Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALETA LARRU BIKOTEKA 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/03
16:00
Pamplona - Tenis TENIS (G.De Eulate - Rubio)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
  • RUBIO GAZTELU, T.
35  - 30 TENIS (P.Zalba - Goyen)
  • ZALBA LARUMBE, P.
  • GOYEN SAGÜES, G.
2019/10/05
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fernandez - Redmond)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • REDMOND BELDA, C.
26  - 35 LARRAINA (J.Benito - Martinez)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • PEREZ GALBETE, G.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (P.Zalba - Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
19  - 35 OBERENA (Fernandez - Redmond)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • REDMOND BELDA, C.
2019/10/06
16:00
Pamplona - Tenis TENIS (G.De Eulate - Rubio)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
  • RUBIO GAZTELU, T.
28  - 35 LARRAINA (J.Benito - Martinez)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:45
Pamplona - Larraina LARRAINA (J.Benito - Martinez)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
35  - 34 TENIS (P.Zalba - Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
2019/10/12
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fernandez - Redmond)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • REDMOND BELDA, C.
35  - 15 TENIS (G.De Eulate - Rubio)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
  • RUBIO GAZTELU, T.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (J.Benito - Martinez)   6 3 3 0 0 105 88
2 OBERENA (Fernandez - Redmond)   5 3 2 1 0 96 69
3 TENIS (G.De Eulate - Rubio)   4 3 1 2 0 78 100
4 TENIS (P.Zalba - Goyen)   3 3 0 3 0 83 105
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/03
19:00
Pamplona - San Juan SAN JUAN (Ibarra - Moreno)
  • MORENO OROZ, O.
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
35  - 15 TENIS (J.Zalba - Armendariz)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
2019/10/04
18:50
Pamplona - Larraina LARRAINA (Reparaz - Aguirre)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • AGUIRRE ERASO, J.
19  - 35 OBERENA (Alonso - Andueza)
  • ALONSO CAŅOS, J.
  • ANDUEZA SANZ, X.
 Deialdia 2
2019/10/05
11:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Reparaz - Aguirre)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • AGUIRRE ERASO, J.
35  - 24 TENIS (J.Zalba - Armendariz)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
2019/10/06
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alonso - Andueza)
  • ALONSO CAŅOS, J.
  • ANDUEZA SANZ, X.
35  - 14 SAN JUAN (Ibarra - Moreno)
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
  • MORENO OROZ, O.
 Deialdia 3
2019/10/11
19:00
Pamplona - San Juan SAN JUAN (Ibarra - Moreno)
  • LIZOAIN MUŅOZ, E.
  • MORENO OROZ, O.
35  - 18 LARRAINA (Reparaz - Aguirre)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • AGUIRRE ERASO, J.
2019/10/12
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (J.Zalba - Armendariz)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
17  - 35 OBERENA (Alonso - Andueza)
  • ALONSO CAŅOS, J.
  • ANDUEZA SANZ, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Alonso - Andueza)   6 3 3 0 0 105 50
2 SAN JUAN (Ibarra - Moreno)   5 3 2 1 0 84 68
3 LARRAINA (Reparaz - Aguirre)   4 3 1 2 0 72 94
4 TENIS (J.Zalba - Armendariz)   3 3 0 3 0 56 105
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/04
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Gaztambide - Escala)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ESCALA ESTANGA , I.
21  - 35 OBERENA (Perez - Egea)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • EGEA URRA, X.
2019/10/05
17:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Goñi - Esparza)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • ESPARZA AYAPE, A.
35  - 28 LARRAINA (Molina - I.Benito)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • BENITO SIMON-RICART, I.
 Deialdia 2
2019/10/05
11:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Molina - I.Benito)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • BENITO SIMON-RICART, I.
31  - 35 TENIS (Gaztambide - Escala)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ESCALA ESTANGA , I.
2019/10/06
17:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Goñi - Esparza)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • ESPARZA AYAPE, A.
19  - 35 OBERENA (Perez - Egea)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • EGEA URRA, X.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (Gaztambide - Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
25  - 35 AMAYA (Goņi - Esparza)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • ESPARZA AYAPE, A.
2019/10/12
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Perez - Egea)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • EGEA URRA, X.
35  - 25 LARRAINA (Molina - I.Benito)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • BENITO SIMON-RICART, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Perez - Egea)   6 3 3 0 0 105 65
2 AMAYA (Goņi - Esparza)   5 3 2 1 0 89 88
3 TENIS (Gaztambide - Escala)   4 3 1 2 0 81 101
4 LARRAINA (Molina - I.Benito)   3 3 0 3 0 84 105
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/05
-
- Descanso   TENIS (Asiain - Amatriain)
2019/10/05
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Arcelus - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
18  - 35 LARRAINA (Maisterra - Gonzalez)
  • MAISTERRA VILLEGAS, D.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Asiain - Amatriain)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
35  - 10 OBERENA (Arcelus - Muru)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • MURU CUMBA, M.
2019/10/06
-
- Descanso   LARRAINA (Maisterra - Gonzalez)
 Deialdia 3
2019/10/13
-
- OBERENA (Arcelus - Muru)   Descanso
2019/10/13
13:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Maisterra - Gonzalez)
  • MAISTERRA VILLEGAS, D.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
35  - 21 TENIS (Asiain - Amatriain)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Maisterra - Gonzalez)   4 2 2 0 0 70 39
2 TENIS (Asiain - Amatriain)   3 2 1 1 0 56 45
3 OBERENA (Arcelus - Muru)   2 2 0 2 0 28 70