Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA ESKUZ KADETE ESKUZ BINAKA BIGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU A
  • RAMIREZ DE ALDA POZUETA, A.
  • OLMOS ARNANZ, J.
22  - 11 PILOTAJAUKU B
  • OLMOS GOIKOETXEA, I.
  • GABIRONDO ZUFIAURRE, I.
2013/01/26
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE(RETIRADO)
  • HUARTE ARANO, O.
  • GALARTZA QUINTANA, M.
  HUARTE
  • ECHEGUIA LUSARRETA, M.
  • ECHEVERRIA VITORINI, P.
2013/01/27
-
- LAGUNAK   Descanso
 Deialdia 2
2013/02/02
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GABIRONDO ZUFIAURRE, I.
  • OLMOS GOIKOETXEA, I.
18  - 22 LAGUNAK
  • SANZ VARGAS, I.
  • BELOKI YERRO, A.
2013/02/02
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • SAN MARTIN IRIBARREN, O.
  • ECHEGUIA LUSARRETA, M.
22  - 14 PILOTAJAUKU A
  • OLMOS ARNANZ, J.
  • RAMIREZ DE ALDA POZUETA, A.
2013/02/03
-
- Descanso   ALDABIDE(RETIRADO)
 Deialdia 3
2013/02/08
18:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • OLMOS GOIKOETXEA, I.
  • GABIRONDO ZUFIAURRE, I.
11  - 22 HUARTE
  • SAN MARTIN IRIBARREN, O.
  • ECHEGUIA LUSARRETA, M.
2013/02/10
-
- PILOTAJAUKU A   Descanso
2013/02/10
-
- LAGUNAK   ALDABIDE(RETIRADO)
 Deialdia 4
2013/02/16
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • BELOKI YERRO, A.
  • SANZ VARGAS, I.
22  - 18 HUARTE
  • ECHEGUIA LUSARRETA, M.
  • SAN MARTIN IRIBARREN, O.
2013/02/17
-
- Descanso   PILOTAJAUKU B
2013/02/17
-
- ALDABIDE(RETIRADO)   PILOTAJAUKU A
 Deialdia 5
2013/02/23
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU A
  • OLMOS ARNANZ, J.
  • RAMIREZ DE ALDA POZUETA, A.
22  - 13 LAGUNAK
  • BELOKI YERRO, A.
  • SANZ VARGAS, I.
2013/02/24
-
- HUARTE   Descanso
2013/02/24
-
- PILOTAJAUKU B   ALDABIDE(RETIRADO)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE   5 3 2 1 0 62 47
2 PILOTAJAUKU A   5 3 2 1 0 58 46
3 LAGUNAK   5 3 2 1 0 57 58
4 PILOTAJAUKU B   3 3 0 3 0 40 66
5 ALDABIDE(RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
20:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • CANABAL ECHARTE, O.
  • ROS SALAZAR, I.
16  - 22 BORTZIRIAK B
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
  • MARITORENA TAPIA, H.
2013/01/26
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA A
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
  • CENOZ AZPIROZ, A.
22  - 8 BURUZGAIN A
  • IRIARTE ELKANO, J.
  • AIZPURUA TORRES, X.
2013/01/26
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
22  - 6 ESTERIBAR A
  • GIL GASTEARENA, K.
  • IRIBARREN BIDAURRETA, M.
 Deialdia 2
2013/02/02
10:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
  • MARITORENA TAPIA, H.
15  - 22 ERREKA A
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
2013/02/02
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • GIL GASTEARENA, K.
  • IRIBARREN BIDAURRETA, M.
3  - 22 OBERENA A
  • CENOZ AZPIROZ, A.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
2013/02/02
17:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • AIZPURUA TORRES, X.
  • IRIARTE ELKANO, J.
22  - 15 BORTZIRIAK A
  • CANABAL ECHARTE, O.
  • PALENZUELA ETXEPARE, J.
 Deialdia 3
2013/02/08
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
22  - 18 BURUZGAIN A
  • AIZPURUA TORRES, X.
  • IRIARTE ELKANO, J.
2013/02/09
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
  • CENOZ AZPIROZ, A.
22  - 0 * BORTZIRIAK A
*Equipo no presentado
2013/02/09
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • IRIBARREN BIDAURRETA, M.
  • GIL GASTEARENA, K.
10  - 22 BORTZIRIAK B
  • MARITORENA TAPIA, H.
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
 Deialdia 4
2013/02/12
19:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • CANABAL ECHARTE, O.
  • PALENZUELA ETXEPARE, J.
22  - 8 ERREKA A
  • ARRIETA DEL ARCO, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
2013/02/15
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
  • CENOZ AZPIROZ, A.
14  - 22 BORTZIRIAK B
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
  • MARITORENA TAPIA, H.
2013/02/16
17:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN A
  • IRIARTE ELKANO, J.
  • AIZPURUA TORRES, X.
22  - 12 ESTERIBAR A
  • IRIBARREN BIDAURRETA, M.
  • GIL GASTEARENA, K.
 Deialdia 5
2013/02/19
18:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
22  - 11 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • CENOZ AZPIROZ, A.
2013/02/23
11:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
  • ORONOZ INDA, J.
22  - 9 BURUZGAIN A
  • IRIARTE ELKANO, J.
  • AIZPURUA TORRES, X.
2013/02/23
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • IRIBARREN BIDAURRETA, M.
  • GIL GASTEARENA, K.
3  - 22 BORTZIRIAK A
  • PALENZUELA ETXEPARE, J.
  • CANABAL ECHARTE, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA A   9 5 4 1 0 96 72
2 BORTZIRIAK B   9 5 4 1 0 103 71
3 OBERENA A   8 5 3 2 0 91 55
4 BURUZGAIN A   7 5 2 3 0 79 93
5 BORTZIRIAK A   6 5 2 2 1 75 77
6 ESTERIBAR A   5 5 0 5 0 34 110
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE E
  • RAZQUIN GUINDULAIN, M.
  • VILLABONA LOS ARCOS, M.
15  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LERGA OLITE, G.
2013/01/26
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA B (RETIRADO)
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • ROLDAN MARZO, N.
  MENDILLORRI A
  • GARCIA JIMENEZ, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2013/01/26
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • SANCHEZ LABAT, L.
  • SANTESTEBAN LOBEIRAS, U.
21  - 22 ARAMPILOTA
  • EKIZA GARCIRIAIN, M.
  • RODRIGUEZ SOLA, J.
 Deialdia 2
2013/01/31
19:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • GARCIA JIMENEZ, I.
  • GURREA PRADOS, I.
22  - 19 ESTERIBAR B
  • SANCHEZ LABAT, L.
  • SANTESTEBAN LOBEIRAS, U.
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 1 P.P.SAN SEBASTIAN   OBERENA B (RETIRADO)
2013/02/02
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • RODRIGUEZ SOLA, J.
  • EKIZA GARCIRIAIN, M.
22  - 20 ZUGARRALDE E
  • RAZQUIN GUINDULAIN, M.
  • VILLABONA LOS ARCOS, M.
 Deialdia 3
2013/02/08
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE E
  • RAZQUIN GUINDULAIN, M.
  • VILLABONA LOS ARCOS, M.
7  - 22 MENDILLORRI A
  • GARCIA JIMENEZ, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2013/02/09
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B (RETIRADO)   ESTERIBAR B
2013/02/09
10:00
Burlada - Askatasuna 1 P.P.SAN SEBASTIAN
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LERGA OLITE, G.
22  - 14 ARAMPILOTA
  • RODRIGUEZ SOLA, J.
  • EKIZA GARCIRIAIN, M.
 Deialdia 4
2013/02/16
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • GURREA PRADOS, I.
  • GARCIA JIMENEZ, I.
22  - 7 P.P.SAN SEBASTIAN
  • LERGA OLITE, G.
  • RUIZ ESPINAL, A.
2013/02/16
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • SANCHEZ LABAT, L.
  • SANTESTEBAN LOBEIRAS, U.
22  - 5 ZUGARRALDE E
  • VILLABONA LOS ARCOS, M.
  • RAZQUIN GUINDULAIN, M.
2013/02/17
-
- OBERENA B (RETIRADO)   ARAMPILOTA
 Deialdia 5
2013/02/23
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • RODRIGUEZ SOLA, J.
  • EKIZA GARCIRIAIN, M.
5  - 22 MENDILLORRI A
  • GARCIA JIMENEZ, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2013/02/24
-
- ZUGARRALDE E   OBERENA B (RETIRADO)
2013/02/24
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • RUIZ ESPINAL, A.
  • LERGA OLITE, G.
14  - 22 ESTERIBAR B
  • SANCHEZ LABAT, L.
  • SANTESTEBAN LOBEIRAS, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI A   8 4 4 0 0 88 38
2 ESTERIBAR B   6 4 2 2 0 84 63
3 P.P.SAN SEBASTIAN   6 4 2 2 0 65 73
4 ARAMPILOTA   6 4 2 2 0 63 85
5 ZUGARRALDE E   4 4 0 4 0 47 88
6 OBERENA B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0