Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA GAZTE 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Jusue)
  • JUSUE ROSANO, A.
18  - 11 P.P.SAN SEBASTIAN (P.Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, P.
2019/09/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Berruete)
  • BERRUETE YANCI, B.
18  - 15 SAN MIGUEL (Ochandorena)
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (P.Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, P.
0  - 18 SAN MIGUEL (Berruete)
  • BERRUETE YANCI, B.
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Jusue)
  • JUSUE ROSANO, A.
1  - 18 SAN MIGUEL (Ochandorena)
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
 Deialdia 3
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Berruete)
  • BERRUETE YANCI, B.
18  - 2 ERASO (Jusue)
  • JUSUE ROSANO, A.
2019/10/12
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ochandorena)
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
18  - 0 P.P.SAN SEBASTIAN (P.Pernaut)
  • PERNAUT MACAYA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Berruete)   6 3 3 0 0 54 17
2 SAN MIGUEL (Ochandorena)   5 3 2 1 0 51 19
3 ERASO (Jusue)   4 3 1 2 0 21 47
4 P.P.SAN SEBASTIAN (P.Pernaut)   3 3 0 3 0 11 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ARDOI (Echeverria)
2019/09/28
-
- SAN MIGUEL (Fernandez) RETIRADO   SAN MIGUEL (A. Pierola)
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   SAN MIGUEL (A. Pierola)
2019/10/05
-
- ARDOI (Echeverria)   SAN MIGUEL (Fernandez) RETIRADO
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- SAN MIGUEL (Fernandez) RETIRADO   Descanso
2019/10/12
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Pierola)
  • PIEROLA REMIREZ, A.
18  - 4 ARDOI (Echeverria)
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (A. Pierola)   2 1 1 0 0 18 4
2 ARDOI (Echeverria)   1 1 0 1 0 4 18
3 SAN MIGUEL (Fernandez) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Gerendiain)
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
18  - 9 ULTZAMA (Olagüe)
  • OLAGÜE GARCIA, A.
2019/09/28
10:00
Irurita - Aranabia TXARUTA (Etxebere)
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  LARRAUN (Zubiri) RETIRADO
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Etxebere)
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
18  - 3 ULTZAMA (Olagüe)
  • OLAGÜE GARCIA, A.
2019/10/05
-
- LARRAUN (Zubiri) RETIRADO   ULTZAMA (Gerendiain)
 Deialdia 3
2019/10/11
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Gerendiain)
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
18  - 3 TXARUTA (Etxebere)
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
2019/10/12
-
- ULTZAMA (Olagüe)   LARRAUN (Zubiri) RETIRADO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Gerendiain)   4 2 2 0 0 36 12
2 TXARUTA (Etxebere)   3 2 1 1 0 21 21
3 ULTZAMA (Olagüe)   2 2 0 2 0 12 36
4 LARRAUN (Zubiri) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarasa)
  • SARASA CALZADO, J.
18  - 3 ULTZAMA (Lopez de Zubiria)
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
2019/09/28
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO AZCONA, H.
11  - 18 LARRAUN (Saralegi)
  • SARALEGI SUCUNZA, A.
 Deialdia 2
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO AZCONA, H.
5  - 18 ULTZAMA (Lopez de Zubiria)
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Saralegi)
  • SARALEGI SUCUNZA, A.
18  - 14 ULTZAMA (Sarasa)
  • SARASA CALZADO, J.
 Deialdia 3
2019/10/08
19:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Lopez de Zubiria)
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
18  - 14 LARRAUN (Saralegi)
  • SARALEGI SUCUNZA, A.
2019/10/08
19:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarasa)
  • SARASA CALZADO, J.
18  - 13 LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO AZCONA, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Sarasa)   5 3 2 1 0 50 34
2 LARRAUN (Saralegi)   5 3 2 1 0 50 43
3 ULTZAMA (Lopez de Zubiria)   5 3 2 1 0 39 37
4 LARRAUN (Ijurko)   3 3 0 3 0 29 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Itoiz)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
18  - 6 ZUGARRALDE (Modejar)
  • MONDEJAR LACUNZA, U.
2019/09/28
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Uriz)
  • URIZ MATA, X.
8  - 18 OBERENA (Laso)
  • LASO ETXARRI, A.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Laso)
  • LASO ETXARRI, A.
18  - 3 ZUGARRALDE (Itoiz)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
2019/10/06
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Uriz)
  • URIZ MATA, X.
18  - 1 ZUGARRALDE (Modejar)
  • MONDEJAR LACUNZA, U.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Modejar)
  • MONDEJAR LACUNZA, U.
10  - 18 OBERENA (Laso)
  • LASO ETXARRI, A.
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Itoiz)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
18  - 2 CANTOLAGUA (Uriz)
  • URIZ MATA, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Laso)   6 3 3 0 0 54 21
2 ZUGARRALDE (Itoiz)   5 3 2 1 0 39 26
3 CANTOLAGUA (Uriz)   4 3 1 2 0 28 37
4 ZUGARRALDE (Modejar)   3 3 0 3 0 17 54
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Maiza)
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 14 OBERENA (Alastuey)
  • ALASTUEY USTES, O.
2019/09/28
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Perez)
  • PEREZ SISTIAGA, I.
  CANTOLAGUA (Rebole) RETIRADO
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Maiza)   CANTOLAGUA (Rebole) RETIRADO
2019/10/04
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alastuey)
  • ALASTUEY USTES, O.
7  - 18 ARDOI (Perez)
  • PEREZ SISTIAGA, I.
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- CANTOLAGUA (Rebole) RETIRADO   OBERENA (Alastuey)
2019/10/12
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Perez)
  • PEREZ SISTIAGA, I.
18  - 14 ZUGARRALDE (Maiza)
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI (Perez)   4 2 2 0 0 36 21
2 ZUGARRALDE (Maiza)   3 2 1 1 0 32 32
3 OBERENA (Alastuey)   2 2 0 2 0 21 36
4 CANTOLAGUA (Rebole) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ERASO (Carbonell)
2019/09/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (P. Pierola)
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
18  - 5 SAN MIGUEL (Ortigosa)
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Ortigosa)
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Carbonell)
  • CARBONELL JIMENEZ, J.
5  - 18 SAN MIGUEL (P. Pierola)
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- SAN MIGUEL (P. Pierola)   Descanso
2019/10/12
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ortigosa)
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
18  - 2 ERASO (Carbonell)
  • CARBONELL JIMENEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (P. Pierola)   4 2 2 0 0 36 10
2 SAN MIGUEL (Ortigosa)   3 2 1 1 0 23 20
3 ERASO (Carbonell)   2 2 0 2 0 7 36