Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA HAUR 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
17:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
  • YANIZ CIDRIAIN, I.
18  - 5 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
2019/01/18
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A (RETIRADO)   SAN MIGUEL D
2019/01/19
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
18  - 5 ERASO C
  • ORTEGO URRA, I.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
 Deialdia 2
2019/01/25
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   SAN MIGUEL A (RETIRADO)
2019/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • HORTALEZA DIAZ DE CERIO, A.
  • ARMAÑANZAS AOIZ, A.
4  - 18 ERASO A
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
2019/01/26
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO C
  • ORTEGO URRA, I.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
4  - 18 SAN FRCO.JAVIER B
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
  • YANIZ CIDRIAIN, I.
 Deialdia 3
2019/02/01
-
- SAN FRCO.JAVIER B   SAN MIGUEL A (RETIRADO)
2019/02/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO C
*Equipo no presentado
0 *  - 18 SAN MIGUEL D
2019/02/02
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
18  - 14 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
 Deialdia 4
2019/02/08
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • YANIZ CIDRIAIN, I.
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
18  - 1 SAN MIGUEL D
  • HORTALEZA DIAZ DE CERIO, A.
  • ARMAÑANZAS AOIZ, A.
2019/02/09
-
- SAN MIGUEL A (RETIRADO)   ERASO A
2019/02/09
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
18  - 3 ERASO C
  • DIMITROV AGUILAR, A.
  • ORTEGO URRA, I.
 Deialdia 5
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • HORTALEZA DIAZ DE CERIO, A.
  • ARMAÑANZAS AOIZ, A.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LEGARDA UGALDEBERE, E.
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
2019/02/16
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO C   SAN MIGUEL A (RETIRADO)
2019/02/16
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
  • JIMENEZ JIMENEZ, A.
12  - 18 SAN FRCO.JAVIER B
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
  • YANIZ CIDRIAIN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER B   8 4 4 0 0 72 22
2 ERASO A   7 4 3 1 0 66 41
3 P.P.SAN SEBASTIAN B   6 4 2 2 0 55 46
4 SAN MIGUEL D   5 4 1 3 0 30 54
5 ERASO C   3 3 0 3 1 12 72
6 SAN MIGUEL A (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • LACAR PACHECO, K.
  • MARITORENA TAPIA, A.
18  - 17 BORTZIRIAK C
  • ETXENIKE GUERRA, E.
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
2019/01/18
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
15  - 18 BORTZIRIAK A
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
2019/01/19
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
8  - 18 TXARUTA C
  • BIKONDO ARRETXEA, A.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
 Deialdia 2
2019/01/25
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
10  - 18 TXARUTA B
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
2019/01/25
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C
  • ETXENIKE GUERRA, E.
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
18  - 13 UMORE ONA
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
2019/01/26
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA C
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • BIKONDO ARRETXEA, A.
18  - 17 BORTZIRIAK B
  • LACAR PACHECO, K.
  • MARITORENA TAPIA, A.
 Deialdia 3
2019/02/01
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C
  • ETXENIKE GUERRA, E.
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
18  - 15 TXARUTA C
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • BIKONDO ARRETXEA, A.
2019/02/01
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • LACAR PACHECO, K.
  • MARITORENA TAPIA, A.
18  - 6 BORTZIRIAK A
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
2019/02/01
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
18  - 16 TXARUTA B
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
 Deialdia 4
2019/02/08
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
16  - 18 BORTZIRIAK C
  • ETXENIKE GUERRA, E.
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
2019/02/09
17:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
10  - 18 BORTZIRIAK B
  • LACAR PACHECO, K.
  • MARITORENA TAPIA, A.
2019/02/09
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
18  - 16 TXARUTA C
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • BIKONDO ARRETXEA, A.
 Deialdia 5
2019/02/15
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
  • ETXENIKE GUERRA, E.
