Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 1 FASEA PGOMA KADETE 1. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/12/19
-
- Descanso   S.IGNACIO (J. Leache - I. Eslava)
2017/12/20
16:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (I. Fernandez - A. Salinas)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • SALINAS AZCONA, A.
12  - 25 LARRAINA (U. Gurpegui - I. Muoz)
  • GURPEGUI VIRTO, U.
  • MUOZ REDIN, I.
 Deialdia 2
2017/12/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J. Leache - I. Eslava)
  • ESLAVA IBARROLA, I.
25  - 13 LARRAINA (I. Fernandez - A. Salinas)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • SALINAS AZCONA, A.
2017/12/20
-
- Descanso   LARRAINA (U. Gurpegui - I. Muoz)
 Deialdia 3
2017/12/20
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (U. Gurpegui - I. Muñoz)
  • GURPEGUI VIRTO, U.
  • MUOZ REDIN, I.
22  - 25 S.IGNACIO (J. Leache - I. Eslava)
  • ESLAVA IBARROLA, I.
2017/12/21
-
- LARRAINA (I. Fernandez - A. Salinas)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (J. Leache - I. Eslava)   4 2 2 0 0 50 35
2 LARRAINA (U. Gurpegui - I. Muoz)   3 2 1 1 0 47 37
3 LARRAINA (I. Fernandez - A. Salinas)   2 2 0 2 0 25 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/12/19
-
- Descanso   S.IGNACIO (P. Casado - J. Amatriain)
2017/12/19
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (I. Alonso - I. Goñi)
  • ALONSO BERIAIN, I.
  • GOI BERNABE, I.
25  - 12 AMAYA (N. Ferrer - O. Beruete)
  • FERRER RASTROLLO, N.
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
 Deialdia 2
2017/12/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P. Casado - J. Amatriain)
  • CASADO LOPEZ, P.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
25  - 22 AMAYA (I. Alonso - I. Goi)
  • ALONSO BERIAIN, I.
  • GOI BERNABE, I.
2017/12/20
-
- Descanso   AMAYA (N. Ferrer - O. Beruete)
 Deialdia 3
2017/12/19
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (N. Ferrer - O. Beruete)
  • FERRER RASTROLLO, N.
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
11  - 25 S.IGNACIO (P. Casado - J. Amatriain)
  • CASADO LOPEZ, P.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2017/12/21
-
- AMAYA (I. Alonso - I. Goñi)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (P. Casado - J. Amatriain)   4 2 2 0 0 50 33
2 AMAYA (I. Alonso - I. Goi)   3 2 1 1 0 47 37
3 AMAYA (N. Ferrer - O. Beruete)   2 2 0 2 0 23 50
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/12/20
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (R. Garcia - I. Vergara)
  • GARCIA TELLERI, R.
  • VERGARA SEGURA, I.
25  - 17 LARRAINA (J. Musitu - J. Ortiz)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
2017/12/20
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A. Amatriain - J.Fdez Arcaya)
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
25  - 12 S.IGNACIO (M. Donezar - A. Corral)
 Deialdia 2
2017/12/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A. Amatriain - J.Fdez Arcaya)
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
24  - 25 LARRAINA (J. Musitu - J. Ortiz)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
2017/12/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (M. Donezar - A. Corral) 20  - 25 LARRAINA (R. Garcia - I. Vergara)
  • GARCIA TELLERI, R.
  • VERGARA SEGURA, I.
 Deialdia 3
2017/12/20
10:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (R. Garcia - I. Vergara)
  • GARCIA TELLERI, R.
  • VERGARA SEGURA, I.
25  - 21 S.IGNACIO (A. Amatriain - J.Fdez Arcaya)
  • AMATRIAIN REDONDO, A.
2017/12/20
16:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (J. Musitu - J. Ortiz)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
25  - 23 S.IGNACIO (M. Donezar - A. Corral)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (R. Garcia - I. Vergara)   6 3 3 0 0 75 58
2 LARRAINA (J. Musitu - J. Ortiz)   5 3 2 1 0 67 72
3 S.IGNACIO (A. Amatriain - J.Fdez Arcaya)   4 3 1 2 0 70 62
4 S.IGNACIO (M. Donezar - A. Corral)   3 3 0 3 0 55 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/12/19
-
- Descanso   LARRAINA (G. Perez - D. Pueyo)
2017/12/19
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (U. Iribarren - M. Sanz)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • SANZ ARVIZA, M.
25  - 11 TENIS (X. Sanchez - J. Ezquerra)
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
  • EZQUERRA MADOZ , J.
 Deialdia 2
2017/12/20
-
- Descanso   TENIS (X. Sanchez - J. Ezquerra)
2017/12/20
16:00
Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (G. Perez - D. Pueyo)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • PUEYO ARIAS, D.
15  - 25 AMAYA (U. Iribarren - M. Sanz)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • SANZ ARVIZA, M.
 Deialdia 3
2017/12/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 TENIS (X. Sanchez - J. Ezquerra)
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
  • EZQUERRA MADOZ , J.
22  - 25 LARRAINA (G. Perez - D. Pueyo)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • PUEYO ARIAS, D.
2017/12/21
-
- AMAYA (U. Iribarren - M. Sanz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (U. Iribarren - M. Sanz)   4 2 2 0 0 50 26
2 LARRAINA (G. Perez - D. Pueyo)   3 2 1 1 0 40 47
3 TENIS (X. Sanchez - J. Ezquerra)   2 2 0 2 0 33 50
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2017/12/18
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (C. Salvador - M. Ciordia)
  • SALVADOR GOI, C.
  • CIORDIA ASENJO, M.
23  - 25 PAZ ZIGANDA (Ca -Calvo)
  • CIA ALONSO, I.
  • CALVO ROMO, M.
2017/12/19
-
- Descanso   LARRAINA (A. Floristan - I. Garate)
 Deialdia 2
2017/12/19
10:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (A. Floristan - I. Garate)
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
  • GARATE AIZPUN, I.
19  - 25 S.IGNACIO (C. Salvador - M. Ciordia)
  • SALVADOR GOI, C.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2017/12/20
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA (Ca -Calvo)
 Deialdia 3
2017/12/20
10:00
Pamplona - Amaya-F1 PAZ ZIGANDA (Cía -Calvo)
  • CIA ALONSO, I.
  • CALVO ROMO, M.
11  - 25 LARRAINA (A. Floristan - I. Garate)
  • FLORISTAN ARNEDO, A.
  • GARATE AIZPUN, I.
2017/12/21
-
- S.IGNACIO (C. Salvador - M. Ciordia)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (A. Floristan - I. Garate)   3 2 1 1 0 44 36
2 S.IGNACIO (C. Salvador - M. Ciordia)   3 2 1 1 0 48 44
3 PAZ ZIGANDA (Ca -Calvo)   3 2 1 1 0 36 48
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik