Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA KIMU 3.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, M.
15  - 18 AUÑAMENDI (Ekisoain)
  • EKISOAIN REMIRO, O.
2019/09/28
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (E. Garcia)
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
7  - 18 OBERENA (Iriarte)
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (E. Garcia)
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
17  - 18 AUÑAMENDI (Ekisoain)
  • EKISOAIN REMIRO, O.
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Iriarte)
  • IRIARTE MURILLO, I.
18  - 12 AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, M.
 Deialdia 3
2019/10/12
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ekisoain)
  • EKISOAIN REMIRO, O.
6  - 18 OBERENA (Iriarte)
  • IRIARTE MURILLO, I.
2019/10/12
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, M.
18  - 16 ESTERIBAR (E. Garcia)
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Iriarte)   6 3 3 0 0 54 25
2 AUÑAMENDI (Ekisoain)   5 3 2 1 0 42 50
3 AUÑAMENDI (Murillo)   4 3 1 2 0 45 52
4 ESTERIBAR (E. Garcia)   3 3 0 3 0 40 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Astibia) RETIRADO
  • ASTIBIA OTXOA, H.
  ESTERIBAR (Villanueva)
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
2019/09/28
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Iriarte)
  • IRIARTE BIURRARENA, X.
11  - 18 AUÑAMENDI (Urrutia)
  • URRUTIA OROZ, M.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Iriarte)
  • IRIARTE BIURRARENA, X.
13  - 18 ESTERIBAR (Villanueva)
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
2019/10/05
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Urrutia)
  • URRUTIA OROZ, M.
  OBERENA (Astibia) RETIRADO
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- OBERENA (Astibia) RETIRADO   AUÑAMENDI (Iriarte)
2019/10/12
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Villanueva)
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
18  - 7 AUÑAMENDI (Urrutia)
  • URRUTIA OROZ, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Villanueva)   4 2 2 0 0 36 20
2 AUÑAMENDI (Urrutia)   3 2 1 1 0 25 29
3 AUÑAMENDI (Iriarte)   2 2 0 2 0 24 36
4 OBERENA (Astibia) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Iriarte)
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
16  - 18 OBERENA (Garriz)
  • GARRIZ OROZ, O.
2019/09/28
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (Señas)
  • SEÑAS IRIBARREN, I.
18  - 8 AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA MAISTERRA, I.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Garriz)
  • GARRIZ OROZ, O.
18  - 17 ESTERIBAR (Señas)
  • SEÑAS IRIBARREN, I.
2019/10/05
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Iriarte)
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
18  - 1 AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA MAISTERRA, I.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA MAISTERRA, I.
16  - 18 OBERENA (Garriz)
  • GARRIZ OROZ, O.
2019/10/12
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Señas)
  • SEÑAS IRIBARREN, I.
18  - 0 * ARDOI (Iriarte)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Garriz)   6 3 3 0 0 54 49
2 ESTERIBAR (Señas)   5 3 2 1 0 53 26
3 ARDOI (Iriarte)   3 3 1 1 1 34 37
4 AUÑAMENDI (Pedroarena)   3 3 0 3 0 25 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Echeverri)
  • ECHEVERRI OLLO, H.
8  - 18 BARAÑAIN (Iraizoz)
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Erroz)
  • ERROZ OLAIZ, X.
18  - 14 ESTERIBAR (Gutierrez)
  • GUTIERREZ BERDUQUE, J.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:30
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (Gutierrez)
  • GUTIERREZ BERDUQUE, J.
0  - 18 OBERENA (Echeverri)
  • ECHEVERRI OLLO, H.
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Erroz)
  • ERROZ OLAIZ, X.
18  - 16 BARAÑAIN (Iraizoz)
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
 Deialdia 3
2019/10/12
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Echeverri)
  • ECHEVERRI OLLO, H.
15  - 18 ULTZAMA (Erroz)
  • ERROZ OLAIZ, X.
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Iraizoz)
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
18  - 10 ESTERIBAR (Gutierrez)
  • GUTIERREZ BERDUQUE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Erroz)   6 3 3 0 0 54 45
2 BARAÑAIN (Iraizoz)   5 3 2 1 0 52 36
3 OBERENA (Echeverri)   4 3 1 2 0 41 36
4 ESTERIBAR (Gutierrez)   3 3 0 3 0 24 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Gartziandia)
  • GARTZANDIA MONEO, A.
18  - 7 BARAÑAIN (E. Perez)
  • PEREZ LUMBRERAS, E.
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Etxarri)
  • ETXARRI RIPALDA, M.
12  - 18 ULTZAMA (Etxepare)
  • ETXEPARE GONZALEZ, M.
 Deialdia 2
2019/10/04
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Etxarri)
  • ETXARRI RIPALDA, M.
18  - 9 BARAÑAIN (E. Perez)
  • PEREZ LUMBRERAS, E.
2019/10/04
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Etxepare)
  • ETXEPARE GONZALEZ, M.
13  - 18 ABAXITABIDEA (Gartziandia)
  • GARTZANDIA MONEO, A.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Gartziandia)
  • GARTZANDIA MONEO, A.
18  - 13 ULTZAMA (Etxarri)
  • ETXARRI RIPALDA, M.
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (E. Perez)
  • PEREZ LUMBRERAS, E.
11  - 18 ULTZAMA (Etxepare)
  • ETXEPARE GONZALEZ, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ABAXITABIDEA (Gartziandia)   6 3 3 0 0 54 33
2 ULTZAMA (Etxepare)   5 3 2 1 0 49 41
3 ULTZAMA (Etxarri)   4 3 1 2 0 43 45
4 BARAÑAIN (E. Perez)   3 3 0 3 0 27 54
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (D.C. Pojoni)
  • POJONI, D.
18  - 17 SAN FRCO.JAVIER (D. Pojoni)
  • POJONI, D.
2019/09/28
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Fernandez)
  • FERNANDEZ ROCA, O.
11  - 18 SAN MIGUEL (Iglesias)
  • IGLESIAS TREBOL, V.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Fernandez)
  • FERNANDEZ ROCA, O.
3  - 18 SAN FRCO.JAVIER (D. Pojoni)
  • POJONI, D.
2019/10/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Iglesias)
  • IGLESIAS TREBOL, V.
2  - 18 SAN FRCO.JAVIER (D.C. Pojoni)
  • POJONI, D.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (D. Pojoni)
  • POJONI, D.
15  - 18 SAN MIGUEL (Iglesias)
  • IGLESIAS TREBOL, V.
2019/10/11
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (D.C. Pojoni)
  • POJONI, D.
18  - 1 SAN MIGUEL (Fernandez)
  • FERNANDEZ ROCA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (D.C. Pojoni)   6 3 3 0 0 54 20
2 SAN MIGUEL (Iglesias)   5 3 2 1 0 38 44
3 SAN FRCO.JAVIER (D. Pojoni)   4 3 1 2 0 50 39
4 SAN MIGUEL (Fernandez)   3 3 0 3 0 15 54
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, R.
13  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Miquelez)
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
2019/09/27
18:00
Larrión - Municipal SAN MIGUEL (Garraza)
  • GARRAZA OSTA, M.
2  - 18 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Larrión - Municipal SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
18  - 2 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, R.
2019/10/05
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garraza)
  • GARRAZA OSTA, M.
5  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Miquelez)
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, R.
18  - 4 SAN MIGUEL (Garraza)
  • GARRAZA OSTA, M.
2019/10/12
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Miquelez)
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
18  - 4 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Miquelez)   6 3 3 0 0 54 22
2 SAN MIGUEL (Vidan)   5 3 2 1 0 40 22
3 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)   4 3 1 2 0 33 40
4 SAN MIGUEL (Garraza)   3 3 0 3 0 11 54
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
18  - 13 ARDOI (Martinez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
2019/09/28
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
18  - 9 SAN MIGUEL (Garaio)
  • GARAIO ZABALZA, A.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
18  - 3 SAN MIGUEL (Garaio)
  • GARAIO ZABALZA, A.
2019/10/05
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Martinez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
18  - 10 SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Larrión - Municipal SAN MIGUEL (Garaio)
  • GARAIO ZABALZA, A.
6  - 18 ARDOI (Martinez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
10  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)   6 3 3 0 0 54 26
2 ARDOI (Martinez)   5 3 2 1 0 49 34
3 SAN MIGUEL (Pascual)   4 3 1 2 0 38 45
4 SAN MIGUEL (Garaio)   3 3 0 3 0 18 54
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Etxeberria)
  • ETXEBERRIA URRA, O.
18  - 10 ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
2019/09/28
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Viana)
  • VIANA ZELAIETA, G.
18  - 9 AURRERA (Imaz)
  • IMAZ EZKURRA, I.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Etxeberria)
  • ETXEBERRIA URRA, O.
18  - 0 * AURRERA (Imaz)
*Equipo no presentado
2019/10/05
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
10  - 18 LARRAUN (Viana)
  • VIANA ZELAIETA, G.
 Deialdia 3
2019/10/08
17:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Viana)
  • VIANA ZELAIETA, G.
18  - 10 IRURTZUN (Etxeberria)
  • ETXEBERRIA URRA, O.
2019/10/13
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Imaz)
  • IMAZ EZKURRA, I.
12  - 18 ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Viana)   6 3 3 0 0 54 29
2 IRURTZUN (Etxeberria)   5 3 2 1 0 46 28
3 ARAXES (Sotil)   4 3 1 2 0 38 48
4 AURRERA (Imaz)   2 2 0 2 1 21 54
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Goñi)
  • GOÑI MARTINIKORENA, I.
18  - 17 LARRAUN (Eizagirre)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
2019/09/29
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Iturbe)
  • ITURBE SAENZ, A.
4  - 18 PILOTAJAUKU (Lanza)
  • LANZA LARREA, U.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Lanza)
  • LANZA LARREA, U.
18  - 17 ARAXES (Goñi)
  • GOÑI MARTINIKORENA, I.
2019/10/06
09:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Iturbe)
  • ITURBE SAENZ, A.
7  - 18 LARRAUN (Eizagirre)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
 Deialdia 3
2019/10/08
17:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Eizagirre)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
13  - 18 PILOTAJAUKU (Lanza)
  • LANZA LARREA, U.
2019/10/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Goñi)
  • GOÑI MARTINIKORENA, I.
18  - 0 * AURRERA (Iturbe)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PILOTAJAUKU (Lanza)   6 3 3 0 0 54 34
2 ARAXES (Goñi)   5 3 2 1 0 53 35
3 LARRAUN (Eizagirre)   4 3 1 2 0 48 43
4 AURRERA (Iturbe)   2 3 0 2 1 11 54
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja)
  • OREJA ALTUNA, E.
18  - 4 BARAÑAIN (I. Perez)
  • PEREZ LUNBRERAS, I.
2019/09/28
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte)
  • IRIARTE MITXELENA, K.
18  - 12 ARDOI (Fernandez)
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Fernandez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
10  - 18 ARAXES (Oreja)
  • OREJA ALTUNA, E.
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Iriarte)
  • IRIARTE MITXELENA, K.
18  - 6 BARAÑAIN (I. Perez)
  • PEREZ LUNBRERAS, I.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja)
  • OREJA ALTUNA, E.
18  - 12 LARRAUN (Iriarte)
  • IRIARTE MITXELENA, K.
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (I. Perez)
  • PEREZ LUNBRERAS, I.
6  - 18 ARDOI (Fernandez)
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAXES (Oreja)   6 3 3 0 0 54 26
2 LARRAUN (Iriarte)   5 3 2 1 0 48 36
3 ARDOI (Fernandez)   4 3 1 2 0 40 42
4 BARAÑAIN (I. Perez)   3 3 0 3 0 16 54