Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA ESKUZ HUME ESKUZ BINAKA HIRUGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/25
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • MIRANDA GARCIA, I.
  • ELIZEGI ALBISTUR, I.
8  - 18 UMORE ONA B
  • HUICI LOYARTE, A.
  • LOIARTE VILLAR, E.
2013/01/26
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA F (ELIMINADO)
  • BAINES ASENJO, B.
  • PALACIOS GALARZA, G.
  BURUZGAIN C
  • TORRES PALACIOS, D.
  • LOPEZ TXOCARRO, J.
2013/01/27
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
8  - 18 ARDOI D
  • SANTESTEBAN BARRENA, I.
  • TERES VICENTE, A.
 Deialdia 2
2013/02/02
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI D
  • SANTESTEBAN BARRENA, I.
  • TERES VICENTE, A.
18  - 4 UMORE ONA A
  • ELIZEGI ALBISTUR, I.
  • MIRANDA GARCIA, I.
2013/02/02
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • HUICI LOYARTE, A.
  • LOIARTE VILLAR, E.
  OBERENA F (ELIMINADO)
2013/02/02
17:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN C
  • TORRES PALACIOS, D.
  • HUALDE ELKANO, I.
18  - 9 LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
 Deialdia 3
2013/02/09
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • HUICI LOYARTE, A.
  • LOIARTE VILLAR, E.
16  - 18 ARDOI D
  • SANTESTEBAN BARRENA, I.
  • TERES VICENTE, A.
2013/02/09
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • MIRANDA GARCIA, I.
  • ELIZEGI ALBISTUR, I.
12  - 18 BURUZGAIN C
  • HUALDE ELKANO, I.
  • LOPEZ TXOCARRO, J.
2013/02/09
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA F (ELIMINADO)
  • BAINES ASENJO, B.
  • PALACIOS GALARZA, G.
  LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
 Deialdia 4
2013/02/15
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA F (ELIMINADO)
  • BAINES ASENJO, B.
  • PALACIOS GALARZA, G.
  ARDOI D
  • TERES VICENTE, A.
  • SANTESTEBAN BARRENA, I.
2013/02/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
  • LORENTE ETXARRI, A.
18  - 7 UMORE ONA A
  • ELIZEGI ALBISTUR, I.
  • MIRANDA GARCIA, I.
2013/02/16
17:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN C
  • TORRES PALACIOS, D.
  • LOPEZ TXOCARRO, J.
18  - 11 UMORE ONA B
  • HUICI LOYARTE, A.
  • LOIARTE VILLAR, E.
 Deialdia 5
2013/02/23
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI D
  • TERES VICENTE, A.
  • SANTESTEBAN BARRENA, I.
18  - 9 BURUZGAIN C
  • LOPEZ TXOCARRO, J.
  • HUALDE ELKANO, I.
2013/02/23
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • HUICI LOYARTE, A.
  • LOIARTE VILLAR, E.
18  - 6 LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
2013/02/23
10:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • MIRANDA GARCIA, I.
  • ELIZEGI ALBISTUR, I.
  OBERENA F (ELIMINADO)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI D   8 4 4 0 0 72 37
2 BURUZGAIN C   7 4 3 1 0 63 50
3 UMORE ONA B   6 4 2 2 0 63 50
4 LARRAUN   5 4 1 3 0 41 61
5 UMORE ONA A   4 4 0 4 0 31 72
6 OBERENA F (ELIMINADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
18  - 17 SAN MIGUEL F
  • GARAIO ETXABARRI, O.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
2013/01/26
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • OROZ ESAIN, O.
  • LOPEZ DE SAN ROMAN, I.
4  - 18 SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ AJONA, I.
  • GEORGE BUD, A.
2013/01/26
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
18  - 7 ZUGARRALDE C
  • OLAGÜE JUSTICIA, A.
  • MORALES ORTEGA, I.
 Deialdia 2
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • OLAGÜE JUSTICIA, A.
  • MORALES ORTEGA, I.
18  - 5 MENDILLORRI B
  • OROZ ESAIN, O.
  • LOPEZ DE SAN ROMAN, I.
2013/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
  • GARAIO ETXABARRI, O.
9  - 18 BERRIOZAR A
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
2013/02/03
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • GEORGE BUD, A.
  • MARTINEZ AJONA, I.
18  - 5 SAN MIGUEL D
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
 Deialdia 3
2013/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • GARAIO ETXABARRI, O.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
12  - 18 SAN FRCO.JAVIER
  • GEORGE BUD, A.
  • MARTINEZ AJONA, I.
2013/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
7  - 18 ZUGARRALDE C
  • MORALES ORTEGA, I.
