Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ BANAKA 5 1/2, 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/06
10:30
Pamplona - López SAN JUAN (Tapia)
  • TAPIA, J.
25  - 13 AMAYA (R.Garcia)
  • GARCIA TEILLERI, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Tapia)   2 1 1 0 0 25 13
2 AMAYA (R.Garcia)   1 1 0 1 0 13 25
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/30
19:45
Pamplona - López LARRAINA (Amatriain)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
24  - 25 F.LOPEZ (Contreras)
  • CONTRERAS PASCUAL, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Contreras)   2 1 1 0 0 25 24
2 LARRAINA (Amatriain)   1 1 0 1 0 24 25
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/02
20:00
Pamplona - López LARRAINA (Muñoz)
  • MUÑOZ REDIN, I.
25  - 21 AMAYA (Rekena)
  • REKENA ANGUIANO, C.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Muñoz)   2 1 1 0 0 25 21
2 AMAYA (Rekena)   1 1 0 1 0 21 25
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/06
10:30
Pamplona - López LARRAINA (Ciordia)
  • CIORDIA ASENJO, M.
20  - 25 ESTERIBAR (Iturri)
  • ITURRI ARREGUI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Iturri)   2 1 1 0 0 25 20
2 LARRAINA (Ciordia)   1 1 0 1 0 20 25
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/03
20:00
Pamplona - López LARRAINA (J.Fernandez)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
25  - 13 AMAYA (Beorlegui)
  • BEORLEGUI OTANO, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (J.Fernandez)   2 1 1 0 0 25 13
2 AMAYA (Beorlegui)   1 1 0 1 0 13 25
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/02
20:00
Pamplona - López AMAYA (Gurpegui)
  • GURPEGUI VIRTO, U.
25  - 9 F.LOPEZ (Belzunce)
  • BELZUNCE VILLANUEVA, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Gurpegui)   2 1 1 0 0 25 9
2 F.LOPEZ (Belzunce)   1 1 0 1 0 9 25
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/01
18:00
Pamplona - López LARRAINA (Garate)
  • GARATE AIZPUN, I.
19  - 25 SAN JUAN (Navarro)
  • NAVARRO ARISTORENA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Navarro)   2 1 1 0 0 25 19
2 LARRAINA (Garate)   1 1 0 1 0 19 25
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/03
20:00
Pamplona - López LARRAINA (D.Martinez)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
11  - 25 LARRAINA (I.Eslava)
  • ESLAVA IBARROLA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (I.Eslava)   2 1 1 0 0 25 11
2 LARRAINA (D.Martinez)   1 1 0 1 0 11 25
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/30
19:45
Pamplona - López LARRAINA (J.Benito)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
14  - 25 F.LOPEZ (Luismi)
  • LIZASOAIN GONZALEZ, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Luismi)   2 1 1 0 0 25 14
2 LARRAINA (J.Benito)   1 1 0 1 0 14 25
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/01
18:00
Pamplona - López AMAYA (Larraya)
  • LARRAYA GARRIZ, A.
25  - 24 LARRAINA (Casado)
  • CASADO LOPEZ, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Larraya)   2 1 1 0 0 25 24
2 LARRAINA (Casado)   1 1 0 1 0 24 25
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/02
20:00
Pamplona - López LARRAINA (Musitu)
  • MUSITU EUGUI, J.
25  - 15 F.LOPEZ (Lezaun)
  • LEZAUN LANDA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Musitu)   2 1 1 0 0 25 15
2 F.LOPEZ (Lezaun)   1 1 0 1 0 15 25
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/06
10:30
Pamplona - López AMAYA (Beruete)
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
21  - 25 AMAYA (Pino)
  • PINO LOPEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Pino)   2 1 1 0 0 25 21
2 AMAYA (Beruete)   1 1 0 1 0 21 25
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/04
18:00
Pamplona - López F.LOPEZ (Prieto)
  • PRIETO SARASTI, X.
23  - 25 LARRAINA (J.Perez)
  • PEREZ GALVETE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (J.Perez)   2 1 1 0 0 25 23
2 F.LOPEZ (Prieto)   1 1 0 1 0 23 25
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/30
19:45
Pamplona - López SAN JUAN (Erro)
  • ERRO OSES, M.
25  - 19 AMAYA (Vergara)
  • VERGARA SEGURA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Erro)   2 1 1 0 0 25 19
2 AMAYA (Vergara)   1 1 0 1 0 19 25
Multzoa: Ñ TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/04
18:00
Pamplona - López ROTXAPEA (Goienaga)
  • GOIENAGA GARRO, U.
16  - 25 LARRAINA (I.Goñi)
  • GOÑI BERNABE, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (I.Goñi)   2 1 1 0 0 25 16
2 ROTXAPEA (Goienaga)   1 1 0 1 0 16 25