18  - 5 TXARUTA B
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
2019/02/15
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • LACAR PACHECO, K.
  • MARITORENA TAPIA, A.
18  - 12 UMORE ONA
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
  • LEGARRETA ARANBURU, O.
2019/02/16
10:00
Irurita - Frontón Aranabia TXARUTA C
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • BIKONDO ARRETXEA, A.
18  - 5 BORTZIRIAK A
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK B   9 5 4 1 0 89 63
2 BORTZIRIAK C   9 5 4 1 0 89 67
3 TXARUTA C   8 5 3 2 0 85 66
4 UMORE ONA   7 5 2 3 0 76 86
5 TXARUTA B   6 5 1 4 0 57 82
6 BORTZIRIAK A   6 5 1 4 0 55 87
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
-
- Descanso   IRURTZUN
2019/01/19
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ANAUT OTXOTORENA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
3  - 18 LARRAUN A
  • NAVARRO MORIONES, L.
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
2019/01/19
16:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • GARMENDIA IMAZ, A.
  • AMADO ANDUEZA, U.
3  - 18 ARAXES
  • SOTIL MIKEO, J.
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
 Deialdia 2
2019/01/26
-
- LARRAUN A   Descanso
2019/01/26
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • SOTIL MIKEO, J.
18  - 8 AURRERA B
  • ANAUT OTXOTORENA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
2019/01/26
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN
  • MARKINA PEREZ, A.
  • ORTIZ EZKURRA, M.
16  - 18 ALDABIDE B
  • AMADO ANDUEZA, U.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
 Deialdia 3
2019/02/02
-
- Descanso   ALDABIDE B
2019/02/02
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • NAVARRO MORIONES, L.
  • GOLDARACENA HUICI, A.
9  - 18 ARAXES
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • SOTIL MIKEO, J.
2019/02/03
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ANAUT OTXOTORENA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
12  - 18 IRURTZUN
  • MARKINA PEREZ, A.
  • ORTIZ EZKURRA, M.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • GARMENDIA IMAZ, A.
  • AMADO ANDUEZA, U.
18  - 16 AURRERA B
  • ANAUT OTXOTORENA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
2019/02/09
-
- Descanso   ARAXES
2019/02/09
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN
  • ORTIZ EZKURRA, M.
  • MARKINA PEREZ, A.
10  - 18 LARRAUN A
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • NAVARRO MORIONES, L.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- AURRERA B   Descanso
2019/02/16
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • SOTIL MIKEO, J.
18  - 7 IRURTZUN
  • MARKINA PEREZ, A.
  • ORTIZ EZKURRA, M.
2019/02/16
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • NAVARRO MORIONES, L.
18  - 9 ALDABIDE B
  • AMADO ANDUEZA, U.
  • GARMENDIA IMAZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAXES   8 4 4 0 0 72 27
2 LARRAUN A   7 4 3 1 0 63 40
3 ALDABIDE B   6 4 2 2 0 48 68
4 IRURTZUN   5 4 1 3 0 51 66
5 AURRERA B   4 4 0 4 0 39 72
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • SAN SEBASTIAN SAENZ, I.
  • GONZALEZ LARRAYA, O.
5  - 18 HUARTE A
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
  • URRIZOLA GARCIA, O.
2019/01/19
-
- Descanso   ALDABIDE C
2019/01/19
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
8  - 18 AURRERA A
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE C
  • ARRETXE ARRIEGA, O.
  • RAZKIN LOPEZ, E.
11  - 18 LARRAUN B
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2019/01/26
-
- HUARTE A   Descanso
2019/01/26
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
18  - 4 ZUGARRALDE B
  • GONZALEZ LARRAYA, O.
  • SAN SEBASTIAN SAENZ, I.
 Deialdia 3
2019/02/01
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • SAN SEBASTIAN SAENZ, I.
  • GONZALEZ LARRAYA, O.
