Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA KIMU 3.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
17:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • FLAMARIQUE ARIZMENDI, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
14  - 18 SAN MIGUEL I
  • YANCI VIDAN, A.
  • GARAIO ZABALZA, A.
2019/01/18
17:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER E
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • SANTAMARIA SAN VICENTE, A.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER F
  • GARCIA BAYO, X.
  • GARCIA AZNAL, A.
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
18  - 6 SAN MIGUEL H
  • MARQUINEZ SAN JUAN, U.
  • CASTAŅEDA ECHEVERRIA, E.
 Deialdia 2
2019/01/25
18:00
Larriķn - Municipal SAN MIGUEL H
  • MARQUINEZ SAN JUAN, U.
  • CASTAŅEDA ECHEVERRIA, E.
8  - 18 SAN FRCO.JAVIER E
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • SANTAMARIA SAN VICENTE, A.
2019/01/25
18:00
Larriķn - Municipal SAN MIGUEL I
  • YANCI VIDAN, A.
  • GARAIO ZABALZA, A.
14  - 18 SAN MIGUEL C
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
2019/01/25
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER F
  • GARCIA BAYO, X.
  • GARCIA AZNAL, A.
5  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • FLAMARIQUE ARIZMENDI, U.
  • MADARIAGA BONETA, I.
 Deialdia 3
2019/02/01
18:00
Larriķn - Municipal SAN MIGUEL H
  • MARQUINEZ SAN JUAN, U.
  • CASTAŅEDA ECHEVERRIA, E.
13  - 18 SAN MIGUEL I
  • YANCI VIDAN, A.
  • GARAIO ZABALZA, A.
2019/02/01
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER E
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • SANTAMARIA SAN VICENTE, A.
12  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MADARIAGA BONETA, I.
  • FLAMARIQUE ARIZMENDI, U.
2019/02/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
8  - 18 SAN FRCO.JAVIER F
  • GARCIA AZNAL, A.
  • GARCIA BAYO, X.
 Deialdia 4
2019/02/08
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER E
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • SANTAMARIA SAN VICENTE, A.
18  - 17 SAN MIGUEL I
  • YANCI VIDAN, A.
  • GARAIO ZABALZA, A.
2019/02/08
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER F
  • GARCIA BAYO, X.
  • GARCIA AZNAL, A.
18  - 9 SAN MIGUEL H
  • MARQUINEZ SAN JUAN, U.
  • CASTAŅEDA ECHEVERRIA, E.
2019/02/09
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MADARIAGA BONETA, I.
  • FLAMARIQUE ARIZMENDI, U.
4  - 18 SAN MIGUEL C
  • USUBIAGA ANTONA, A.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
 Deialdia 5
2019/02/15
16:00
Larriķn - Municipal SAN MIGUEL H
  • MARQUINEZ SAN JUAN, U.
  • CASTAŅEDA ECHEVERRIA, E.
4  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MADARIAGA BONETA, I.
  • FLAMARIQUE ARIZMENDI, U.
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
18  - 8 SAN FRCO.JAVIER E
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • SANTAMARIA SAN VICENTE, A.
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL I
  • YANCI VIDAN, A.
  • GARAIO ZABALZA, A.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER F
  • GARCIA AZNAL, A.
  • GARCIA BAYO, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL C   9 5 4 1 0 80 50
2 SAN MIGUEL I   8 5 3 2 0 85 75
3 P.P.SAN SEBASTIAN C   8 5 3 2 0 72 57
4 SAN FRCO.JAVIER E   8 5 3 2 0 74 73
5 SAN FRCO.JAVIER F   7 5 2 3 0 65 71
6 SAN MIGUEL H   5 5 0 5 0 40 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI D
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
18  - 15 SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
  • MARTINEZ MONES, J.
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • ARRASTIA MAULEON, A.
18  - 6 SAN MIGUEL G
  • GARRAZA OSTA, M.
  • LANA SAN MARTIN, A.
2019/01/19
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA B
  • CHAVEZ GARCIA, U.
  • GARTZANDIA MONEO, A.
18  - 12 LIZARJAI
  • JIMENEZ GRAVALOS, I.
  • JIMENEZ JIMENEZ, P.
 Deialdia 2
2019/01/25
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MONES, J.
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
4  - 18 ABAXITABIDEA B
  • CHAVEZ GARCIA, U.
  • PORTILLO LEZAUN, U.
2019/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL G
  • GARRAZA OSTA, M.
  • LANA SAN MARTIN, A.
4  - 18 ARDOI D
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
2019/01/26
10:30
ESTELLA - Municipal Lizarra LIZARJAI
*Equipo no presentado
0 *  - 18 SAN MIGUEL D
 Deialdia 3
2019/02/01
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
  • MARTINEZ MONES, J.
18  - 9 SAN MIGUEL G
  • GARRAZA OSTA, M.
  • LANA SAN MARTIN, A.
2019/02/01
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI D
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
13  - 18 LIZARJAI
  • JIMENEZ GRAVALOS, I.
  • JIMENEZ JIMENEZ, P.
2019/02/02
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA B
  • GARTZANDIA MONEO, A.
  • CHAVEZ GARCIA, U.
18  - 9 SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • ARRASTIA MAULEON, A.
 Deialdia 4
2019/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • ARRASTIA MAULEON, A.
18  - 11 ARDOI D
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
2019/02/09
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA B 18  - 3 SAN MIGUEL G
2019/02/09
10:30
ESTELLA - Municipal Lizarra LIZARJAI
  • JIMENEZ GRAVALOS, I.
  • JIMENEZ JIMENEZ, P.
13  - 18 SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
  • MARTINEZ MONES, J.
 Deialdia 5
2019/02/15
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER D
  • MARTINEZ MONES, J.
  • MARTINEZ MARRODAN, C.
18  - 17 SAN MIGUEL D
  • ECHEVERRIA MINDEGIA, F.
  • ARRASTIA MAULEON, A.
2019/02/15
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI D
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • IRIARTE BERRAONDO, I.
16  - 18 ABAXITABIDEA B
  • CHAVEZ GARCIA, U.
  • GARTZANDIA MONEO, A.
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL G
  • LANA SAN MARTIN, A.
  • GARRAZA OSTA, M.
4  - 18 LIZARJAI
  • JIMENEZ JIMENEZ, P.
  • JIMENEZ GRAVALOS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ABAXITABIDEA B   10 5 5 0 0 90 44
2 SAN FRCO.JAVIER D   8 5 3 2 0 73 75
3 SAN MIGUEL D   8 5 3 2 0 80 53
4 ARDOI D   7 5 2 3 0 76 73
5 LIZARJAI   6 4 2 2 1 61 71
6 SAN MIGUEL G   5 5 0 5 0 26 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/18
17:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER C
  • PEREZ ANSOTEGUI, H.
  • POJONI, D.
10  - 18 ABAXITABIDEA A
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
  • NUIN AIZPUN, K.
2019/01/19
-
- AMESKOA B (RETIRADO)   PAZ ZIGANDA A
2019/01/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • BERRUEZA SADABA, A.
  • IBAŅEZ ABAIGAR, A.
18  - 13 SAN MIGUEL F
  • LASA SANGUESA, E.
  • RADA ACEDO, L.
 Deialdia 2
2019/01/26
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
  • LASA SANGUESA, E.
9  - 18 SAN FRCO.JAVIER C
  • POJONI, D.
  • POJONI, D.
2019/01/26
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA A   AMESKOA B (RETIRADO)
2019/01/26
10:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ERBITI LEON, J.
  • ALBIZU ITURRI, U.
4  - 18 SAN MIGUEL E
  • BERRUEZA SADABA, A.
  • IBAŅEZ ABAIGAR, A.
 Deialdia 3
2019/02/01
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER C
  • PEREZ ANSOTEGUI, H.
  • POJONI, D.
