Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KADETE 3.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ORTIGOSA ELORZ, A.
  • HERREROS VEGA, A.
18  - 22 SAN MIGUEL F
  • LOAIZA SALTO, D.
  • ARRUTI ARRONDO, A.
2019/01/19
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • MINA ANDRES, J.
  • LASA ARTETA, A.
22  - 0 * AMESKOA
*Equipo no presentado
2019/01/19
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • HUALDE SAEZ, O.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
17  - 22 ARDOI B
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
  • SARRIA LOPEZ, J.
 Deialdia 2
2019/01/25
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SARRIA LOPEZ, J.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
22  - 18 MENDILLORRI
  • LASA ARTETA, A.
  • MINA ANDRES, J.
2019/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • ARRUTI ARRONDO, A.
  • LOAIZA SALTO, D.
0  - 22 BERRIOZAR B
  • HUALDE SAEZ, O.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
2019/01/26
10:30
Eulate - Eulate AMESKOA
  • CENGOTITABENGOA ELIZONDO, A.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
22  - 12 SAN MIGUEL C
  • HERREROS VEGA, A.
  • ORTIGOSA ELORZ, A.
 Deialdia 3
2019/02/01
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • ARMENDARIZ ALONSO, M.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
22  - 11 SAN MIGUEL F
  • ARRUTI ARRONDO, A.
  • LOAIZA SALTO, D.
2019/02/02
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • HUALDE SAEZ, O.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
22  - 5 AMESKOA
  • CENGOTITABENGOA ELIZONDO, A.
  • RUIZ DIAZ, A.
2019/02/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • ORIA CAMEO, J.
  • MINA ANDRES, J.
14  - 22 SAN MIGUEL C
  • ORTIGOSA ELORZ, A.
  • HERREROS VEGA, A.
 Deialdia 4
2019/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ORTIGOSA ELORZ, A.
12  - 22 BERRIOZAR B
  • HUALDE SAEZ, O.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
2019/02/09
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI
  • MINA ANDRES, J.
  • LASA ARTETA, A.
22  - 0 * SAN MIGUEL F
*Equipo no presentado
2019/02/09
10:30
Eulate - Eulate AMESKOA
  • CENGOTITABENGOA ELIZONDO, A.
  • RUIZ DIAZ, A.
22  - 16 ARDOI B
  • SARRIA LOPEZ, J.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
 Deialdia 5
2019/02/15
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SARRIA LOPEZ, J.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
20  - 22 SAN MIGUEL C
  • ORTIGOSA ELORZ, A.
  • HERREROS VEGA, A.
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • LOAIZA SALTO, D.
  • ARRUTI ARRONDO, A.
10  - 22 AMESKOA
  • RUIZ DIAZ, A.
  • CENGOTITABENGOA ELIZONDO, A.
2019/02/16
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • HUALDE SAEZ, O.
  • GARCIA ETXEONDO, X.
22  - 8 MENDILLORRI
  • MINA ANDRES, J.
  • LASA ARTETA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERRIOZAR B   9 5 4 1 0 105 47
2 ARDOI B   8 5 3 2 0 102 90
3 MENDILLORRI   7 5 2 3 0 84 66
4 SAN MIGUEL C   7 5 2 3 0 86 100
5 AMESKOA   7 5 3 1 1 71 82
6 SAN MIGUEL F   5 4 1 3 1 43 106
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
-
- BORTZIRIAK B (RETIRADO)   ZUGARRALDE D
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • LOPEZ BAKEDANO, A.
  • ESTRADA MARCO, A.
10  - 22 SAN MIGUEL E
  • SUESCUN RAMBLA, I.
  • PEREZ ECHEVERRIA, N.
2019/01/19
12:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN C
  • BAKAIKOA ASIAIN, I.
  • MAYO ETXEBERRIA, A.
22  - 2 BERRIOZAR C
  • ASTRAIN TOMEY, I.
  • ARNESTO BERRUEZO, O.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • BLANCO ELIZAGARAY, H.
  • ARIZKUREN LOPEZ, J.
3  - 22 BARAÑAIN C
  • BAKAIKOA ASIAIN, I.
  • MAYO ETXEBERRIA, A.
2019/01/26
-
- SAN MIGUEL E   BORTZIRIAK B (RETIRADO)
2019/01/26
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
*Equipo no presentado
0 *  - 22 SAN MIGUEL D
 Deialdia 3
2019/02/02
-
- BORTZIRIAK B (RETIRADO)   BARAÑAIN C
2019/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • SUESCUN RAMBLA, I.
  • PEREZ ECHEVERRIA, N.
22  - 7 BERRIOZAR C
  • ASTRAIN TOMEY, I.
  • ARNESTO BERRUEZO, O.
2019/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • LOPEZ BAKEDANO, A.
  • ESTRADA MARCO, A.
22  - 14 ZUGARRALDE D
  • ARIZKUREN LOPEZ, J.
  • BLANCO ELIZAGARAY, H.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • BLANCO ELIZAGARAY, H.
  • ARIZKUREN LOPEZ, J.
14  - 22 SAN MIGUEL E
  • SUESCUN RAMBLA, I.
  • PEREZ ECHEVERRIA, N.
2019/02/09
-
- BORTZIRIAK B (RETIRADO)   BERRIOZAR C
2019/02/09
12:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN C
  • MAYO ETXEBERRIA, A.
  • BAKAIKOA ASIAIN, I.
22  - 13 SAN MIGUEL D
  • LOPEZ BAKEDANO, A.
  • ESTRADA MARCO, A.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- SAN MIGUEL D   BORTZIRIAK B (RETIRADO)
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • SUESCUN RAMBLA, I.
  • PEREZ ECHEVERRIA, N.
22  - 1 BARAÑAIN C
  • MAYO ETXEBERRIA, A.
  • BAKAIKOA ASIAIN, I.
2019/02/16
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • ASTRAIN TOMEY, I.
  • ARNESTO BERRUEZO, O.
22  - 18 ZUGARRALDE D
  • ARIZKUREN LOPEZ, J.
  • BLANCO ELIZAGARAY, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL E   8 4 4 0 0 88 32
2 BARAÑAIN C   7 4 3 1 0 67 40
3 SAN MIGUEL D   6 4 2 2 0 67 58
4 BERRIOZAR C   4 4 1 2 1 31 84
5 ZUGARRALDE D   4 4 0 4 0 49 88
6 BORTZIRIAK B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0