9  - 18 ALDABIDE C
  • ARRETXE ARRIEGA, O.
  • RAZKIN LOPEZ, E.
2019/02/01
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • URRIZOLA GARCIA, O.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
11  - 18 AURRERA A
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
2019/02/02
-
- Descanso   LARRAUN B
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE C
  • ARRETXE ARRIEGA, O.
  • RAZKIN LOPEZ, E.
18  - 15 HUARTE A
  • URRIZOLA GARCIA, O.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
2019/02/09
-
- Descanso   AURRERA A
2019/02/09
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
18  - 12 ZUGARRALDE B
  • SAN SEBASTIAN SAENZ, I.
  • GONZALEZ LARRAYA, O.
 Deialdia 5
2019/02/15
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 17 LARRAUN B
  • GALARZA NOGUERA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
2019/02/15
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
18  - 4 ALDABIDE C
  • LIZARRAGA PELEGRIN, I.
  • RAZKIN LOPEZ, E.
2019/02/16
-
- ZUGARRALDE B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA A   8 4 4 0 0 72 27
2 LARRAUN B   6 4 2 2 0 61 59
3 HUARTE A   6 4 2 2 0 62 58
4 ALDABIDE C   6 4 2 2 0 51 60
5 ZUGARRALDE B   4 4 0 4 0 30 72
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • MENDIBURU ETXENIKE, A.
  • SALSAMENDI SILVA, L.
12  - 18 OBERENA C
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
2019/01/19
-
- Descanso   ESTERIBAR A
2019/01/19
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • ASTRAIN, B.
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 4 ULTZAMA B
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • ECHENIQUE ARINA, J.
 Deialdia 2
2019/01/26
-
- OBERENA C   Descanso
2019/01/26
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • BARBARIN LEGRA, J.
  • MAYA ERASO, E.
7  - 18 ULTZAMA A
  • ASTRAIN, B.
  • BARBERENA JUBERA, M.
2019/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • ARANGOA LOGROÑO, A.
5  - 18 HUARTE B
  • MENDIBURU ETXENIKE, A.
  • SARRIES GOÑI, A.
 Deialdia 3
2019/02/01
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • BARBERENA ESCALA, J.
  • SARRIES GOÑI, A.
11  - 18 ESTERIBAR A
  • BARBARIN LEGRA, J.
  • MAYA ERASO, E.
2019/02/02
-
- Descanso   ULTZAMA A
2019/02/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • GALARZA ARZA, E.
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
18  - 9 ULTZAMA B
  • ECHENIQUE ARINA, J.
  • GAZKUE MENDIVE, A.
 Deialdia 4
2019/02/09
-
- Descanso   ULTZAMA B
2019/02/09
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • BARBARIN LEGRA, J.
  • MAYA ERASO, E.
4  - 18 OBERENA C
  • HUALDE OTAMENDI, D.
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
2019/02/10
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • ASTRAIN, B.
18  - 5 HUARTE B
  • SARRIES GOÑI, A.
  • BARBERENA ESCALA, J.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- HUARTE B   Descanso
2019/02/16
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • HUALDE OTAMENDI, D.
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
18  - 11 ULTZAMA A
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • ASTRAIN, B.
2019/02/16
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • ARANGOA LOGROÑO, A.
7  - 18 ESTERIBAR A
  • MAYA ERASO, E.
  • BARBARIN LEGRA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA C   8 4 4 0 0 72 36
2 ULTZAMA A   7 4 3 1 0 65 34
3 ESTERIBAR A   6 4 2 2 0 47 54
4 HUARTE B   5 4 1 3 0 46 59
5 ULTZAMA B   4 4 0 4 0 25 72
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
-
- Descanso   TXANTREA (RETIRADO)
2019/01/19
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • GLARIA BUENO, O.
  • GASTESI PALOMERO , J.
9  - 18 ZUGARRALDE C
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • URMENETA AMAT, H.
