Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA KADETE 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Alonso)
  • ALONSO MARTINEZ, U.
6  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
2019/09/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, I.
18  - 7 P.P.SAN SEBASTIAN (Caballero)
  • CABALLERO GOIEN, U.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Caballero)
  • CABALLERO GOIEN, U.
16  - 18 ERASO (Alonso)
  • ALONSO MARTINEZ, U.
2019/10/05
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, I.
5  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
18  - 7 P.P.SAN SEBASTIAN (Caballero)
  • CABALLERO GOIEN, U.
2019/10/13
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Alonso)
  • ALONSO MARTINEZ, U.
9  - 18 SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Campoy)   6 3 3 0 0 54 18
2 SAN MIGUEL (Suescun)   5 3 2 1 0 41 34
3 ERASO (Alonso)   4 3 1 2 0 33 52
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Caballero)   3 3 0 3 0 30 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
18  - 4 SAN MIGUEL (Herreros)
  • HERREROS VEGA, A.
2019/09/28
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Legarda)
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
18  - 5 ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
18  - 3 ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
2019/10/05
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Herreros)
  • HERREROS VEGA, A.
18  - 11 P.P.SAN SEBASTIAN (Legarda)
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Legarda)
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
2  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
2019/10/13
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
18  - 2 SAN MIGUEL (Herreros)
  • HERREROS VEGA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)   6 3 3 0 0 54 9
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Legarda)   4 3 1 2 0 31 41
3 ERASO (Armendariz)   4 3 1 2 0 26 38
4 SAN MIGUEL (Herreros)   4 3 1 2 0 24 47
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Jimenez)
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
18  - 11 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)
  • LERGA IRISARRI, O.
2019/09/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Gaston)
  • GASTON CAMBRA, I.
18  - 6 SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)
  • LERGA IRISARRI, O.
6  - 18 SAN MIGUEL (Gaston)
  • GASTON CAMBRA, I.
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Jimenez)
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
18  - 3 SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
 Deialdia 3
2019/10/12
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
18  - 12 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)
  • LERGA IRISARRI, O.
2019/10/12
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Gaston)
  • GASTON CAMBRA, I.
18  - 7 ERASO (Jimenez)
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Gaston)   6 3 3 0 0 54 19
2 ERASO (Jimenez)   5 3 2 1 0 43 32
3 SAN MIGUEL (Sainz)   4 3 1 2 0 27 48
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)   3 3 0 3 0 29 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz)
  • RUIZ ESPINAL, E.
18  - 3 P.P.SAN SEBASTIAN (Elizondo)
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
2019/09/28
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
18  - 3 ERASO (Jaramillo)
  • JARAMILLO CARMONA, N.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Jaramillo)
  • JARAMILLO CARMONA, N.
1  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz)
  • RUIZ ESPINAL, E.
2019/10/05
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
15  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Elizondo)
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Elizondo)
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
18  - 2 ERASO (Jaramillo)
  • JARAMILLO CARMONA, N.
2019/10/11
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz)
  • RUIZ ESPINAL, E.
18  - 1 SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz)   6 3 3 0 0 54 5
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Elizondo)   5 3 2 1 0 39 35
3 SAN MIGUEL (Garin)   4 3 1 2 0 34 39
4 ERASO (Jaramillo)   3 3 0 3 0 6 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
18  - 11 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
2019/09/28
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Izagirre)
  • IZAGUIRRE BEIZAMA, M.
8  - 18 ERREKA (Apezetxea)
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
12  - 18 ERREKA (Apezetxea)
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
18  - 17 ERREKA (Izagirre)
  • IZAGUIRRE BEIZAMA, M.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Apezetxea)
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
18  - 1 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
2019/10/12
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Izagirre)
  • IZAGUIRRE BEIZAMA, M.
7  - 18 BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA (Apezetxea)   6 3 3 0 0 54 21
2 BORTZIRIAK (Orbegozo)   5 3 2 1 0 48 36
3 ULTZAMA (Astrain)   4 3 1 2 0 30 53
4 ERREKA (Izagirre)   3 3 0 3 0 32 54
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Maritorena)
  • MARITORENA TAPIA, A.
9  - 18 TXARUTA (Ballarena)
  • BALLARENA SARRATEA, I.
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
18  - 2 ERREKA (Garcia)
  • GARCIA OTXANDORENA, E.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Maritorena)
  • MARITORENA TAPIA, A.
12  - 18 ERREKA (Garcia)
  • GARCIA OTXANDORENA, E.
2019/10/05
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Ballarena)
  • BALLARENA SARRATEA, I.
16  - 18 ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Garcia)
  • GARCIA OTXANDORENA, E.
12  - 18 TXARUTA (Ballarena)
  • BALLARENA SARRATEA, I.
2019/10/11
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
18  - 2 BORTZIRIAK (Maritorena)
  • MARITORENA TAPIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Martikorena)   6 3 3 0 0 54 20
2 TXARUTA (Ballarena)   5 3 2 1 0 52 39
3 ERREKA (Garcia)   4 3 1 2 0 32 48
4 BORTZIRIAK (Maritorena)   3 3 0 3 0 23 54
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Ortigosa)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 LARRAUN (Goldaracena)
  • GOLDARACENA HUICI, A.
2019/09/29
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA URANGA, I.
18  - 9 AURRERA (Biurrarena)
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Ortigosa)
  • ORTIGOSA GONZALEZ, J.
18  - 0 * AURRERA (Biurrarena)
*Equipo no presentado
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Goldaracena)
  • GOLDARACENA HUICI, A.
18  - 13 AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA URANGA, I.
 Deialdia 3
2019/10/07
19:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Biurrarena)
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
8  - 18 LARRAUN (Goldaracena)
  • GOLDARACENA HUICI, A.
2019/10/11
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA URANGA, I.
18  - 5 PILOTAJAUKU (Ortigosa)
  • ORTIGOSA GONZALEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Goldaracena)   6 3 3 0 0 54 21
2 AURRERA (Sagastibeltza)   5 3 2 1 0 49 32
3 PILOTAJAUKU (Ortigosa)   3 2 1 1 1 23 36
4 AURRERA (Biurrarena)   2 2 0 2 1 17 54
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Arraras)
  • ARRARAS SAGASTIBELTZA, A.
18  - 16 AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
2019/09/27
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Imaz)
  • IMAZ LARRAZA, I.
7  - 18 LARRAUN (Ezkurdia)
  • EZKURDIA ROTETA, J.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Arraras)
  • ARRARAS SAGASTIBELTZA, A.
18  - 17 LARRAUN (Ezkurdia)
  • EZKURDIA ROTETA, J.
2019/10/04
17:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
18  - 10 IRURTZUN (Imaz)
  • IMAZ LARRAZA, I.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Imaz)
  • IMAZ LARRAZA, I.
10  - 18 AURRERA (Arraras)
  • ARRARAS SAGASTIBELTZA, A.
2019/10/13
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ezkurdia)
  • EZKURDIA ROTETA, J.
12  - 18 AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Arraras)   6 3 3 0 0 54 43
2 AURRERA (Mateorena)   5 3 2 1 0 52 40
3 LARRAUN (Ezkurdia)   4 3 1 2 0 47 43
4 IRURTZUN (Imaz)   3 3 0 3 0 27 54
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Migueltorena)
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
18  - 1 HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
2019/09/28
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Rebole)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 1 ARAMPILOTA (Gastesi)
 Deialdia 2
2019/10/05
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA (Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO , J.
2  - 18 BARAÑAIN (Migueltorena)
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
2019/10/06
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Rebole)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 3 HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
13  - 18 ARAMPILOTA (Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO , J.
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Migueltorena)
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
18  - 15 CANTOLAGUA (Rebole)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAÑAIN (Migueltorena)   6 3 3 0 0 54 18
2 CANTOLAGUA (Rebole)   5 3 2 1 0 51 22
3 ARAMPILOTA (Gastesi)   4 3 1 2 0 21 49
4 HUARTE (Barberena)   3 3 0 3 0 17 54
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ULTZAMA (Soto)
2019/09/28
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Leache) 3  - 18 BORTZIRIAK (Etxaide)
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Etxaide)
2019/10/05
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Soto)
  • SOTO ARRIZABALAGA, I.
13  - 18 ERREKA (Leache)
  • LEACHE PORTILLO, M.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Etxaide)
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
18  - 10 ULTZAMA (Soto)
  • SOTO ARRIZABALAGA, I.
2019/10/12
-
- ERREKA (Leache)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK (Etxaide)   4 2 2 0 0 36 13
2 ERREKA (Leache)   3 2 1 1 0 21 31
3 ULTZAMA (Soto)   2 2 0 2 0 23 36
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Retegi)
  • RETEGUI RUEDA, T.
18  - 2 HUARTE (Urrizola)
  • URRIZOLA GARCIA, O.
2019/09/28
-
- Descanso   OBERENA (Zaragüeta)
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   HUARTE (Urrizola)
2019/10/05
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Zaragüeta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
18  - 3 ZUGARRALDE (Retegi)
  • RETEGUI RUEDA, T.
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- ZUGARRALDE (Retegi)   Descanso
2019/10/12
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Urrizola)
  • URRIZOLA GARCIA, O.
8  - 18 OBERENA (Zaragüeta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Zaragüeta)   4 2 2 0 0 36 11
2 ZUGARRALDE (Retegi)   3 2 1 1 0 21 20
3 HUARTE (Urrizola)   2 2 0 2 0 10 36