18  - 3 PAZ ZIGANDA A
  • ERBITI LEON, J.
  • ALBIZU ITURRI, U.
2019/02/02
-
- AMESKOA B (RETIRADO)   SAN MIGUEL E
2019/02/02
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA A
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
  • NUIN AIZPUN, K.
18  - 15 SAN MIGUEL F
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
  • RADA ACEDO, L.
 Deialdia 4
2019/02/09
-
- AMESKOA B (RETIRADO)   SAN MIGUEL F
2019/02/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • BERRUEZA SADABA, A.
  • IBAŅEZ ABAIGAR, A.
17  - 18 SAN FRCO.JAVIER C
  • PEREZ ANSOTEGUI, H.
  • POJONI, D.
2019/02/09
12:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ERBITI LEON, J.
  • ALBIZU ITURRI, U.
5  - 18 ABAXITABIDEA A
  • NUIN AIZPUN, K.
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- SAN FRCO.JAVIER C   AMESKOA B (RETIRADO)
2019/02/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL F
  • LASA SANGUESA, E.
  • RADA ACEDO, L.
18  - 13 PAZ ZIGANDA A
  • ALBIZU ITURRI, U.
  • ERBITI LEON, J.
2019/02/16
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA A
  • NUIN AIZPUN, K.
  • INCIARTE CIAURRIZ, I.
18  - 14 SAN MIGUEL E
  • IBAŅEZ ABAIGAR, A.
  • BERRUEZA SADABA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ABAXITABIDEA A   8 4 4 0 0 72 44
2 SAN FRCO.JAVIER C   7 4 3 1 0 64 47
3 SAN MIGUEL E   6 4 2 2 0 67 53
4 SAN MIGUEL F   5 4 1 3 0 55 67
5 PAZ ZIGANDA A   4 4 0 4 0 25 72
6 AMESKOA B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
11:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A
  • JUAMPEREZ LARRAŅETA, A.
  • AINCIBURU JIMENEZ, M.
18  - 9 AUŅAMENDI D
  • PEDROARENA GARRALDA, M.
  • IRIARTE BIURRARENA, X.
2019/01/19
11:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI E   MENDILLORRI (RETIRADO)
2019/01/19
12:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • SANZ BEAUMONT, O.
  • ETXENIKE BEROIZ, N.
6  - 18 HUARTE C
  • ARGIBIDE GARDE, O.
  • PICABEA PADILLA, J.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • PICABEA PADILLA, J.
  • ARGIBIDE GARDE, O.
17  - 18 AUŅAMENDI E
  • IRIGOIEN GARMENDIA, A.
  • MURILLO ZORROZA, M.
2019/01/26
-
- MENDILLORRI (RETIRADO)   AUŅAMENDI A
2019/01/26
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI D
  • PEDROARENA GARRALDA, M.
  • IRIARTE BIURRARENA, X.
18  - 4 PAZ ZIGANDA B
  • SANZ BEAUMONT, O.
  • ETXENIKE BEROIZ, N.
 Deialdia 3
2019/02/02
-
- AUÑAMENDI D   MENDILLORRI (RETIRADO)
2019/02/02
12:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • SANZ BEAUMONT, O.
  • ETXENIKE BEROIZ, N.
18  - 14 AUŅAMENDI E
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
  • MURILLO ZORROZA, M.
2019/02/02
17:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A
  • AINCIBURU JIMENEZ, M.
  • JUAMPEREZ LARRAŅETA, A.
18  - 5 HUARTE C
  • PICABEA PADILLA, J.
  • ARGIBIDE GARDE, O.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • PICABEA PADILLA, J.
  • ARGIBIDE GARDE, O.
18  - 15 AUŅAMENDI D
  • PEDROARENA GARRALDA, M.
  • IRIARTE BIURRARENA, X.
2019/02/09
-
- PAZ ZIGANDA B   MENDILLORRI (RETIRADO)
2019/02/09
17:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI E
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
  • IRIGOIEN GARMENDIA, A.
