Bilatzailea

Astea

Lehiaketa:

Kluba:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Excel





Kartelera
Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2020/04/04 10:00 1 Villava - Atarrabia ATARRABIA A ULTZAMA E ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 10:00 2 Villava - Atarrabia ATARRABIA B PILOTAJAUKU C ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 10:00 3 Villava - Atarrabia ATARRABIA C HUARTE B KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 10:00 4 Villava - Atarrabia ATARRABIA A ESTERIBAR B KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 11:00 1 Barañain - Retegi BARAÑAIN ZUGARRALDE A ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 11:00 2 Barañain - Retegi BARAÑAIN C IRURTZUN C KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 11:00 3 Barañain - Retegi BARAÑAIN B SAN MIGUEL H KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 11:00 4 Barañain - Retegi BARAÑAIN A AURRERA A KIMUAK 1. 2 MAILA
2020/04/04 11:00 5 Barañain - Retegi BARAÑAIN B P.P.SAN SEBASTIAN C KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 11:00 6 Barañain - Retegi BARAÑAIN A AURRERA B KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - TXANTREA A SAN MIGUEL A ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - TXANTREA SAN MIGUEL C HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ANAITASUNA A UMORE ONA C ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ANAITASUNA ULTZAMA C HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ANAITASUNA AUÑAMENDI C KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - LARRAINA (Tellechea - Garmendia) S.IGNACIO (Urrutia - Zunzarren) KIMU 1
2020/04/04 - - - ERASO SAN MIGUEL C ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ERASO A SAN FRCO.JAVIER C HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERASO C SAN MIGUEL D KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - CANTOLAGUA ERASO A GAZTE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - IK. SAN FERMIN A ERREKA H ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - REDIN (Moncada - Zabalza) S.IGNACIO (Otamendi - Iribarren) KIMU 1
2020/04/04 - - - ULTZAMA G ERREKA B ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ULTZAMA A ARDOI B KIMUAK 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ULTZAMA C ERREKA G KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ULTZAMA D ERREKA D KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ULTZAMA A OBERENA A HAUR 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ULTZAMA A AURRERA A ESKUZ BINAKA SEIN 1. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ULTZAMA HUARTE KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ULTZAMA B SAN MIGUEL A GAZTE 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BORTZIRIAK A ZUGARRALDE A KIMUAK 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BORTZIRIAK UMORE ONA HAUR 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BORTZIRIAK ERREKA C KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AOIZ A ULTZAMA B ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - AOIZ B AUÑAMENDI A ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - AOIZ ERREKA A HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AOIZ BERRIOZAR B KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE B IRURTZUN B ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE C ERREKA E ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE B ARDOI C KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE C ESTERIBAR C KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE E ATARRABIA B KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE A LARRAUN A HAUR 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE D AOIZ KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE C OBERENA C HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE B AURRERA B HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE D BERRIOZAR A HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE A ERREKA B KADETE 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE C Descanso KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ZUGARRALDE A ARAMPILOTA GAZTE 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL B P.P.SAN SEBASTIAN D ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL C AMESKOA B KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL D SAN MIGUEL F KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL G P.P.SAN SEBASTIAN B KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL B SAN FRCO.JAVIER B HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL A P.P.SAN SEBASTIAN HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL F ERASO C HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL E SAN FRCO.JAVIER D HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL A OBERENA B KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL B ERASO B GAZTE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL C ERASO B KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN MIGUEL B ERASO A KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AURRERA C UMORE ONA B ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - AURRERA B ERREKA A KIMUAK 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AURRERA A LARRAUN C HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - OBERENA B AURRERA C KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - OBERENA C SAN MIGUEL I KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - OBERENA D BARAÑAIN D KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - OBERENA D LARRAUN B HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - OBERENA A ZUGARRALDE B KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - OBERENA ULTZAMA A GAZTE 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - P.P.SAN SEBASTIAN B AMESKOA ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - P.P.SAN SEBASTIAN A SAN FRCO.JAVIER A KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - P.P.SAN SEBASTIAN A AURRERA B ESKUZ BINAKA SEIN 1. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - P.P.SAN SEBASTIAN B ARAMPILOTA KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - P.P.SAN SEBASTIAN PAZ ZIGANDA GAZTE 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - PAZ ZIGANDA B CANTOLAGUA ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - PAZ ZIGANDA A AUÑAMENDI A KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - UMORE ONA A SUTEGI ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - UMORE ONA A AURRERA D KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - IRURTZUN A UMORE ONA B KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - IRURTZUN B ARAXES C KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - IRURTZUN LARRAUN D HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - IRURTZUN AURRERA A KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ARDOI A Descanso ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ARDOI B Descanso ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ARDOI A OBERENA A KIMUAK 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ARDOI OBERENA E HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - TXARUTA B OBERENA B HAUR 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - TXARUTA LARRAUN A GAZTE 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - PILOTAJAUKU A IRURTZUN A ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - PILOTAJAUKU B ANAITASUNA B ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - PILOTAJAUKU OBERENA C KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AUÑAMENDI C AUÑAMENDI B ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - SAN FRCO.JAVIER A P.P.SAN SEBASTIAN E ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - SAN FRCO.JAVIER B OBERENA A ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - SAN FRCO.JAVIER B SAN MIGUEL E KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - SAN FRCO.JAVIER A TXARUTA A HAUR 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERREKA J ERREKA I ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ERREKA F ULTZAMA B KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERREKA B BORTZIRIAK B KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERREKA H ULTZAMA E KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERREKA B LARRAUN B GAZTE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERREKA C ULTZAMA D ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ERREKA A Descanso ESKUZ BINAKA SEIN 1. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ERREKA D Descanso KADETE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ERREKA D OBERENA B ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR B ULTZAMA C ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR A BORTZIRIAK ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR A ERREKA C KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR D AUÑAMENDI B KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR B ULTZAMA B HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR C ERREKA B HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ESTERIBAR A AURRERA C HAUR 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ARAMPILOTA AURRERA D ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ARAMPILOTA SAN MIGUEL B KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ARAMPILOTA CANTOLAGUA HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - HUARTE B AUÑAMENDI B HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR B ERREKA F ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR D P.P.SAN SEBASTIAN C ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR P.P.SAN SEBASTIAN C KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR B Descanso HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR C AUÑAMENDI A HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR C TXANTREA B ESKUZ BINAKA SEIN 3. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR A ZUGARRALDE D KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR B MENDILLORRI GAZTE 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - BERRIOZAR A (RETIRADO) Descanso GAZTE 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - LARRAUN B PILOTAJAUKU KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - LARRAUN BERRIOZAR A ESKUZ BINAKA SEIN 1. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - LARRAUN ERREKA A KADETE 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ARAXES PAZ ZIGANDA A ESKUZ BINAKA SEIN 2. MAILA, 2 FASEA
2020/04/04 - - - ARAXES B LARRAUN A KIMUAK 2. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ABAXITABIDEA AURRERA E KIMUAK 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - ABAXITABIDEA ERASO B HAUR 3. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AMESKOA A SAN MIGUEL A KIMUAK 1. 2 MAILA
2020/04/04 - - - AMESKOA P.P.SAN SEBASTIAN A KADETE 2. 2 MAILA
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik