Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ SEINAK ESKUZ BINAKA 1. MAILA 2. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/12
19:30
Auza - Auza ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, O.
  • MINDEGIA OIZ, U.
15  - 18 OBERENA A
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
2018/01/13
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
16  - 18 ZUGARRALDE A
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • EGUARAS EKIZA, E.
 Deialdia 2
2018/01/20
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
18  - 12 AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
2018/01/20
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • GARCIA REKALDE, O.
18  - 16 ZUGARRALDE A
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • EGUARAS EKIZA, E.
 Deialdia 3
2018/01/26
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
13  - 18 OBERENA A
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
2018/01/27
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
13  - 18 ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, O.
  • MINDEGIA OIZ, U.
 Deialdia 4
2018/02/02
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
15  - 18 AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
2018/02/03
09:30
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
17  - 18 ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, O.
  • MINDEGIA OIZ, U.
 Deialdia 5
2018/02/09
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
18  - 11 ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • GARCIA REKALDE, O.
2018/02/09
18:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
16  - 18 OBERENA A
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
 Deialdia 6
2018/02/17
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
18  - 11 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
2018/02/17
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, O.
  • MINDEGIA OIZ, U.
18  - 10 AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA A   11 6 5 1 0 107 85
2 ULTZAMA A   10 6 4 2 0 98 92
3 ZUGARRALDE A   8 6 2 4 0 91 99
4 AMESKOA A   7 6 1 5 0 85 105
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/01/20
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • ZUBILLAGA SASIAIN, U.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
18  - 14 AURRERA A
  • ZABALETA GARTZIA, U.
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
2018/01/20
16:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • MADARIAGA ALBERDI, O.
  • AGESTA MENDIBURU, M.
5  - 18 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
2018/01/21
-
- Descanso   ULTZAMA B
 Deialdia 2
2018/01/26
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • ZABALETA GARTZIA, U.
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
18  - 12 ERREKA B
  • MADARIAGA ALBERDI, O.
  • AGESTA MENDIBURU, M.
2018/01/26
19:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
13  - 18 ARAXES A
  • ZUBILLAGA SASIAIN, U.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
2018/01/28
-
- ERREKA A   Descanso
 Deialdia 3
2018/02/02
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
18  - 9 AURRERA A
  • ZABALETA GARTZIA, U.
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
2018/02/02
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • AGESTA MENDIBURU, M.
  • MADARIAGA ALBERDI, O.
14  - 18 ULTZAMA B
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • IRIBARREN BALDA, M.
2018/02/04
-
- Descanso   ARAXES A
 Deialdia 4
2018/02/10
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
14  - 18 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
2018/02/10
11:30
Betelu - Escuelas ARAXES A
  • ZUBILLAGA SASIAIN, U.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
18  - 9 ERREKA B
  • AGESTA MENDIBURU, M.
  • MADARIAGA ALBERDI, O.
2018/02/11
-
- Descanso   AURRERA A
 Deialdia 5
2018/02/16
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
18  - 10 ULTZAMA B
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
  • ALDAZ BERASAIN, P.
2018/02/17
16:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
18  - 0 * ARAXES A
*Equipo no presentado
2018/02/18
-
- ERREKA B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA A   8 4 4 0 0 72 28
2 ARAXES A   6 4 3 0 1 54 54
3 AURRERA A   6 4 2 2 0 59 58
4 ULTZAMA B   5 4 1 3 0 55 68
5 ERREKA B   4 4 0 4 0 40 72