8  - 18 AUŅAMENDI A
  • JUAMPEREZ LARRAŅETA, A.
  • AINCIBURU JIMENEZ, M.
 Deialdia 5
2019/02/16
-
- MENDILLORRI (RETIRADO)   HUARTE C
2019/02/16
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI D
  • IRIARTE BIURRARENA, X.
  • PEDROARENA GARRALDA, M.
18  - 4 AUŅAMENDI E
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
  • IRIGOIEN GARMENDIA, A.
2019/02/16
16:45
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A
  • AINCIBURU JIMENEZ, M.
  • JUAMPEREZ LARRAŅETA, A.
18  - 9 PAZ ZIGANDA B
  • SANZ BEAUMONT, O.
  • ETXENIKE BEROIZ, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUŅAMENDI A   8 4 4 0 0 72 31
2 HUARTE C   6 4 2 2 0 58 57
3 AUŅAMENDI D   6 4 2 2 0 60 44
4 PAZ ZIGANDA B   5 4 1 3 0 37 68
5 AUŅAMENDI E   5 4 1 3 0 44 71
6 MENDILLORRI (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
  • ARANGOA LOGROŅO, S.
18  - 8 ULTZAMA F
  • PEŅALVER LEITZA, K.
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
2019/01/19
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E
  • VERTIZ BABACE, N.
  • CELAYETA LAZCANO, M.
18  - 16 ULTZAMA E
  • ERROZ OLAIZ, X.
  • ETXARRI RIPALDA, M.
2019/01/19
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA F
  • ANDRESENA GRAJIRENA, H.
  • ZELAIETA ARTIEDA, M.
18  - 6 ERREKA G
  • GARTXITORENA ZABALETA, H.
  • AROCENA ILARREGI, L.
 Deialdia 2
2019/01/26
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA G
  • GARTXITORENA ZABALETA, H.
  • AROCENA ILARREGI, L.
6  - 18 ERREKA E
  • JAUREGUI FLORES, A.
  • CELAYETA LAZCANO, M.
2019/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F
  • ETXARRI RIPALDA, M.
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
3  - 18 ERREKA F
  • ZELAIETA ARTIEDA, M.
  • ANDRESENA GRAJIRENA, H.
2019/01/26
16:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
  • ERROZ OLAIZ, X.
1  - 18 ULTZAMA D
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
  • ARANGOA LOGROŅO, S.
 Deialdia 3
2019/02/01
18:30
Legasa - Legasa ERREKA G
  • GARTXITORENA ZABALETA, H.
  • AROCENA ILARREGI, L.
18  - 13 ULTZAMA F
  • ETXARRI RIPALDA, M.
  • PEŅALVER LEITZA, K.
2019/02/01
18:30
Legasa - Legasa ERREKA F
  • ANDRESENA GRAJIRENA, H.
  • ZELAIETA ARTIEDA, M.
18  - 8 ULTZAMA E
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
  • ERROZ OLAIZ, X.
2019/02/01
18:30
Legasa - Legasa ERREKA E
  • JAUREGUI FLORES, A.
  • CELAYETA LAZCANO, M.
18  - 6 ULTZAMA D
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
  • ARANGOA LOGROŅO, S.
 Deialdia 4
2019/02/09
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
  • ERROZ OLAIZ, X.
17  - 18 ERREKA G
  • AROCENA ILARREGI, L.
  • GARTXITORENA ZABALETA, H.
2019/02/09
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
  • ARANGOA LOGROŅO, S.
14  - 18 ERREKA F
  • ZELAIETA ARTIEDA, M.
  • ANDRESENA GRAJIRENA, H.
2019/02/09
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E
  • JAUREGUI FLORES, A.
  • CELAYETA LAZCANO, M.
18  - 2 ULTZAMA F
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
  • PEŅALVER LEITZA, K.
 Deialdia 5
2019/02/15
18:30
Legasa - Legasa ERREKA F
  • ANDRESENA GRAJIRENA, H.
  • ZELAIETA ARTIEDA, M.
8  - 18 ERREKA E
  • JAUREGUI FLORES, A.
  • CELAYETA LAZCANO, M.
2019/02/16
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
  • ETXARRI RIPALDA, M.
18  - 1 ULTZAMA E
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
  • ERROZ OLAIZ, X.
2019/02/16
18:30
Legasa - Legasa ERREKA G
  • GARTXITORENA ZABALETA, H.
  • AROCENA ILARREGI, L.
11  - 18 ULTZAMA D
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
  • ARANGOA LOGROŅO, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA E   10 5 5 0 0 90 38
2 ERREKA F   9 5 4 1 0 80 49
3 ULTZAMA D   8 5 3 2 0 74 56
4 ERREKA G   7 5 2 3 0 59 84
5 ULTZAMA F   6 5 1 4 0 44 73
6 ULTZAMA E   5 5 0 5 0 43 90
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/17
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN C
  • MUNARRIZ OROZ, I.
  • ESCUDERO GOMEZ, I.
18  - 10 ALDABIDE D
  • BERASTEGI ALBIZU, A.
  • SAEZ LOPEZ, A.
2019/01/19
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES C
  • SOTIL MIKEO, J.
  • ARRAZTIO ESTANGA, A.
15  - 18 LARRAUN D
  • SANTOS COBOS, I.
  • OLASCOAGA, M.
2019/01/19
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • LOYARTE OLANO, U.
  • LOYARTE OLANO, A.
17  - 18 AURRERA G
  • OTERMIN AIZPURU, U.
  • AZPIROZ ERBITI, A.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE D
  • REPARAZ ANABITARTE, E.
  • BERASTEGI ALBIZU, A.
18  - 13 AURRERA E
  • LOYARTE OLANO, U.
  • LOYARTE OLANO, A.
2019/01/26
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • SANTOS COBOS, I.
12  - 18 IRURTZUN C
  • NAGORE ONGAY, H.
  • ESCUDERO GOMEZ, I.
2019/01/26
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA G
  • OTERMIN AIZPURU, U.
  • AZPIROZ ERBITI, A.
5  - 18 ARAXES C
  • SOTIL MIKEO, J.
  • ARRAZTIO ESTANGA, A.
 Deialdia 3
2019/02/02
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES C
  • SOTIL MIKEO, J.
  • ARRAZTIO ESTANGA, A.
18  - 0 ALDABIDE D
  • REPARAZ ANABITARTE, E.
  • BERASTEGI ALBIZU, A.
2019/02/02
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN C
  • HUARTE NAVARRO, O.
  • ESCUDERO GOMEZ, I.
18  - 8 AURRERA E
  • LOYARTE OLANO, A.
  • LOYARTE OLANO, U.
2019/02/02
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • SANTOS COBOS, I.
18  - 1 AURRERA G
  • AZPIROZ ERBITI, A.
  • OTERMIN AIZPURU, U.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE D
  • REPARAZ ANABITARTE, E.
  • BERASTEGI ALBIZU, A.
18  - 15 LARRAUN D
  • SANTOS COBOS, I.
  • OLASCOAGA, M.
2019/02/08
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA E
  • LOYARTE OLANO, U.
  • LOYARTE OLANO, A.
16  - 18 ARAXES C
  • SOTIL MIKEO, J.
  • ARRAZTIO ESTANGA, A.
2019/02/09
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe IRURTZUN C
  • ESCUDERO GOMEZ, I.
  • NAGORE ONGAY, H.
18  - 7 AURRERA G
  • OTERMIN AIZPURU, U.
  • AZPIROZ ERBITI, A.
 Deialdia 5
2019/02/16
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES C
  • ARRAZTIO ESTANGA, A.
  • SOTIL MIKEO, J.
2  - 18 IRURTZUN C
  • NAGORE ONGAY, H.
  • ESCUDERO GOMEZ, I.
2019/02/16
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • OLASCOAGA, M.
  • SANTOS COBOS, I.
