Denboraldia 2019/20
Txapelketa mota NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA
Lehiaketa 36 M PILOTALEKUA ESKUZ
Lehiaketa ESKUZ BINAKA SEIN 2.MAILA LEHEN FASEA
Fasea LIGAXKA
Multzoa A TALDEA
Multzoa A TALDEA
 
2019/11/23 IRURTZUN A 13 18  IRURTZUN D 22/11/2019 17:30  (1)
2019/11/23 ARDOI 16 18  ARBIZU 22/11/2019 18:00  (1)
2019/11/23 SAN MIGUEL A 8 18  P.P.SAN SEBASTIAN A 23/11/2019 09:30  (3)
2019/11/23 PILOTAJAUKU B 18 17  PILOTAJAUKU C 23/11/2019 10:00  (1)
2019/11/23 AMESKOA 15 18  ZUGARRALDE B 23/11/2019 11:00  (1)
2019/11/30 IRURTZUN D 18 6  ARDOI 29/11/2019 17:30  (2)
2019/11/30 P.P.SAN SEBASTIAN A 18 8  IRURTZUN A 29/11/2019 18:00  (2)
2019/11/30 ZUGARRALDE B 9 18  SAN MIGUEL A 29/11/2019 18:00  (2)
2019/11/30 PILOTAJAUKU C 8 18  AMESKOA 30/11/2019 10:00  (1)
2019/11/30 ARBIZU 18 3  PILOTAJAUKU B 30/11/2019 10:30  (1)
2019/12/14 ARDOI 18 5  PILOTAJAUKU B 13/12/2019 18:00  (1)
2019/12/14 IRURTZUN D 12 18  P.P.SAN SEBASTIAN A 13/12/2019 18:00  (2)
2019/12/14 IRURTZUN A 18 11  ZUGARRALDE B 13/12/2019 18:00  (3)
2019/12/14 SAN MIGUEL A 18 5  PILOTAJAUKU C 14/12/2019 09:30  (2)
2019/12/14 AMESKOA 13 18  ARBIZU 14/12/2019 11:00  (1)
2019/12/21 ZUGARRALDE B 7 18  IRURTZUN D 20/12/2019 18:00  (2)
2019/12/21 P.P.SAN SEBASTIAN A 18 13  ARDOI 21/12/2019 09:00  (3)
2019/12/21 PILOTAJAUKU C 8 18  IRURTZUN A 21/12/2019 10:00  (1)
2019/12/21 PILOTAJAUKU B 18 14  AMESKOA 21/12/2019 10:00  (2)
2019/12/21 ARBIZU 18 6  SAN MIGUEL A 21/12/2019 10:30  (1)
2020/01/11 ARDOI 13 18  AMESKOA 10/01/2020 18:00  (1)
2020/01/11 IRURTZUN A 8 18  ARBIZU 10/01/2020 18:15  (1)
2020/01/11 IRURTZUN D 18 1  PILOTAJAUKU C 10/01/2020 18:15  (2)
2020/01/11 SAN MIGUEL A 18 2  PILOTAJAUKU B 11/01/2020 09:30  (1)
2020/01/11 P.P.SAN SEBASTIAN A 18 8  ZUGARRALDE B 11/01/2020 10:00  (2)
2020/01/18 ZUGARRALDE B 18 11  ARDOI 17/01/2020 18:00  (1)
2020/01/18 PILOTAJAUKU B 5 18  IRURTZUN A 18/01/2020 10:00  (2)
2020/01/18 PILOTAJAUKU C 2 18  P.P.SAN SEBASTIAN A 18/01/2020 10:00  (3)
2020/01/18 ARBIZU 18 13  IRURTZUN D 18/01/2020 10:30  (2)
2020/01/18 AMESKOA 18 17  SAN MIGUEL A 18/01/2020 11:00  (1)
2020/01/25 IRURTZUN A 18 11  AMESKOA 24/01/2020 18:00  (1)
2020/01/25 IRURTZUN D 18 7  PILOTAJAUKU B 24/01/2020 18:00  (4)
2020/01/25 ZUGARRALDE B 18 8  PILOTAJAUKU C 24/01/2020 18:30  (2)
2020/01/25 ARDOI 9 18  SAN MIGUEL A 25/01/2020 10:00  (1)
2020/01/25 P.P.SAN SEBASTIAN A 18 12  ARBIZU 25/01/2020 10:00  (2)
2020/02/01 ARDOI 18 10  PILOTAJAUKU C 31/01/2020 18:00  (1)
2020/02/01 SAN MIGUEL A 18 16  IRURTZUN A 01/02/2020 09:30  (1)
2020/02/01 PILOTAJAUKU B 5 18  P.P.SAN SEBASTIAN A 01/02/2020 10:00  (2)
2020/02/01 ARBIZU 18 10  ZUGARRALDE B 01/02/2020 10:30  (2)
2020/02/01 AMESKOA 14 18  IRURTZUN D 01/02/2020 11:00  (1)
2020/02/08 ZUGARRALDE B 18 5  PILOTAJAUKU B 07/02/2020 18:00  (1)
2020/02/08 IRURTZUN A 18 4  ARDOI 07/02/2020 18:00  (1)
2020/02/08 IRURTZUN D 18 15  SAN MIGUEL A 07/02/2020 18:00  (4)
2020/02/08 PILOTAJAUKU C 3 18  ARBIZU 08/02/2020 10:00  (1)
2020/02/08 P.P.SAN SEBASTIAN A 18 0 *  AMESKOA 08/02/2020 10:00  (1)
 
  Klasifikazioa P J I G ea A K
1 P.P.SAN SEBASTIAN A   18 9 9 0 0 162 68
2 ARBIZU   17 9 8 1 0 156 90
3 IRURTZUN D   16 9 7 2 0 151 99
4 SAN MIGUEL A   14 9 5 4 0 136 113
5 IRURTZUN A   14 9 5 4 0 135 111
6 ZUGARRALDE B   13 9 4 5 0 117 129
7 ARDOI   11 9 2 7 0 108 141
8 AMESKOA   11 9 3 5 1 121 146
9 PILOTAJAUKU B   11 9 2 7 0 68 157
10 PILOTAJAUKU C   9 9 0 9 0 62 162