2019/01/19
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
6  - 18 BARAÑAIN
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
  • NAZABAL MARTINEZ DE ALBENIZ, J.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • URMENETA AMAT, H.
12  - 18 CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
2019/01/26
-
- TXANTREA (RETIRADO)   ARAMPILOTA A
2019/01/26
-
- BARAÑAIN   Descanso
 Deialdia 3
2019/02/02
-
- CANTOLAGUA   TXANTREA (RETIRADO)
2019/02/02
-
- Descanso   ARAMPILOTA A
2019/02/02
12:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
  • NAZABAL MARTINEZ DE ALBENIZ, J.
18  - 7 ZUGARRALDE C
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • URMENETA AMAT, H.
 Deialdia 4
2019/02/09
-
- Descanso   ZUGARRALDE C
2019/02/09
-
- TXANTREA (RETIRADO)   BARAÑAIN
2019/02/09
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • GLARIA BUENO, O.
  • GASTESI PALOMERO , J.
18  - 17 CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- ZUGARRALDE C   TXANTREA (RETIRADO)
2019/02/16
-
- CANTOLAGUA   Descanso
2019/02/16
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
  • NAZABAL MARTINEZ DE ALBENIZ, J.
18  - 2 ARAMPILOTA A
  • GASTESI PALOMERO , J.
  • GLARIA BUENO, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAÑAIN   6 3 3 0 0 54 15
2 CANTOLAGUA   4 3 1 2 0 41 48
3 ZUGARRALDE C   4 3 1 2 0 37 45
4 ARAMPILOTA A   4 3 1 2 0 29 53
5 TXANTREA (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A
  • LERGA IRISARRI, O.
  • MARTINEZ ANGOS, U.
18  - 14 SAN FRCO.JAVIER C
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • SIMON LARRAINZA, J.
2019/01/19
-
- Descanso   ERASO B
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • SUESCUN RAMBLA, O.
14  - 18 SAN MIGUEL B
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
 Deialdia 2
2019/01/26
-
- SAN FRCO.JAVIER C   Descanso
2019/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
18  - 7 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • CABALLERO GOIEN, U.
  • LERGA IRISARRI, O.
2019/01/26
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO B
  • ALONSO MARTINEZ, U.
  • ALBIZU SANZ, M.
18  - 10 SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • ULIBARRENA CIA, A.
 Deialdia 3
2019/02/01
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER C
  • SIMON LARRAINZA, J.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
9  - 18 SAN MIGUEL B
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2019/02/02
-
- Descanso   SAN MIGUEL C
2019/02/02
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A
  • LERGA IRISARRI, O.
  • MARTINEZ ANGOS, U.
18  - 8 ERASO B
  • ALBIZU SANZ, M.
  • ALONSO MARTINEZ, U.
 Deialdia 4
2019/02/09
-
- Descanso   SAN MIGUEL B
2019/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • SUESCUN RAMBLA, O.
6  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • MARTINEZ ANGOS, U.
  • CABALLERO GOIEN, U.
2019/02/09
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO B
  • ALONSO MARTINEZ, U.
  • ALBIZU SANZ, M.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER C
  • SIMON LARRAINZA, J.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
 Deialdia 5
2019/02/15
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER C
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • SIMON LARRAINZA, J.
18  - 10 SAN MIGUEL C
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • SUESCUN RAMBLA, O.
2019/02/16
-
- P.P.SAN SEBASTIAN A   Descanso
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
18  - 7 ERASO B
  • ALONSO MARTINEZ, U.
  • ALBIZU SANZ, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL B   8 4 4 0 0 72 37
2 P.P.SAN SEBASTIAN A   7 4 3 1 0 61 46
3 ERASO B   6 4 2 2 0 51 58
4 SAN FRCO.JAVIER C   5 4 1 3 0 53 64
5 SAN MIGUEL C   4 4 0 4 0 40 72