18  - 15 AURRERA E
  • LOYARTE OLANO, A.
  • LOYARTE OLANO, U.
2019/02/17
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA G
  • OTERMIN AIZPURU, U.
  • ALKORTA ORONOZ, O.
18  - 5 ALDABIDE D
  • REPARAZ ANABITARTE, E.
  • BERASTEGI ALBIZU, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN C   10 5 5 0 0 90 39
2 LARRAUN D   8 5 3 2 0 81 67
3 ARAXES C   8 5 3 2 0 71 57
4 AURRERA G   7 5 2 3 0 49 76
5 ALDABIDE D   7 5 2 3 0 51 82
6 AURRERA E   5 5 0 5 0 69 90
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
09:30
Pamplona - Oberena Frontķn 2 OBERENA G
  • RUBIO JARA, S.
  • ECHEVERRI OLLO, H.
6  - 18 ARDOI E
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
  • AGREDA HUARTE, X.
2019/01/19
16:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE E
  • ZELAIA GORROTXATEGI, U.
  • DUCAR GERRIKAGOITIA, J.
18  - 16 PILOTAJAUKU B
  • MARQUEZ GONZALEZ, A.
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
2019/01/19
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • TORRADO BERAZA, M.
  • OLLETA BERNAL, A.
18  - 6 AURRERA F
  • PORTU BARINAGAREMENTERIA, M.
  • LIZARRAGA BIGERA, E.
 Deialdia 2
2019/01/25
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI E
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
  • AGREDA HUARTE, X.
6  - 18 LARRAUN C
  • TORRADO BERAZA, M.
  • OLLETA BERNAL, A.
2019/01/26
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
  • MARQUEZ GONZALEZ, A.
18  - 0 * OBERENA G
*Equipo no presentado
2019/01/26
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA F
  • LIZARRAGA BIGERA, E.
  • PORTU BARINAGAREMENTERIA, M.
12  - 18 ALDABIDE E
  • ZELAIA GORROTXATEGI, U.
  • DUCAR GERRIKAGOITIA, J.
 Deialdia 3
2019/02/01
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE E
  • ZELAIA GORROTXATEGI, U.
  • DUCAR GERRIKAGOITIA, J.
18  - 15 ARDOI E
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
  • AGREDA HUARTE, X.
2019/02/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontķn 2 OBERENA G
  • ECHEVERRI OLLO, H.
  • RUBIO JARA, S.
5  - 18 LARRAUN C
  • TORRADO BERAZA, M.
  • OLLETA BERNAL, A.
2019/02/02
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
  • MARQUEZ GONZALEZ, A.
18  - 9 AURRERA F
  • PORTU BARINAGAREMENTERIA, M.
  • LIZARRAGA BIGERA, E.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Pamplona - Oberena Frontķn 2 OBERENA G
  • ECHEVERRI OLLO, H.
  • RUBIO JARA, S.
18  - 17 AURRERA F
  • PORTU BARINAGAREMENTERIA, M.
  • LIZARRAGA BIGERA, E.
2019/02/08
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI E
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
  • AGREDA HUARTE, X.
11  - 18 PILOTAJAUKU B
  • GASTESI SERRANO, E.
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
2019/02/09
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • TORRADO BERAZA, M.
  • OLLETA BERNAL, A.
15  - 18 ALDABIDE E
  • DUCAR GERRIKAGOITIA, J.
  • ZELAIA GORROTXATEGI, U.
 Deialdia 5
2019/02/16
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • ULAIAR FERNANDEZ DE ARROYABE, H.
  • MARQUEZ GONZALEZ, A.
7  - 18 LARRAUN C
  • OLLETA BERNAL, A.
  • TORRADO BERAZA, M.
2019/02/16
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE E
  • ZELAIA GORROTXATEGI, U.
  • DUCAR GERRIKAGOITIA, J.
18  - 6 OBERENA G
  • RUBIO JARA, S.
  • ECHEVERRI OLLO, H.
2019/02/17
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA F
  • LIZARRAGA BIGERA, E.
