Bilatzailea

Astea

Lehiaketa:

Kluba:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Excel





Kartelera
Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2019/02/20 19:00 1 Pamplona - Mendillorri-Trinkete PLAZAOLA (Gil - Erro) PLAZAOLA (Mancho - Arrosagarai) XARE
2019/02/20 19:00 2 Pamplona - Mendillorri-Trinkete PLAZAOLA (Chivite - Arcelus) PLAZAOLA (Apezetxea - Contin) XARE
2019/02/20 20:00 1 Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Lara - Menendez) TENIS (Mendiluce - Viguria) PGOMAZ MUTILAK
2019/02/20 21:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Plano - Gastaminza) OBERENA (Redmond - Andueza) KOPA PALA MOTZA 1ª
2019/02/22 17:30 1 Pamplona - Tenis TENIS (Purroy - Arraztoa) AUÑAMENDI (Ancho - Señas) HAUR
2019/02/22 17:30 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A BORTZIRIAK BIKOTEKA 1.MAILAKO SEINAK 2.FASEA
2019/02/22 17:30 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A ZUGARRALDE A HAUR 1.MAILA
2019/02/22 17:30 1 Huarte - Toki Alai HUARTE B ABAXITABIDEA B KIMU 3.MAILA
2019/02/22 18:00 1 Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B ARDOI A KADETE 2.MAILA
2019/02/22 18:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA OBERENA E HAUR 3.MAILA
2019/02/22 18:00 1 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A SAN MIGUEL A KADETE 1.MAILA
2019/02/22 18:00 2 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C ERREKA A GAZTE 1.MAILA
2019/02/22 18:00 3 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A PAZ ZIGANDA GAZTE 1.MAILA
2019/02/22 18:00 4 Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE ULTZAMA C NEGUKO 4. TXAPELKETA
2019/02/22 18:00 1 Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B ZUGARRALDE A KIMU 2.MAILA
2019/02/22 18:00 2 Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE E ERREKA C HAUR 3.MAILA
2019/02/22 18:00 1 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI BARAÑAIN B SEINAK 3.MAILA 2.FASEA
2019/02/22 18:00 2 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B SAN MIGUEL E KADETE 3.MAILA
2019/02/22 18:30 1 Bera - Eztegara BORTZIRIAK A ALDABIDE C KADETE 2.MAILA
2019/02/22 19:00 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Sierra - Navarro) NOAIN (Viu - Sarasate) ZESTA PUNTA SEIN 2 FASEA
2019/02/22 19:00 2 Noain - Bidezarra NOAIN (Ontoria - De La Fuente) NOAIN (Alzate - Baigorri) ZESTA PUNTA SEIN 2 FASEA
2019/02/22 19:00 1 Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Donazar - Azcona) TENIS (Marculeta - Marculeta) PGOMAZ MUTILAK
2019/02/22 19:30 1 Aldatz - Itturgu LARRAUN (Galartza - Eguzkiza) MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain) KADETE
2019/02/22 19:30 2 Aldatz - Itturgu LARRAUN UMORE ONA B SEINAK 3.MAILA 2.FASEA
2019/02/22 19:30 3 Aldatz - Itturgu LARRAUN B TXARUTA B KADETE 2.MAILA
2019/02/22 20:00 1 Leitza - Amazabal AURRERA A AMESKOA A BIKOTEKA 1.MAILAKO SEINAK 2.FASEA
2019/02/22 20:00 2 Leitza - Amazabal AURRERA B AURRERA C KIMU 2.MAILA
2019/02/22 20:00 3 Leitza - Amazabal AURRERA A OBERENA C HAUR 2.MAILA
2019/02/22 21:00 1 Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Saragüeta - Ardanaz) MENDILLORRI (Espinal - Azanza) GAZTE
2019/02/23 09:00 1 Pamplona - Mendillorri-Trinkete MENDILLORRI (Arrosagarai - Zamora) MENDILLORRI (Espinal - Azanza) PGOMAZ NESKAK
2019/02/23 09:00 2 Pamplona - Mendillorri-Trinkete ULTZAMA (Santamaria - Lukin) ESTERIBAR (Arbizu - Zabalza) ESKUZ BINAKA
2019/02/23 09:00 3 Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Gil - Sanchez) ESTERIBAR (Santesteban - Iriarte) ESKUZ BINAKA
2019/02/23 09:30 1 Legasa - Legasa ERREKA A AURRERA D SEINAK 2.MAILA 2.FASEA
2019/02/23 09:30 2 Legasa - Legasa ERREKA E ALDABIDE E KIMU 3.MAILA
2019/02/23 09:30 3 Legasa - Legasa ERREKA B ARDOI A KIMU 2.MAILA
2019/02/23 09:30 1 Estella - Remontival SAN MIGUEL A ERREKA C SEINAK 2.MAILA 2.FASEA
2019/02/23 09:30 2 Estella - Remontival SAN MIGUEL B BARAÑAIN KIMU 2.MAILA
2019/02/23 09:30 3 Estella - Remontival SAN MIGUEL A BARAÑAIN B GAZTE 2.MAILA
2019/02/23 09:30 1 Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN C ABAXITABIDEA A KIMU 3.MAILA
2019/02/23 09:30 2 Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN A TXARUTA KIMU 1.MAILA
2019/02/23 10:00 1 Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Aristorena - Ruiz de Lar) OBERENA (Agulló - Murillo) PGOMAZ NESKAK
2019/02/23 10:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ijurko - Urbe) G.PILOTA (Jaka - Iza) KIMU
2019/02/23 10:00 2 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lazkoz - Campos) G.PILOTA (Amado - Gainzarain) KIMU
2019/02/23 10:00 3 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Loiharte - Andueza) G.PILOTA (Bergera - Erauskin) KIMU
2019/02/23 10:00 4 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Irisarri - Asmae) AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza) KIMU
2019/02/23 10:00 5 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lopez - Larraza) AUÑAMENDI (Carballo - Eciolaza) KIMU
2019/02/23 10:00 6 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erdozia - Orella) G.PILOTA (Berastegi - Imaz) HAUR
2019/02/23 10:00 6 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea) MENDILLORRI (Cantero - Azanza) KIMU
2019/02/23 10:00 7 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Larraza - Murugarren) LARRAUN (Iriarte - Garziarena) HAUR
2019/02/23 10:00 8 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Irisarri - Astiz) LARRAINA (Sarasibar - Ordoqui) HAUR
2019/02/23 10:00 10 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Igoa) MENDILLORRI (Murugarren - Moreno) GAZTE
2019/02/23 10:30 1 Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A P.P.SAN SEBASTIAN A KIMU 1.MAILA
2019/02/23 10:30 2 Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B BORTZIRIAK B HAUR 2.MAILA
2019/02/23 10:30 1 Betelu - Escuelas ARAXES SAN MIGUEL B HAUR 2.MAILA
2019/02/23 10:30 1 Villava - Atarrabia ATARRABIA C SAN MIGUEL D SEINAK 3.MAILA 2.FASEA
2019/02/23 10:30 2 Villava - Atarrabia BETI ONAK P.P.SAN SEBASTIAN GAZTE 2.MAILA
2019/02/23 10:30 3 Villava - Atarrabia ATARRABIA B G.PILOTA B NEGUKO 4. TXAPELKETA
2019/02/23 10:30 4 Villava - Atarrabia ATARRABIA A ARDOI A NEGUKO 4. TXAPELKETA
2019/02/23 11:00 1 Leitza - Amazabal AURRERA C SAN FRCO.JAVIER SEINAK 2.MAILA 2.FASEA
2019/02/23 11:00 1 Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A SAN MIGUEL C KIMU 3.MAILA
2019/02/23 11:00 1 Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Agorreta - Argain) MENDILLORRI (Alonso - Arbizu) HAUR
2019/02/23 11:00 1 Pamplona - Larraina LARRAINA (Molina - Gonzalez) AUÑAMENDI (Alzualde - Zazpe) KOPA PALA MOTZA 2ª
2019/02/23 11:00 2 Pamplona - Larraina LARRAINA (Esparza - Vergara) TENIS (Echavarren - San Martin) KOPA PALA MOTZA 2ª
2019/02/23 11:00 3 Pamplona - Larraina LARRAINA (Martinez - Aguirre) TENIS (Zalba - Rubio) KOPA PALA MOTZA 2ª
2019/02/23 11:00 4 Pamplona - Larraina LARRAINA (Perez - Purroy) SAN JUAN (Lizoain - Paniagua) KOPA PALA MOTZA 1ª
2019/02/23 11:30 1 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A G.PILOTA A NEGUKO 4. TXAPELKETA
2019/02/23 12:00 1 Barañain - Retegi BARAÑAIN A ULTZAMA B SEINAK 2.MAILA 2.FASEA
2019/02/23 12:00 2 Barañain - Retegi BARAÑAIN ULTZAMA A HAUR 2.MAILA
2019/02/23 12:00 3 Barañain - Retegi BARAÑAIN C BERRIOZAR B KADETE 3.MAILA
2019/02/23 12:00 1 Arbizu - Arbizu ALDABIDE A ERREKA B HAUR 1.MAILA
2019/02/23 16:30 1 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E PILOTAJAUKU B SEINAK 3.MAILA 2.FASEA
2019/02/23 18:00 1 Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA BERRIOZAR A KADETE 2.MAILA
2019/02/23 18:00 1 Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta) G.PILOTA (Biain - Goena) GAZTE
2019/02/23 18:00 2 Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR OBERENA KADETE 1.MAILA
2019/02/23 18:30 1 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B ESTERIBAR NEGUKO 4. TXAPELKETA
2019/02/24 10:00 1 Pamplona - Larraina REDIN (Mig.Ariño - Aim.Huarte) REDIN (Jon Lecea - Mig.Soria) HAURRAK 4ª
2019/02/24 10:00 2 Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Jua.Paños - Xab.De La Fuente) REDIN (San.Fernandez - Jav.San julian) KIMU 3ª
2019/02/24 10:00 3 Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Mig.Ciriaco-San.Ruiz-T.Lina) S.IGNACIO (Mar.Ibañez - Iva.Belzunce) KIMU 4ª
2019/02/24 10:00 4 Pamplona - Larraina REDIN (D.Suarez-J.Plaza-M.Zabalza) AMAYA (Iñi.Marrodan - Ale.Marrodan) KIMU 4ª
2019/02/24 10:00 5 Pamplona - Larraina S.IGNACIO (J.Iraburu-J.Mtnez-I.Larumbe) REDIN (Jua.Fernandez - Ign.San Julian) KIMU 4ª
2019/02/24 10:00 6 Pamplona - Larraina REDIN (Pab.Castillo - Dav.Castillo) S.IGNACIO (D.Iñigo-A.Sola-M.Beriain) KIMU 5ª
2019/02/24 10:00 7 Pamplona - Larraina LARRAINA (Oie.Jauregui - Xab.Garmendia) S.IGNACIO (C.Velasco-N.Correia-P.Tabern) KIMU 5ª
2019/02/24 10:00 8 Pamplona - Larraina LARRAINA (P. Beorlegui - O. Beruete) LARRAINA ( U. Gurpegui - I. Vergara) GAZTEAK
2019/02/24 10:00 1 Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mik.Iribarren - Una.Gallardon) TENIS (Jon Amat - Mik.Martinez) HAURRAK 1ª
2019/02/24 10:00 2 Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mar.Mendigutxia - Jua.Sanz) S.IGNACIO (Aim.Astrain - Mig.Poyales) HAURRAK 1ª
