Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA HAUR 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/12
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
12  - 18 ERREKA B
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
2019/01/12
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
4  - 18 SAN FRCO.JAVIER A
  • CAMPOY MATUTE, A.
  • MIRANDA DURO, J.
 Deialdia 2
2019/01/18
17:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A
  • CAMPOY MATUTE, A.
  • MIRANDA DURO, J.
1  - 18 OBERENA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
2019/01/19
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
2  - 18 ERREKA B
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
 Deialdia 3
2019/01/26
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
18  - 2 TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
2019/01/26
10:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER A
  • CAMPOY MATUTE, A.
  • MIRANDA DURO, J.
 Deialdia 4
2019/02/01
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A
  • MIRANDA DURO, J.
  • CAMPOY MATUTE, A.
18  - 9 TXARUTA A
  • ITURRALDE OLAVE, A.
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
2019/02/02
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
4  - 18 OBERENA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
 Deialdia 5
2019/02/09
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
18  - 3 SAN FRCO.JAVIER A
  • CAMPOY MATUTE, A.
  • MIRANDA DURO, J.
2019/02/09
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • GARAÑO GASTESI, I.
18  - 2 TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
 Deialdia 6
2019/02/15
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A
  • MIRANDA DURO, J.
  • CAMPOY MATUTE, A.
6  - 18 ERREKA B
  • GARAÑO GASTESI, I.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
2019/02/16
10:00
Irurita - Frontón Aranabia TXARUTA A
  • ITURREGI ETXEBERRIA, H.
  • ITURRALDE OLAVE, A.
1  - 18 OBERENA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA A   11 6 5 1 0 102 29
2 ERREKA B   11 6 5 1 0 94 52
3 SAN FRCO.JAVIER A   8 6 2 4 0 58 85
4 TXARUTA A   6 6 0 6 0 20 108
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/12
11:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
*Equipo no presentado
0 *  - 18 OBERENA B
2019/01/12
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
15  - 18 ZUGARRALDE A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
 Deialdia 2
2019/01/19
16:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
18  - 9 OBERENA B
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
2019/01/19
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • SALCEDO CAMPION, H.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 9 ERREKA A
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
  • AGESTA MENDIBURU, A.
 Deialdia 3
2019/01/26
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
6  - 18 ZUGARRALDE A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
2019/01/26
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
  • AGESTA MENDIBURU, A.
8  - 18 ALDABIDE A
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
 Deialdia 4
2019/02/01
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • SALCEDO CAMPION, H.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
11  - 18 ALDABIDE A
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
2019/02/01
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
9  - 18 ERREKA A
  • AGESTA MENDIBURU, A.
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
 Deialdia 5
2019/02/09
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
13  - 18 ALDABIDE A
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
2019/02/09
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
  • AGESTA MENDIBURU, A.
8  - 18 ZUGARRALDE A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
 Deialdia 6
2019/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • SALCEDO CAMPION, H.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 7 OBERENA B
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
2019/02/16
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, H.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
18  - 13 ERREKA A
  • AGESTA MENDIBURU, A.
  • APEZETXEA APEZETXEA, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE A   11 6 5 1 0 105 72
2 ZUGARRALDE A   11 6 5 1 0 101 63
3 OBERENA B   7 6 1 5 0 62 90
4 ERREKA A   6 5 1 4 1 56 99