALEZ EL BUSTO, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN C   9 5 4 1 0 88 63
2 IRURTZUN C   9 5 4 1 0 88 57
3 PILOTAJAUKU B   8 5 3 2 0 73 69
4 AURRERA F   8 5 3 2 0 83 74
5 LARRAUN E   6 5 1 4 0 44 89
6 AURRERA D   5 5 0 5 0 66 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/19
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE D
  • URRIZOLA GARCIA, H.
  • BASTERRA LABIANO, I.
13  - 18 ZUGARRALDE C
  • URRA TURUMBAY, I.
  • ASTIZ ARAMENDIA, A.
2018/01/19
19:00
Doneztebe - Doneztebe- Rebote ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
18  - 10 ERREKA C
  • ILARREGI ARIZTEGI, U.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
2018/01/21
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA
 Deialdia 2
2018/01/26
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • ASTIZ ARAMENDIA, A.
  • URRA TURUMBAY, I.
6  - 18 ERREKA B
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
2018/01/27
12:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • IBARROLA ARIZ, A.
  • TATO ZUMETA, O.
15  - 18 HUARTE D
  • URRIZOLA GARCIA, H.
  • BASTERRA LABIANO, I.
2018/01/28
-
- ERREKA C   Descanso
 Deialdia 3
2018/02/02
18:30
Doneztebe - Doneztebe- Rebote ERREKA C
  • ILARREGI ARIZTEGI, U.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
13  - 18 ZUGARRALDE C
  • ASTIZ ARAMENDIA, A.
  • URRA TURUMBAY, I.
2018/02/02
18:30
Doneztebe - Doneztebe- Rebote ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
18  - 2 PAZ ZIGANDA
  • IBARROLA ARIZ, A.
  • TATO ZUMETA, O.
2018/02/04
-
- Descanso   HUARTE D
 Deialdia 4
2018/02/09
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE D
  • URRIZOLA GARCIA, H.
  • BASTERRA LABIANO, I.
4  - 18 ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
2018/02/10
12:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • IBARROLA ARIZ, A.
  • TATO ZUMETA, O.
4  - 18 ERREKA C
  • ILARREGI ARIZTEGI, U.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
2018/02/11
-
- Descanso   ZUGARRALDE C
 Deialdia 5
2018/02/16
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • ASTIZ ARAMENDIA, A.
  • URRA TURUMBAY, I.
18  - 4 PAZ ZIGANDA
  • IBARROLA ARIZ, A.
  • TATO ZUMETA, O.
2018/02/16
18:30
Doneztebe - Doneztebe- Rebote ERREKA C
  • ILARREGI ARIZTEGI, U.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
18  - 16 HUARTE D
  • URRIZOLA GARCIA, H.
  • BASTERRA LABIANO, I.
2018/02/18
-
- ERREKA B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA B   8 4 4 0 0 72 22
2 ZUGARRALDE C   7 4 3 1 0 60 48
3 ERREKA C   6 4 2 2 0 59 56
4 HUARTE D   5 4 1 3 0 51 69
5 PAZ ZIGANDA   4 4 0 4 0 25 72
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/19
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • RAMOS RESANO, A.
  • CASADO URRUTIA, U.
17  - 18 ABAXITABIDEA A
  • CHAVEZ GARCIA, U.
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
2018/01/20
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • MENDIOLA RUIZ DE GALARRETA, B.
  • URIARTE IRURE, I.
18  - 16 ESTERIBAR C
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
2018/01/20
16:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI
  • JUAMPEREZ LARRAÑETA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
1  - 18 LAGUNAK B
  • OTANO GONZALEZ, I.
  • OTANO GONZALEZ, A.
 Deialdia 2
2018/01/26
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • OTANO GONZALEZ, A.
  • OTANO GONZALEZ, I.
18  - 11 ZUGARRALDE D
  • MUNARRIZ SAEZ, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
2018/01/27
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA A
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
  • CHAVEZ GARCIA, U.
1  - 18 OBERENA D
  • URIARTE IRURE, I.
  • MENDIOLA RUIZ DE GALARRETA, B.
2018/01/27
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
18  - 4 AUÑAMENDI
  • JUAMPEREZ LARRAÑETA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
 Deialdia 3
2018/02/02
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • MENDIOLA RUIZ DE GALARRETA, B.
  • URIARTE IRURE, I.
13  - 18 LAGUNAK B
  • OTANO GONZALEZ, I.
  • OTANO GONZALEZ, A.
2018/02/03
09:45
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR C
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
18  - 11 ABAXITABIDEA A
  • CHAVEZ GARCIA, U.
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
2018/02/03
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI
  • JUAMPEREZ LARRAÑETA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
18  - 10 ZUGARRALDE D
  • MUNARRIZ SAEZ, O.
  • RAMOS RESANO, A.
 Deialdia 4
2018/02/09
17:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • OTANO GONZALEZ, I.
  • OTANO GONZALEZ, A.
18  - 13 ESTERIBAR C
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
2018/02/09
17:30
Mezkiritz - Leku Ona AUÑAMENDI
  • JUAMPEREZ LARRAÑETA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
18  - 11 ABAXITABIDEA A
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
  • CHAVEZ GARCIA, U.
2018/02/09
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • RAMOS RESANO, A.
  • CASADO URRUTIA, U.
10  - 18 OBERENA D
  • MENDIOLA RUIZ DE GALARRETA, B.
  • URIARTE IRURE, I.
 Deialdia 5
2018/02/16
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • MENDIOLA RUIZ DE GALARRETA, B.
  • URIARTE IRURE, I.
18  - 10 AUÑAMENDI
  • URBELZ GASTEARENA, M.
  • JUAMPEREZ LARRAÑETA, A.
2018/02/17
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA A
  • CHAVEZ GARCIA, U.
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
6  - 18 LAGUNAK B
  • OTANO GONZALEZ, A.
  • OTANO GONZALEZ, I.
2018/02/17
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
18  - 14 ZUGARRALDE D
  • RAMOS RESANO, A.
  • CASADO URRUTIA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK B   10 5 5 0 0 90 44
2 OBERENA D   9 5 4 1 0 85 55
3 ESTERIBAR C   8 5 3 2 0 83 65
4 AUÑAMENDI    7 5 2 3 0 51 75
5 ABAXITABIDEA A   6 5 1 4 0 47 89
6 ZUGARRALDE D   5 5 0 5 0 62 90
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/19
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE E
  • LECUMBERRI SANCHEZ, C.
  • ROMEO EGOSCOADRA, A.
18  - 12 ABAXITABIDEA B
  • NUIN AIZPUN, K.
  • PORTILLO LEZAUN, U.
2018/01/20
09:45
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR D
  • VILLANUEVA AYERRA, I.
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
4  - 18 OBERENA C
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
2018/01/21
-
- Descanso   ARAMPILOTA B
 Deialdia 2
2018/01/27
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA B
  • NUIN AIZPUN, K.
  • PORTILLO LEZAUN, U.
18  - 11 ESTERIBAR D
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • VILLANUEVA AYERRA, I.
2018/01/27
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA B
  • IBIRICU ALDUAN, T.
  • GASTESI PALOMERO, M.
16  - 18 HUARTE E
  • GOÑI MENDIBIL, O.
  • ROMEO EGOSCOADRA, A.
2018/01/28
-
- OBERENA C   Descanso
 Deialdia 3
2018/02/02
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
18  - 4 ABAXITABIDEA B
  • NUIN AIZPUN, K.
  • PORTILLO LEZAUN, U.
2018/02/03
09:45
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR D
  • VILLANUEVA AYERRA, I.
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
18  - 0 * ARAMPILOTA B
*Equipo no presentado
2018/02/04
-
- Descanso   HUARTE E
 Deialdia 4
2018/02/09
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE E
  • LECUMBERRI SANCHEZ, C.
  • GOÑI MENDIBIL, O.
18  - 14 ESTERIBAR D
  • VILLANUEVA AYERRA, I.
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
2018/02/10
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA B
  • IBIRICU ALDUAN, T.
  • GASTESI PALOMERO, M.
13  - 18 OBERENA C
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
2018/02/11
-
- Descanso   ABAXITABIDEA B
 Deialdia 5
2018/02/16
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
18  - 3 HUARTE E
  • ROMEO EGOSCOADRA, A.
  • LECUMBERRI SANCHEZ, C.
2018/02/17
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA B
  • PORTILLO LEZAUN, U.
  • NUIN AIZPUN, K.
4  - 18 ARAMPILOTA B
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRICU ALDUAN, T.
2018/02/18
-
- ESTERIBAR D   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA C   8 4 4 0 0 72 24
2 HUARTE E   7 4 3 1 0 57 60
3 ABAXITABIDEA B   5 4 1 3 0 38 65
4 ESTERIBAR D   5 4 1 3 0 47 54
5 ARAMPILOTA B   4 4 1 2 1 47 58
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/20
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • MARTINEZ ESQUISABEL, A.
18  - 4 SAN MIGUEL E
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • LANA SAN MARTIN, A.
2018/01/20
16:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MONES, J.
  • ENA REDONDO, V.
18  - 17 SAN FRCO.JAVIER E
  • JIMENEZ PEREZ, J.
  • BAIGORRI SOLA , E.
2018/01/21
-
- Descanso   ERASO
 Deialdia 2
2018/01/27
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • LANA SAN MARTIN, A.
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
5  - 18 SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MONES, J.
  • ENA REDONDO, V.
2018/01/27
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
  • GIL SALCEDO, G.
12  - 18 AMESKOA
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • MARTINEZ ESQUISABEL, A.
2018/01/28
-
- SAN FRCO.JAVIER E   Descanso
 Deialdia 3
2018/02/03
16:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER E
  • BAIGORRI SOLA , E.
  • JIMENEZ PEREZ, J.
18  - 4 SAN MIGUEL E
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • LANA SAN MARTIN, A.
2018/02/03
16:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER D
  • ENA REDONDO, V.
  • MARTINEZ MONES, J.
15  - 18 ERASO
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
  • OYON SANZ, A.
2018/02/04
-
- Descanso   AMESKOA
 Deialdia 4
2018/02/09
18:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • MARTINEZ ESQUISABEL, A.
18  - 0 * SAN FRCO.JAVIER D
*Equipo no presentado
2018/02/10
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • GIL SALCEDO, G.
  • OYON SANZ, A.
18  - 0 * SAN FRCO.JAVIER E
*Equipo no presentado
2018/02/11
-
- Descanso   SAN MIGUEL E
 Deialdia 5
2018/02/17
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • LANA SAN MARTIN, A.
4  - 18 ERASO
  • GIL SALCEDO, G.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
2018/02/17
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER E
  • JIMENEZ PEREZ, J.
  • BAIGORRI SOLA , E.
8  - 18 AMESKOA
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • MARTINEZ ESQUISABEL, A.
2018/02/18
-
- SAN FRCO.JAVIER D   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMESKOA   8 4 4 0 0 72 24
2 ERASO   7 4 3 1 0 66 37
3 SAN FRCO.JAVIER D   5 4 2 1 1 51 58
4 SAN FRCO.JAVIER E   4 3 1 2 1 43 58
5 SAN MIGUEL E   4 4 0 4 0 17 72