  • OLAGÜE JUSTICIA, A.
2013/02/09
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
18  - 2 MENDILLORRI B
  • OROZ ESAIN, O.
  • LOPEZ DE SAN ROMAN, I.
 Deialdia 4
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • OLAGÜE JUSTICIA, A.
  • MORALES ORTEGA, I.
12  - 18 SAN MIGUEL F
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
  • GARAIO ETXABARRI, O.
2013/02/16
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • LOPEZ DE SAN ROMAN, I.
  • OROZ ESAIN, O.
7  - 18 SAN MIGUEL D
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
  • GASTON CAMBRA, A.
2013/02/16
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
18  - 14 SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ AJONA, I.
  • GEORGE BUD, A.
 Deialdia 5
2013/02/22
19:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • GEORGE BUD, A.
  • MARTINEZ AJONA, I.
18  - 7 ZUGARRALDE C
  • MORALES ORTEGA, I.
  • OLAGÜE JUSTICIA, A.
2013/02/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
  • GARAIO ETXABARRI, O.
18  - 3 MENDILLORRI B
  • OROZ ESAIN, O.
  • LOPEZ DE SAN ROMAN, I.
2013/02/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
  • CUNCHILLOS MAÑERU, I.
11  - 18 BERRIOZAR A
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERRIOZAR A   10 5 5 0 0 90 43
2 SAN FRCO.JAVIER   9 5 4 1 0 86 46
3 SAN MIGUEL F   7 5 2 3 0 74 69
4 ZUGARRALDE C   7 5 2 3 0 62 66
5 SAN MIGUEL D   7 5 2 3 0 59 78
6 MENDILLORRI B   5 5 0 5 0 21 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
18  - 1 ZUGARRALDE D
  • TRIGO DE SERRANO ANIZ, M.
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
2013/01/26
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI E
  • IRIARTE MARAVI, I.
  • LEKUMBERRI VALERO, M.
6  - 18 MENDILLORRI A
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
2013/01/26
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • FELIGRERAS ORTIZ, A.
  • MEDEL MUNARRIZ, J.
  KIROL S.ORKOIEN (ELIMINADO)
  • JIMENEZ MENDIOROZ, C.
  • EZKURDIA GUTIERREZ, M.
 Deialdia 2
2013/02/01
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • TRIGO DE SERRANO ANIZ, M.
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
18  - 13 BERRIOZAR B
  • MEDEL MUNARRIZ, J.
  • FELIGRERAS ORTIZ, A.
2013/02/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
18  - 12 SAN MIGUEL E
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
2013/02/02
11:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN (ELIMINADO)
  • EZKURDIA GUTIERREZ, M.
  • JIMENEZ MENDIOROZ, C.
  ARDOI E
  • ARTOLA RIPODAS, I.
  • IRIARTE MARAVI, I.
 Deialdia 3
2013/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
18  - 0 * BERRIOZAR B
*Equipo no presentado
2013/02/09
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
  KIROL S.ORKOIEN (ELIMINADO)
2013/02/09
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI E
  • IRIARTE MARAVI, I.
  • ARTOLA RIPODAS, I.
18  - 3 ZUGARRALDE D
  • TRIGO DE SERRANO ANIZ, M.
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
 Deialdia 4
2013/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • TRIGO DE SERRANO ANIZ, M.
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
5  - 18 MENDILLORRI A
  • RODRIGO MAYO, G.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
2013/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  KIROL S.ORKOIEN (ELIMINADO)
2013/02/16
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • FELIGRERAS ORTIZ, A.
  • MEDEL MUNARRIZ, J.
18  - 13 ARDOI E
  • IRIARTE MARAVI, I.
  • ARTOLA RIPODAS, I.
 Deialdia 5
2013/02/23
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • MURILLO MARRERO, A.
  • BERASTEGUI BEAUMONT, T.
18  - 9 BERRIOZAR B
  • FELIGRERAS ORTIZ, A.
  • MEDEL MUNARRIZ, J.
2013/02/23
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI E
  • IRIARTE MARAVI, I.
  • ARTOLA RIPODAS, I.
6  - 18 SAN MIGUEL E
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
2013/02/23
-
- KIROL S.ORKOIEN (ELIMINADO)   ZUGARRALDE D
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI A   8 4 4 0 0 72 32
2 SAN MIGUEL E   7 4 3 1 0 66 25
3 ARDOI E   5 4 1 3 0 43 57
4 ZUGARRALDE D   5 4 1 3 0 27 67
5 BERRIOZAR B   4 4 1 2 1 40 67
6 KIROL S.ORKOIEN (ELIMINADO)   0 0 0 0 0 0 0