Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ BANAKA HELDUAK 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/18
20:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Merindano)
  • MERINDANO AZCONA, J.
25  - 7 LARRAINA (G.Perez)
  • PEREZ GALBETE, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Merindano)   2 1 1 0 0 25 7
2 LARRAINA (G.Perez)   1 1 0 1 0 7 25
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/17
11:00
Pamplona - López F.LOPEZ (J.Ezquer)
  • EZQUER ILUNDAIN, J.
21  - 25 AMAYA (X.Lopez)
  • LOPEZ TORREGROSA, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (X.Lopez)   2 1 1 0 0 25 21
2 F.LOPEZ (J.Ezquer)   1 1 0 1 0 21 25
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/23
16:30
Pamplona - López HUARTE (Yoldi)
  • YOLDI ITURRALDE, J.
17  - 25 F.LOPEZ (Bañales)
  • BAÑALES IZCO, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Bañales)   2 1 1 0 0 25 17
2 HUARTE (Yoldi)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/12
18:00
Pamplona - López MUTILENDAKO (A. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
25  - 22 F.LOPEZ (Camarzana)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (A. Salvador)   2 1 1 0 0 25 22
2 F.LOPEZ (Camarzana)   1 1 0 1 0 22 25
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/15
17:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Barandiaran)
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
25  - 17 F.LOPEZ (Gamio)
  • GAMIO MICHELENA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Barandiaran)   2 1 1 0 0 25 17
2 F.LOPEZ (Gamio)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/13
20:00
Pamplona - López HUARTE (Aristregi)
  • ARISTREGI ELKANO, I.
25  - 19 F.LOPEZ (Vidondo)
  • VIDONDO ALDAZ, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Aristregi)   2 1 1 0 0 25 19
2 F.LOPEZ (Vidondo)   1 1 0 1 0 19 25
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/14
20:00
Pamplona - López PLAZAOLA (Echarte)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
25  - 14 AMAYA (Esparza)
  • ESPARZA AYAPE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PLAZAOLA (Echarte)   2 1 1 0 0 25 14
2 AMAYA (Esparza)   1 1 0 1 0 14 25
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:30
Pamplona - López F.LOPEZ (Alv.Goñi)
  • GOÑI BRAVO, A.
25  - 15 LARRAINA (Eslava)
  • ESLAVA IBARROLA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Alv.Goñi)   2 1 1 0 0 25 15
2 LARRAINA (Eslava)   1 1 0 1 0 15 25
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/20
20:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Urtasun)
  • URTASUN ERBURU, A.
25  - 24 LARRAINA (J.Fernandez)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Urtasun)   2 1 1 0 0 25 24
2 LARRAINA (J.Fernandez)   1 1 0 1 0 24 25
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/19
18:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Almarcegui)
  • ALMARCEGUI ARTIEDA, P.
25  - 17 BERRIOZAR (Goldaraz)
  • GOLDARAZ ALCONERO, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Almarcegui)   2 1 1 0 0 25 17
2 BERRIOZAR (Goldaraz)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/12
18:00
Pamplona - López HUARTE (Alberro)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
17  - 25 F.LOPEZ (Albiasu)
  • ALBIASU AZKARRAGA, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Albiasu)   2 1 1 0 0 25 17
2 HUARTE (Alberro)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:30
Pamplona - López AMAYA (R.Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
25  - 18 F.LOPEZ (Peru)
  • PERU ALEGRIA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (R.Santesteban)   2 1 1 0 0 25 18
2 F.LOPEZ (Peru)   1 1 0 1 0 18 25
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/20
20:00
Pamplona - López AMAYA (Iraola)
  • IRAOLA AZANZA, G.
25  - 12 F.LOPEZ (Viscarret)
  • VISCARRET RECALDE, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Iraola)   2 1 1 0 0 25 12
2 F.LOPEZ (Viscarret)   1 1 0 1 0 12 25
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/19
18:00
Pamplona - López AMAYA (A.Otano)
  • OTANO LOPEZ, A.
21  - 25 F.LOPEZ (Oria)
  • ORIA OSTIZ, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Oria)   2 1 1 0 0 25 21
2 AMAYA (A.Otano)   1 1 0 1 0 21 25
Multzoa: Ñ TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:30
Pamplona - López LARRAINA (Benito)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
25  - 24 F.LOPEZ (P. Breton)
  • BRETON SOLA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Benito)   2 1 1 0 0 25 24
2 F.LOPEZ (P. Breton)   1 1 0 1 0 24 25
Multzoa: O TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/15
17:00
Pamplona - López F.LOPEZ (A.San Martin)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 LARRAINA (Maisterra)
  • MAISTERRA VILLEGAS, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Maisterra)   2 1 1 0 0 25 0
2 F.LOPEZ (A.San Martin)   0 1 0 0 1 0 25