Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA GAZTE 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
  ARDOI (RETIRADO)
  • AYAPE AMEZQUETA, M.
  • PEREZ SISTIAGA, I.
2019/01/19
-
- Descanso   ERASO
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
22  - 14 SAN MIGUEL B
  • FERNANDEZ DE ARROYABE VELASCO, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
 Deialdia 2
2019/01/26
-
- ARDOI (RETIRADO)   Descanso
2019/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • FERNANDEZ DE ARROYABE VELASCO, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
20  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2019/01/26
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • LARRAÑAGA FERNANDEZ, A.
  • URRA GARCIA, A.
22  - 15 SAN MIGUEL A
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
 Deialdia 3
2019/02/01
17:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
22  - 9 ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • LARRAÑAGA FERNANDEZ, A.
2019/02/01
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (RETIRADO)   SAN MIGUEL B
2019/02/02
-
- Descanso   SAN MIGUEL A
 Deialdia 4
2019/02/09
-
- Descanso   SAN MIGUEL B
2019/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
22  - 13 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
2019/02/09
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO   ARDOI (RETIRADO)
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- ARDOI (RETIRADO)   SAN MIGUEL A
2019/02/16
-
- P.P.SAN SEBASTIAN   Descanso
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • FERNANDEZ DE ARROYABE VELASCO, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
11  - 22 ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • LARRAÑAGA FERNANDEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN   5 3 2 1 0 57 51
2 SAN MIGUEL A   5 3 2 1 0 59 49
3 ERASO   5 3 2 1 0 53 48
4 SAN MIGUEL B   3 3 0 3 0 45 66
5 ARDOI (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B (REIRADO)
  • ALASTUEY USTES, O.
  • OTONDO CILVETI, M.
  HUARTE
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
2019/01/19
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • ADOT ESCUJURI, A.
  • AZANZA BURUSCO, I.
11  - 22 ERREKA B
  • TELLETXEA IRATZOKI, X.
  • BUENO BARBARIN, E.
2019/01/19
11:15
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • FAVA ARACAMA, O.
  • ZULAIKA VILLANUEBA, I.
18  - 22 BARAÑAIN B
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
16  - 22 BETI ONAK
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • ROMERO ACEDO, A.
2019/01/26
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN B
  • GARCES RUIZ, M.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
22  - 4 MENDILLORRI
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • BACAICOA SANCHEZ, G.
2019/01/26
-
- ERREKA B   OBERENA B (REIRADO)
 Deialdia 3
2019/02/02
-
- OBERENA B (REIRADO)   BETI ONAK
2019/02/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • BACAICOA SANCHEZ, G.
  • ADOT ESCUJURI, A.
9  - 22 HUARTE
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
2019/02/02
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, E.
  • TELLETXEA IRATZOKI, X.
4  - 22 BARAÑAIN B
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
22  - 16 ERREKA B
  • TELLETXEA IRATZOKI, X.
  • BUENO BARBARIN, E.
2019/02/09
-
- OBERENA B (REIRADO)   BARAÑAIN B
2019/02/09
11:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • FAVA ARACAMA, O.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
22  - 2 MENDILLORRI
  • ADOT ESCUJURI, A.
  • BACAICOA SANCHEZ, G.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- MENDILLORRI   OBERENA B (REIRADO)
2019/02/16
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN B
  • CAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
22  - 14 HUARTE
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
2019/02/16
18:30
Legasa - Legasa ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, E.
  • TELLETXEA IRATZOKI, X.
6  - 22 BETI ONAK
  • ROMERO ACEDO, A.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAÑAIN B   8 4 4 0 0 88 40
2 BETI ONAK   7 4 3 1 0 84 46
3 HUARTE   6 4 2 2 0 74 69
4 ERREKA B   5 4 1 3 0 48 77
5 MENDILLORRI   4 4 0 4 0 26 88
6 OBERENA B (REIRADO)   0 0 0 0 0 0 0