  • PORTU BARINAGAREMENTERIA, M.
5  - 18 ARDOI E
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
  • AGREDA HUARTE, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE E   10 5 5 0 0 90 64
2 LARRAUN C   9 5 4 1 0 87 42
3 PILOTAJAUKU B   8 5 3 2 0 77 56
4 ARDOI E   7 5 2 3 0 68 65
5 OBERENA G   5 5 1 3 1 35 89
6 AURRERA F   5 5 0 5 0 49 90
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/19
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, O.
  • SANCHEZ ARTISTREGUI, A.
18  - 6 ESTERIBAR E
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
2019/01/19
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • ORTIGOSA SUAREZ, J.
  • GOŅI MENDIBIL, O.
18  - 9 ZUGARRALDE D
  • GALARZA GONZALEZ, A.
  • ILARDUYA IZCUE, J.
2019/01/19
11:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B
  • URBELZ GASTEARENA, M.
  • URRUTIA OROZ, M.
18  - 8 AUŅAMENDI C
  • OLLETA BURUSCO, A.
  • ZALBA ELIA, B.
 Deialdia 2
2019/01/25
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • ILARDUYA IZCUE, J.
  • GALARZA GONZALEZ, A.
14  - 18 AUŅAMENDI B
  • URBELZ GASTEARENA, M.
  • URRUTIA OROZ, M.
2019/01/26
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI C
  • ZALBA ELIA, B.
  • OLLETA BURUSCO, A.
18  - 8 ATARRABIA
  • OTAEGI DOMINGUEZ, M.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, O.
2019/01/26
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR E
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
7  - 18 HUARTE B
  • GOŅI MENDIBIL, O.
  • ORTIGOSA SUAREZ, J.
 Deialdia 3
2019/02/02
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, O.
  • OTAEGI DOMINGUEZ, M.
15  - 18 HUARTE B
  • GOŅI MENDIBIL, O.
  • ORTIGOSA SUAREZ, J.
2019/02/02
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B
  • URRUTIA OROZ, M.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
18  - 14 ESTERIBAR E
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
2019/02/02
17:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI C
  • OLLETA BURUSCO, A.
  • ZALBA ELIA, B.
11  - 18 ZUGARRALDE D
  • ILARDUYA IZCUE, J.
  • GALARZA GONZALEZ, A.
 Deialdia 4
2019/02/08
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • ORTIGOSA SUAREZ, J.
  • GOŅI MENDIBIL, O.
18  - 6 AUŅAMENDI B
  • URRUTIA OROZ, M.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
2019/02/09
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • OTAEGI DOMINGUEZ, M.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, O.
5  - 18 ZUGARRALDE D
  • ILARDUYA IZCUE, J.
  • ASTIZ ARAMENDIA, A.
2019/02/09
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR E
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
13  - 18 AUŅAMENDI C
  • OLLETA BURUSCO, A.
  • ZALBA ELIA, B.
 Deialdia 5
2019/02/15
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • ILARDUYA IZCUE, J.
  • GALARZA GONZALEZ, A.
18  - 8 ESTERIBAR E
  • GARCIA VILLANUEVA, E.
  • VILLANUEVA VILLANUEVA, I.
2019/02/16
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI C
  • OLLETA BURUSCO, A.
  • ZALBA ELIA, B.
5  - 18 HUARTE B
  • ORTIGOSA SUAREZ, J.
  • SARRIES GOŅI, A.
2019/02/16
16:45
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B
  • ERRO GARRALDA, M.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
18  - 7 ATARRABIA
  • OTAEGI DOMINGUEZ, M.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE B   10 5 5 0 0 90 42
2 AUŅAMENDI B   9 5 4 1 0 78 61
3 ZUGARRALDE D   8 5 3 2 0 77 60
4 AUŅAMENDI C   7 5 2 3 0 60 75
5 ATARRABIA   6 5 1 4 0 53 78
6 ESTERIBAR E   5 5 0 5 0 48 90