Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ SEINAK 3.MAILA 1. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (M. Sádaba - D. Gonzalez)
  • SADABA EZQUER, M.
  • GONZALEZ EZQUER, D.
25  - 8 AMAYA (I.Aliende - I. Guerrero)
  • ALIENDE GUERGUE, I.
  • GUERRERO VITAL, I.
2019/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (A. Duart - R. Moncada)
  • DUART QUIJANO, A.
  • MONCADA HORR, R.
9  - 25 LARRAINA (X. Garmendia - M. Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
 Deialdia 2
2019/12/27
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (A. Duart - R. Moncada)
  • DUART QUIJANO, A.
  • MONCADA HORR, R.
25  - 17 AMAYA (I.Aliende - I. Guerrero)
  • ALIENDE GUERGUE, I.
  • GUERRERO VITAL, I.
2019/12/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (X. Garmendia - M. Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
25  - 13 AMAYA (M. Sßdaba - D. Gonzalez)
  • GONZALEZ EZQUER, D.
  • SADABA EZQUER, M.
 Deialdia 3
2019/12/28
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I.Aliende - I. Guerrero)
  • ALIENDE GUERGUE, I.
  • GUERRERO VITAL, I.
6  - 25 LARRAINA (X. Garmendia - M. Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
2019/12/28
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (M. Sádaba - D. Gonzalez)
  • SADABA EZQUER, M.
  • GONZALEZ EZQUER, D.
25  - 8 REDIN (A. Duart - R. Moncada)
  • DUART QUIJANO, A.
  • MONCADA HORR, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (X. Garmendia - M. Gorospe)   6 3 3 0 0 75 28
2 AMAYA (M. Sßdaba - D. Gonzalez)   5 3 2 1 0 63 41
3 REDIN (A. Duart - R. Moncada)   4 3 1 2 0 42 67
4 AMAYA (I.Aliende - I. Guerrero)   3 3 0 3 0 31 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J. Glzez - I. Aleixandre)
  • GONZALEZ HUGUET, J.
  • ALEIXANDRE IBAĐEZ, I.
25  - 9 S.IGNACIO (M. Urrutia - U. Costero)
  • ARISTORENA BENEYTO, I.
  • COSTERO DIAZ DE CERIO, U.
2019/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (S. Varea - U. Alzugaray)
  • VAREA OJER, S.
  • ALZUGARAY PEREZ, U.
25  - 11 AMAYA (B. Oses - L. Oroz)
  • OSES LOPEZ, B.
  • OROZ MONGUILAN, L.
 Deialdia 2
2019/12/27
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (S. Varea - U. Alzugaray)
  • VAREA OJER, S.
  • ALZUGARAY PEREZ, U.
25  - 10 S.IGNACIO (M. Urrutia - U. Costero)
  • URRUTIA GARCIA , M.
  • COSTERO DIAZ DE CERIO, U.
2019/12/27
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (B. Oses - L. Oroz)
  • OSES LOPEZ, B.
  • OROZ MONGUILAN, L.
25  - 17 S.IGNACIO (J. Glzez - I. Aleixandre)
  • GONZALEZ HUGUET, J.
  • ALEIXANDRE IBAĐEZ, I.
 Deialdia 3
2019/12/28
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (J. Glzez - I. Aleixandre)
  • BERIAIN BERRAONDO, M.
  • ALEIXANDRE IBAĐEZ, I.
17  - 25 AMAYA (S. Varea - U. Alzugaray)
  • VAREA OJER, S.
  • ALZUGARAY PEREZ, U.
2019/12/28
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (M. Urrutia - U. Costero)
  • URRUTIA GARCIA , M.
  • COSTERO DIAZ DE CERIO, U.
3  - 25 AMAYA (B. Oses - L. Oroz)
  • OSES LOPEZ, B.
  • OROZ MONGUILAN, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (S. Varea - U. Alzugaray)   6 3 3 0 0 75 38
2 AMAYA (B. Oses - L. Oroz)   5 3 2 1 0 61 45
3 S.IGNACIO (J. Glzez - I. Aleixandre)   4 3 1 2 0 59 59
4 S.IGNACIO (M. Urrutia - U. Costero)   3 3 0 3 0 22 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/12/26
-
- Descanso   LARRAINA (A. Zarraluqui - D. Jamar)
2019/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (M. Urdanoz - E. Gurucelain)
  • URDANOZ LACUNZA, M.
  • GURUCELAIN RETA , E.
25  - 10 AMAYA (N. Pascal - T. Belzunce)
  • PASCAL LOPEZ, N.
  • BELZUNCE MARTINEZ, T.
 Deialdia 2
2019/12/27
-
- Descanso   AMAYA (N. Pascal - T. Belzunce)
2019/12/27
10:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (A. Zarraluqui - D. Jamar)
  • ZARRALUQUI BUENO, A.
  • JAMAR GOĐI, D.
20  - 25 F.LOPEZ (M. Urdanoz - E. Gurucelain)
  • URDANOZ LACUNZA, M.
  • GURUCELAIN RETA , E.
 Deialdia 3
2019/12/28
-
- F.LOPEZ (M. Urdanoz - E. Gurucelain)   Descanso
2019/12/28
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (N. Pascal - T. Belzunce)
  • PASCAL LOPEZ, N.
  • BELZUNCE MARTINEZ, T.
25  - 10 LARRAINA (A. Zarraluqui - D. Jamar)
  • ZARRALUQUI BUENO, A.
  • JAMAR GOĐI, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (M. Urdanoz - E. Gurucelain)   4 2 2 0 0 50 30
2 AMAYA (N. Pascal - T. Belzunce)   3 2 1 1 0 35 35
3 LARRAINA (A. Zarraluqui - D. Jamar)   2 2 0 2 0 30 50