Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA HAUR 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
9  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
2019/09/28
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garcia)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
18  - 14 SAN MIGUEL (Remiro)
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
18  - 17 SAN MIGUEL (Remiro)
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
2019/10/04
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
18  - 15 SAN MIGUEL (Garcia)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
 Deialdia 3
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Remiro)
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
11  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garcia)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
18  - 6 SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)   6 3 3 0 0 54 35
2 SAN MIGUEL (Garcia)   5 3 2 1 0 51 38
3 SAN FRCO.JAVIER (Mues)   4 3 1 2 0 33 53
4 SAN MIGUEL (Remiro)   3 3 0 3 0 42 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Okariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
18  - 7 SAN MIGUEL (Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
2019/09/28
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)
  • MARTINEZ ANGOS, U.
8  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)
  • ZABALETA GARCIA, O.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Okariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
13  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)
  • ZABALETA GARCIA, O.
2019/10/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
10  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)
  • MARTINEZ ANGOS, U.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)
  • MARTINEZ ANGOS, U.
11  - 18 SAN MIGUEL (Okariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2019/10/11
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)
  • ZABALETA GARCIA, O.
18  - 2 SAN MIGUEL (Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)   6 3 3 0 0 54 23
2 SAN MIGUEL (Okariz)   5 3 2 1 0 49 36
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)   4 3 1 2 0 37 46
4 SAN MIGUEL (Figueroa)   3 3 0 3 0 19 54
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
17  - 18 SAN MIGUEL (Suescun)
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
2019/09/27
18:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Saenz de Inestrillas)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
17  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Gracia)
  • GRACIA GARCIA, B.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Gracia)
  • GRACIA GARCIA, B.
18  - 13 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Saenz de Inestrillas)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
18  - 4 SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, O.
 Deialdia 3
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, O.
5  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Gracia)
  • GRACIA GARCIA, B.
2019/10/12
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
12  - 18 ERASO (Saenz de Inestrillas)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN (Gracia)   6 3 3 0 0 54 35
2 ERASO (Saenz de Inestrillas)   5 3 2 1 0 53 34
3 SAN MIGUEL (Suescun)   4 3 1 2 0 27 53
4 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)   3 3 0 3 0 42 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
18  - 9 ERASO (Albizu)
  • ALBIZU SANZ, M.
2019/09/28
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Vicente)
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
2  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Echeverria)
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
6  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Echeverria)
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Albizu)
  • ALBIZU SANZ, M.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Vicente)
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Vicente)
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
18  - 1 SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
2019/10/12
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Echeverria)
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
18  - 3 ERASO (Albizu)
  • ALBIZU SANZ, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Echeverria)   6 3 3 0 0 54 11
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Vicente)   5 3 2 1 0 38 26
3 SAN MIGUEL (Ganuza)   4 3 1 2 0 25 45
4 ERASO (Albizu)   3 3 0 3 0 19 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Amiano)
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 0 * AURRERA (Sagastibeltza)
*Equipo no presentado
2019/09/27
19:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
  LARRAUN (Navarro) ELIMINADO
  • NAVARRO MORIONES, L.
 Deialdia 2
2019/10/04
19:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
18  - 17 AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Navarro) ELIMINADO   IRURTZUN (Amiano)
  • AMIANO SANTXEZ, X.
 Deialdia 3
2019/10/08
-
- AURRERA (Sagastibeltza)   LARRAUN (Navarro) ELIMINADO
2019/10/11
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Amiano)
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 7 UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Amiano)   4 2 2 0 0 36 7
2 UMORE ONA (Legarreta)   3 2 1 1 0 25 35
3 AURRERA (Sagastibeltza)   1 2 0 1 1 17 36
4 LARRAUN (Navarro) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/25
17:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
18  - 10 ARAXES (Zubillaga)
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
2019/09/27
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
18  - 16 IRURTZUN (Okiñena)
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
 Deialdia 2
2019/10/04
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
16  - 18 IRURTZUN (Okiñena)
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
2019/10/05
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Zubillaga)
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
9  - 18 AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
 Deialdia 3
2019/10/08
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
18  - 9 LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
2019/10/11
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Okiñena)
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
18  - 14 ARAXES (Zubillaga)
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Ugartemendia)   6 3 3 0 0 54 34
2 IRURTZUN (Okiñena)   5 3 2 1 0 52 48
3 LARRAUN (Ijurko)   4 3 1 2 0 43 46
4 ARAXES (Zubillaga)   3 3 0 3 0 33 54
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Igoa)
  • IGOA ALDASORO, A.
18  - 6 IRURTZUN (Zabala)
  • ZABALA GAMBOA, K.
2019/09/27
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
7  - 18 AURRERA (Dorronsoro)
  • DORRONSORO IPARRAGIRRE, I.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Dorronsoro)
  • DORRONSORO IPARRAGIRRE, I.
6  - 18 IRURTZUN (Igoa)
  • IGOA ALDASORO, A.
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
18  - 12 IRURTZUN (Zabala)
  • ZABALA GAMBOA, K.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Zabala)
  • ZABALA GAMBOA, K.
9  - 18 AURRERA (Dorronsoro)
  • DORRONSORO IPARRAGIRRE, I.
2019/10/11
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Igoa)
  • IGOA ALDASORO, A.
18  - 5 LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Igoa)   6 3 3 0 0 54 17
2 AURRERA (Dorronsoro)   5 3 2 1 0 42 34
3 LARRAUN (Goikoetxea)   4 3 1 2 0 30 48
4 IRURTZUN (Zabala)   3 3 0 3 0 27 54
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Arregi)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  LARRAUN (Olaskoaga) RETIRADO
  • OLASCOAGA, M.
2019/09/27
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Yaben)
  • YABEN AYESA, A.
6  - 18 IRURTZUN (Amado)
  • AMADO ANDUEZA, U.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Yaben)   LARRAUN (Olaskoaga) RETIRADO
2019/10/04
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Amado)
  • AMADO ANDUEZA, U.
18  - 14 AURRERA (Arregi)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
 Deialdia 3
2019/10/11
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Arregi)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
18  - 0 * IRURTZUN (Yaben)
*Equipo no presentado
2019/10/12
-
- LARRAUN (Olaskoaga) RETIRADO   IRURTZUN (Amado)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Amado)   4 2 2 0 0 36 20
2 AURRERA (Arregi)   3 2 1 1 0 32 18
3 IRURTZUN (Yaben)   1 2 0 1 1 6 36
4 LARRAUN (Olaskoaga) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
18  - 9 ULTZAMA (Gaskue)
  • GAZKUE MENDIVE, A.
2019/09/28
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Oyarzabal) 18  - 9 ERREKA (Tellechea)
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
18  - 10 ERREKA (Tellechea)
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Gaskue)
  • GAZKUE MENDIVE, A.
15  - 18 ERREKA (Oyarzabal)
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Tellechea)
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
15  - 18 ULTZAMA (Gaskue)
  • GAZKUE MENDIVE, A.
2019/10/12
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Oyarzabal)
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
18  - 12 BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA (Oyarzabal)   6 3 3 0 0 54 36
2 BORTZIRIAK (Madariaga)   5 3 2 1 0 48 37
3 ULTZAMA (Gaskue)   4 3 1 2 0 42 51
4 ERREKA (Tellechea)   3 3 0 3 0 34 54
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Lacar)
  • LACAR PACHECO, K.
14  - 18 BORTZIRIAK (Etxenike)
  • ETXENIKE GUERRA, E.
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 9 ERREKA (Jimenez)
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Jimenez)
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
7  - 18 BORTZIRIAK (Lacar)
  • LACAR PACHECO, K.
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 6 BORTZIRIAK (Etxenike)
  • ETXENIKE GUERRA, E.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Etxenike)
  • ETXENIKE GUERRA, E.
18  - 14 ERREKA (Jimenez)
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
2019/10/11
17:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Lacar)
  • LACAR PACHECO, K.
11  - 18 ULTZAMA (Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Barberena)   6 3 3 0 0 54 26
2 BORTZIRIAK (Etxenike)   5 3 2 1 0 42 46
3 BORTZIRIAK (Lacar)   4 3 1 2 0 43 43
4 ERREKA (Jimenez)   3 3 0 3 0 30 54
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Urra) RETIRADO
  • URRA TURUMBAY, I.
  ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
2019/09/27
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Jimenez)
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 3 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Jimenez)
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 9 ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
2019/10/05
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
  ZUGARRALDE (Urra) RETIRADO
 Deialdia 3
2019/10/11
-
- ZUGARRALDE (Urra) RETIRADO   HUARTE (Jimenez)
2019/10/12
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
8  - 18 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Jimenez)   4 2 2 0 0 36 12
2 OBERENA (Crespo)   3 2 1 1 0 21 26
3 ULTZAMA (Martikorena)   2 2 0 2 0 17 36
4 ZUGARRALDE (Urra) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Urrestarazu)
2019/09/28
16:00
Zubiri - Polideportivo Rebote ESTERIBAR (Murillo)
  • MURILLO ELIA, D.
18  - 16 OBERENA (Guelbenzu)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Urrestarazu)
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
18  - 7 ESTERIBAR (Murillo)
  • MURILLO ELIA, D.
2019/10/05
-
- Descanso   OBERENA (Guelbenzu)
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- ESTERIBAR (Murillo)   Descanso
2019/10/12
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Guelbenzu)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
16  - 18 ZUGARRALDE (Urrestarazu)
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Urrestarazu)   4 2 2 0 0 36 23
2 ESTERIBAR (Murillo)   3 2 1 1 0 25 34
3 OBERENA (Guelbenzu)   2 2 0 2 0 32 36
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Casado)
  • CASADO URRUTIA, U.
18  - 6 ZUGARRALDE (Galarza)
  • GALARZA GONZALEZ, A.
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Jimenez)
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
18  - 4 OBERENA (Astiz)
  • ASTIZ NICOLAS, I.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Jimenez)
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
18  - 5 ZUGARRALDE (Galarza)
  • GALARZA GONZALEZ, A.
2019/10/05
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Astiz)
  • ASTIZ NICOLAS, I.
18  - 12 ZUGARRALDE (Casado)
  • CASADO URRUTIA, U.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Galarza)
  • GALARZA GONZALEZ, A.
17  - 18 OBERENA (Astiz)
  • ASTIZ NICOLAS, I.
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Casado)
  • CASADO URRUTIA, U.
4  - 18 OBERENA (Jimenez)
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Jimenez)   6 3 3 0 0 54 13
2 OBERENA (Astiz)   5 3 2 1 0 40 47
3 ZUGARRALDE (Casado)   4 3 1 2 0 34 42
4 ZUGARRALDE (Galarza)   3 3 0 3 0 28 54
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Alzueta)
  • ALZUETA SAGASETA, M.
4  - 18 ZUGARRALDE (Urmeneta)
  • URMENETA AMAT, H.
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Galarza)
  • GALARZA ARZA, E.
18  - 14 ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Galarza)
  • GALARZA ARZA, E.
9  - 18 ZUGARRALDE (Urmeneta)
  • URMENETA AMAT, H.
2019/10/05
09:30
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
18  - 4 ZUGARRALDE (Alzueta)
  • ALZUETA SAGASETA, M.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Urmeneta)
  • URMENETA AMAT, H.
18  - 4 ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Alzueta)
  • ALZUETA SAGASETA, M.
7  - 18 OBERENA (Galarza)
  • GALARZA ARZA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Urmeneta)   6 3 3 0 0 54 17
2 OBERENA (Galarza)   5 3 2 1 0 45 39
3 ESTERIBAR (Santesteban)   4 3 1 2 0 36 40
4 ZUGARRALDE (Alzueta)   3 3 0 3 0 15 54
Multzoa: Ñ TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Huici)
2019/09/28
16:00
Zubiri - Polideportivo Rebote ESTERIBAR (Zelaia)
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
8  - 18 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE OTAMENDI, D.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Huici)
  • HUICI DELGADO, O.
12  - 18 ESTERIBAR (Zelaia)
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
2019/10/05
-
- Descanso   OBERENA (Hualde)
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- ESTERIBAR (Zelaia)   Descanso
2019/10/12
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE OTAMENDI, D.
18  - 14 ZUGARRALDE (Huici)
  • HUICI DELGADO, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Hualde)   4 2 2 0 0 36 22
2 ESTERIBAR (Zelaia)   3 2 1 1 0 26 30
3 ZUGARRALDE (Huici)   2 2 0 2 0 26 36