Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA ESKUZ KADETE ESKUZ BINAKA HIRUGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE F
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
22  - 20 MENDILLORRI B
  • MAYORA AZKARRAGA, M.
  • GRACE PUY, A.
2013/01/25
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • JOAO AUGUSTA, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
8  - 22 AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
2013/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B
  • ARCE IRIBARREN, J.
  • OYAREGI MUNARRIZ, A.
15  - 22 ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
 Deialdia 2
2013/02/01
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
22  - 7 ZUGARRALDE F
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
2013/02/01
18:30
Urroz de Santesteban - Municipal ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
22  - 6 G.PILOTA
  • JOAO AUGUSTA, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
2013/02/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • MAYORA AZKARRAGA, M.
  • GRACE PUY, A.
22  - 10 BURUZGAIN B
  • OYAREGI MUNARRIZ, A.
  • ARCE IRIBARREN, J.
 Deialdia 3
2013/02/08
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • ARBIZU ALBERTO, A.
  • JOAO AUGUSTA, A.
7  - 22 ZUGARRALDE F
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
2013/02/08
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
22  - 14 MENDILLORRI B
  • MAYORA AZKARRAGA, M.
  • GRACE PUY, A.
2013/02/09
16:30
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B
  • ARCE IRIBARREN, J.
  • OYAREGI MUNARRIZ, A.
15  - 22 AURRERA
  • SALABERRIA ZABALA, J.
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
 Deialdia 4
2013/02/15
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA
  • JOAO AUGUSTA, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
22  - 21 MENDILLORRI B
  • GRACE PUY, A.
  • RODRIGUEZ MARTINEZ, A.
2013/02/15
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
21  - 22 ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE F
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
22  - 10 BURUZGAIN B
  • ARCE IRIBARREN, J.
  • OYAREGI MUNARRIZ, A.
 Deialdia 5
2013/02/19
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
22  - 16 ZUGARRALDE F
  • SANTESTEBAN BEROIZ, I.
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
2013/02/23
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • GRACE PUY, A.
  • HERBON RIPODAS, A.
6  - 22 AURRERA
  • SALABERRIA ZABALA, J.
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
2013/02/23
16:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN B
  • OYAREGI MUNARRIZ, A.
  • ARCE IRIBARREN, J.
22  - 16 G.PILOTA
  • JOAO AUGUSTA, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA B   10 5 5 0 0 110 72
2 AURRERA   9 5 4 1 0 109 58
3 ZUGARRALDE F   8 5 3 2 0 89 81
4 MENDILLORRI B   6 5 1 4 0 83 98
5 G.PILOTA   6 5 1 4 0 59 109
6 BURUZGAIN B   6 5 1 4 0 72 104
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANDA SALINAS, D.
  • LOREA AZANZA, I.
21  - 22 SAN MIGUEL D
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
2013/01/19
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • IRIARTE CASBAS, I.
  • JUSUE ROSANO, B.
22  - 17 ZUGARRALDE G
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • GUERRA GARCIA, M.
2013/01/19
11:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
6  - 22 SAN FRCO.JAVIER
  • ARANDIA ROMERO, A.
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
2013/01/20
-
- Descanso   BERRIOZAR
 Deialdia 2
2013/01/25
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE G
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • GUERRA GARCIA, M.
4  - 22 SAN MIGUEL B
  • LANDA SALINAS, D.
  • LOREA AZANZA, I.
2013/01/26
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
  • CIRIZA POSADAS, B.
22  - 17 KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
2013/01/26
11:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • NIETO ROMERO, L.
  • ARANDIA ROMERO, A.
22  - 7 ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
2013/01/27
-
- SAN MIGUEL D   Descanso
 Deialdia 3
2013/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
22  - 7 ZUGARRALDE G
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • GUERRA GARCIA, M.
2013/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANDA SALINAS, D.
  • LOREA AZANZA, I.
22  - 11 SAN FRCO.JAVIER
  • ARANDIA ROMERO, A.
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
2013/02/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
22  - 7 BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
2013/02/03
-
- Descanso   KIROL S.ORKOIEN
 Deialdia 4
2013/02/09
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
12  - 22 SAN MIGUEL B
  • LOREA AZANZA, I.
  • LANDA SALINAS, D.
2013/02/09
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • ARANDIA ROMERO, A.
4  - 22 SAN MIGUEL D
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
2013/02/09
12:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
6  - 22 ERASO
  • IRIARTE CASBAS, I.
  • JUSUE ROSANO, B.
2013/02/10
-
- ZUGARRALDE G   Descanso
 Deialdia 5
2013/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
22  - 10 BERRIOZAR
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
2013/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANDA SALINAS, D.
  • LOREA AZANZA, I.
22  - 5 KIROL S.ORKOIEN
  • ALDAZ ANCIN, O.
  • LIZARRAGA LARA, X.
2013/02/16
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE G
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • GUERRA GARCIA, M.
6  - 22 SAN FRCO.JAVIER
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • ARANDIA ROMERO, A.
2013/02/17
-
- Descanso   ERASO
 Deialdia 6
2013/02/23
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
22  - 11 ZUGARRALDE G
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • GUERRA GARCIA, M.
2013/02/23
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
6  - 22 SAN MIGUEL B
  • LOREA AZANZA, I.
  • LANDA SALINAS, D.
2013/02/23
11:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN
  • ALDAZ ANCIN, O.
  • LIZARRAGA LARA, X.
7  - 22 SAN MIGUEL D
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
2013/02/24
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER
 Deialdia 7
2013/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE G
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • GUERRA GARCIA, M.
22  - 6 KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
2013/03/02
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • ARANDIA ROMERO, A.
22  - 11 BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
2013/03/02
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
22  - 18 ERASO
  • IRIARTE CASBAS, I.
  • JUSUE ROSANO, B.
2013/03/03
-
- SAN MIGUEL B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL D   12 6 6 0 0 132 67
2 SAN MIGUEL B   11 6 5 1 0 131 60
3 SAN FRCO.JAVIER   10 6 4 2 0 103 74
4 ERASO   9 6 3 3 0 97 96
5 BERRIOZAR   8 6 2 4 0 84 116
6 ZUGARRALDE G   7 6 1 5 0 67 116
7 KIROL S.ORKOIEN   6 6 0 6 0 47 132
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE H
  • DEQUEL ERRO, M.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
20  - 22 OBERENA C
  • BALEZTENA ALDAREGIA, I.
  • ZUBIRI GARCIA, I.
2013/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
8  - 22 SAN MIGUEL C
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • AZANZA URABAYEN, F.
2013/01/26
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, I.
  • AYAPE AMEZQUETA, J.
22  - 15 ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
 Deialdia 2
2013/02/01
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
*Equipo no presentado
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • BALEZTENA ALDAREGIA, I.
0 *  - 22 SAN MIGUEL A
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
2013/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • AZANZA URABAYEN, F.
22  - 10 ARDOI
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, I.
  • BURGUI LEON, U.
2013/02/02
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
20  - 22 ZUGARRALDE H
  • BAZTAN ARRARAS, A.
  • DEQUEL ERRO, M.
 Deialdia 3
2013/02/08
17:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
22  - 8 ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • JIMENEZ SALINAS, I.
2013/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • AZANZA URABAYEN, F.
22  - 18 OBERENA C
  • ZUBIRI GARCIA, I.
  • BALEZTENA ALDAREGIA, I.
2013/02/09
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, I.
  • BURGUI LEON, U.
22  - 10 ZUGARRALDE H
  • UNZU GUTIERREZ, E.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
 Deialdia 4
2013/02/16
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • BURGUI LEON, U.
  • BARRIOLA ARTIEDA, A.
13  - 22 OBERENA C
  • BALEZTENA ALDAREGIA, I.
  • ZUBIRI GARCIA, I.
2013/02/16
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
1  - 22 SAN MIGUEL C
  • AZANZA URABAYEN, F.
  • AZKUNE ORCARAY, D.
2013/02/16
10:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE H
  • DEQUEL ERRO, M.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
22  - 19 SAN MIGUEL A
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
 Deialdia 5
2013/02/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • AZANZA URABAYEN, F.
22  - 2 ZUGARRALDE H
  • UNZU GUTIERREZ, E.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
2013/02/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
22  - 8 ARDOI
  • AYAPE AMEZQUETA, J.
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, I.
2013/02/23
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA C
  • ZUBIRI GARCIA, I.
  • BALEZTENA ALDAREGIA, I.
22  - 4 ATARRABIA
  • PUY FERNANDEZ, A.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL C   10 5 5 0 0 110 39
2 SAN MIGUEL A   8 5 3 2 0 93 60
3 OBERENA C   7 5 3 1 1 84 81
4 ARDOI   7 5 2 3 0 75 91
5 ZUGARRALDE H   7 5 2 3 0 76 105
6 ATARRABIA   5 5 0 5 0 48 110