2019/02/24 10:00 3 Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Jul.Imaz - Ign.Perez) SAN JUAN (Jua.Induarain - Ike.Aramendia) HAURRAK 1ª
2019/02/24 10:00 4 Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Mar.Sanz - Iñ.Garate) LARRAINA (Im.Goñi - Ser.Garrido) KADETE !ª
2019/02/24 10:00 5 Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Rub.Solano - Dan.Ecay) REDIN (Mig.Garbayo - Mig.Burgos) HAURRAK 4ª
2019/02/24 10:00 6 Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Ene.Fuentes - Ede.Ayestaran) S.IGNACIO (Iñi.Mendivil - Iñi. Ugarte) KIMU 3ª
2019/02/24 10:00 7 Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (ike.Vergara - Nic.Hervella) S.IGNACIO(T.Achaeran-P.Remacha-A.Salvad) KIMU 4ª
2019/02/24 10:00 8 Pamplona - Amaya-F1 LARRAINA (Hug.Buldain - Mig.Nagore) LARRAINA (Gui.Perez - Iña.Fernandez) KADETE 2ª
2019/02/24 10:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alonso - Arcelus) LARRAINA (Garro - Eslava) KOPA PALA MOTZA 2ª
2019/02/24 16:00 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Palacios - Luengo) BERRIOZAR J.A.(Muñoz - Perez) ZESTA PUNTA KIMUAK 2 FASEA
2019/02/24 16:00 2 Noain - Bidezarra NOAIN (Vera - Lakidain) BERRIOZAR J.A. (Lumbreras - Blazquez) ZESTA PUNTA HAURRAK 2 FASEA
2019/02/24 16:00 3 Noain - Bidezarra NOAIN (Iturbide - Ontoria) CABANILLAS (Jimenez - Ayensa) ZESTA PUNTA HAURRAK 2 FASEA
2019/02/24 16:00 4 Noain - Bidezarra NOAIN (Merallo - Garcia) BERRIOZAR J.A. (Etxetxipia - Ekiza) ZESTA PUNTA HAURRAK 2 FASEA
2019/02/24 16:00 5 Noain - Bidezarra NOAIN (Pereira - Iturburua) BERRIOZAR J.A. (Gamarra - Orrio) ZESTA PUNTA KADETE 2 FASEA
2019/02/24 16:00 6 Noain - Bidezarra NOAIN (Caballero - Agudo) CABANILLAS (Rodriguez - Rodriguez) ZESTA PUNTA KADETE 2 FASEA
2019/02/24 16:30 1 Pamplona - Larraina LARRAINA (Telletxea - Quevedo) G.PILOTA (Karasatorre - Otxoa) KADETE
2019/02/24 19:00 1 Pamplona - Tenis TENIS (S. Lakunza - J. Armendariz) LARRAINA ( D. Maisterra - J. Amtriain) GAZTEAK
2019/02/24 19:00 2 Pamplona - Tenis TENIS (Ike.Gartzia - Mig.Iraburu) TENIS (Dan.Fernandez - Mik.Eulate) KADETE 2ª
2019/02/24 19:00 3 Pamplona - Tenis LARRAINA (Un.Iribarren - Die.Pueyo) TENIS (As.Mtnez - Xab.Sanchez) KADETE !ª
2019/02/23 - - - G.PILOTA (Beltza - Andueza) Descanso HAUR
2019/02/23 - - - LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea) Descanso KADETE
2019/02/23 - - - NOAIN (Lusarreta - Gil) Descanso ZESTA PUNTA HAURRAK 2 FASEA
2019/02/23 - - - NOAIN (Lazcano - Azpiroz) Descanso ZESTA PUNTA KIMUAK 2 FASEA
2019/02/24 - - - OBERENA (Zabalza - Zozaya) Descanso KOPA PALA MOTZA 1ª
2019/02/24 - - - OBERENA (Plano - Gastaminza) Descanso KOPA PALA MOTZA 1ª
2019/02/24 - - - LARRAUN ARDOI B (RETIRADO) NEGUKO 4. TXAPELKETA
2019/02/24 - - - TENIS (Goyen - Zalba) Descanso KOPA PALA MOTZA 2ª
2019/02/24 - - - LARRAINA (Maisterra - Amatriain) Descanso KOPA PALA MOTZA 2ª
2019/02/24 - - - AMAYA (Jul.Asiain - Xab.Armendariz) Descanso HAURRAK 1ª
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik