Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALETA LARRUZ BIGARREN MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/21
10:00
Pamplona - San Juan OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA SANZ, X.
10  - 20 SAN JUAN (Lizoain)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
2019/09/21
10:00
Pamplona - San Juan TENIS (San Martin)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
20  - 10 TENIS (Asian)
  • ASIAIN URMENETA, I.
 Deialdia 2
2019/09/21
16:00
Pamplona - Frontón Labrit TENIS (San Martin)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
20  - 17 SAN JUAN (Lizoain)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
2019/09/21
16:00
Pamplona - Frontón Labrit TENIS (Asian)
  • ASIAIN URMENETA, I.
9  - 20 OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA SANZ, X.
 Deialdia 3
2019/09/22
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 SAN JUAN (Lizoain)
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
20  - 11 TENIS (Asian)
  • ASIAIN URMENETA, I.
2019/09/22
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA SANZ, X.
20  - 15 TENIS (San Martin)
  • SAN MARTIN MARTINEZ-BAYARRI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Lizoain)   5 3 2 1 0 57 41
2 TENIS (San Martin)   5 3 2 1 0 55 47
3 OBERENA (Andueza)   5 3 2 1 0 50 44
4 TENIS (Asian)   3 3 0 3 0 30 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/21
10:00
Pamplona - San Juan OBERENA (Redmond)
  • REDMOND BELDA, C.
20  - 15 LARRAINA (Amatriain)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2019/09/21
10:00
Pamplona - San Juan TENIS (Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
8  - 20 SAN JUAN (Ibarra)
  • IBARRA MURILLO, M.
 Deialdia 2
2019/09/21
16:00
Pamplona - Frontón Labrit TENIS (Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
16  - 20 LARRAINA (Amatriain)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2019/09/21
16:00
Pamplona - Frontón Labrit SAN JUAN (Ibarra)
  • IBARRA MURILLO, M.
20  - 17 OBERENA (Redmond)
  • REDMOND BELDA, C.
 Deialdia 3
2019/09/22
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 LARRAINA (Amatriain)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
15  - 20 SAN JUAN (Ibarra)
  • IBARRA MURILLO, M.
2019/09/22
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Redmond)
  • REDMOND BELDA, C.
20  - 3 TENIS (Goyen)
  • GOYEN SAGÜES, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Ibarra)   6 3 3 0 0 60 40
2 OBERENA (Redmond)   5 3 2 1 0 57 38
3 LARRAINA (Amatriain)   4 3 1 2 0 50 56
4 TENIS (Goyen)   3 3 0 3 0 27 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/21
10:00
Pamplona - San Juan OBERENA (Fernandez)   LARRAINA (Maisterra) ELIMINADO
2019/09/21
10:00
Pamplona - San Juan TENIS (Garcia De Eulate)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
14  - 20 AMAYA (Goñi)
  • GOÑI ARTETA, O.
 Deialdia 2
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Garcia De Eulate)   LARRAINA (Maisterra) ELIMINADO
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Goñi)
  • GOÑI ARTETA, O.
20  - 11 OBERENA (Fernandez)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
 Deialdia 3
2019/09/22
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 LARRAINA (Maisterra) ELIMINADO   AMAYA (Goñi)
2019/09/22
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fernandez)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
20  - 11 TENIS (Garcia De Eulate)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Goñi)   4 2 2 0 0 40 25
2 OBERENA (Fernandez)   3 2 1 1 0 31 31
3 TENIS (Garcia De Eulate)   2 2 0 2 0 25 40
4 LARRAINA (Maisterra) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Alonso) ELIMINADO
  • ALONSO CAÑOS, J.
  LARRAINA (Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan TENIS (Gaztambide)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
20  - 18 SAN JUAN (Paniagua)
  • PANIAGUA GALLEGO, A.
 Deialdia 2
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Gaztambide)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
20  - 19 LARRAINA (Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan SAN JUAN (Paniagua)   OBERENA (Alonso) ELIMINADO
 Deialdia 3
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan LARRAINA (Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
20  - 15 SAN JUAN (Paniagua)
  • PANIAGUA GALLEGO, A.
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan OBERENA (Alonso) ELIMINADO   TENIS (Gaztambide)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Gaztambide)   4 2 2 0 0 40 37
2 LARRAINA (Gonzalez)   3 2 1 1 0 39 35
3 SAN JUAN (Paniagua)   2 2 0 2 0 33 40
4 OBERENA (Alonso) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Muru) RETIRADO   LARRAINA (Benito) ELIMINADO
2019/09/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Moriones)
  • MORIONES ESEVERRI, I.
20  - 15 AMAYA (Esparza)
  • ESPARZA AYAPE, A.
 Deialdia 2
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Moriones)   LARRAINA (Benito) ELIMINADO
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Esparza)   OBERENA (Muru) RETIRADO
 Deialdia 3
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan LARRAINA (Benito) ELIMINADO   AMAYA (Esparza)
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan OBERENA (Muru) RETIRADO   TENIS (Moriones)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Moriones)   2 1 1 0 0 20 15
2 AMAYA (Esparza)   1 1 0 1 0 15 20
3 LARRAINA (Benito) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
4 OBERENA (Muru) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 TENIS (Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
9  - 20 TENIS (Armendariz)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
2019/09/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Pérez)
  • PEREZ GARCIA, M.
20  - 10 LARRAINA (Aguirre)
  • AGUIRRE ERASO, J.
 Deialdia 2
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Pérez)
  • PEREZ GARCIA, M.
20  - 7 TENIS (Armendariz)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
2019/09/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 LARRAINA (Aguirre)
  • AGUIRRE ERASO, J.
20  - 19 TENIS (Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
 Deialdia 3
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan TENIS (Armendariz)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
15  - 20 LARRAINA (Aguirre)
  • AGUIRRE ERASO, J.
2019/09/22
10:00
Pamplona - San Juan TENIS (Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
7  - 20 OBERENA (Pérez)
  • PEREZ GARCIA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Pérez)   6 3 3 0 0 60 24
2 LARRAINA (Aguirre)   5 3 2 1 0 50 54
3 TENIS (Armendariz)   4 3 1 2 0 42 49
4 TENIS (Escala)   3 3 0 3 0 35 60